ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10763);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1118374 Ranking CA (Klasyczne):2177 (299)
ID CR: 17035 Ranking CA (Szybkie)2185 (244)
Nazwisko Imię:Harazińska, Ewa Ranking CA (Błyskawiczne)1925 (144)
Rok urodzenia:1998
Klub:
Tytuł:WIM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2017-07-1721812471010.1625-4
2MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2016-07-16216723002.561.9225+14
3BUDIMEX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET2016-04-07214123153.592.4325+26
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13212721324.583.9225+14
5Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2015-08-02209719477.596.325+30
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-18209419695.585.3625+3
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO2015-04-1221251908586.2425-31
8Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat2015-03-22212619476.596.5725-1
9Półfinał Mistrzostw Polski Województw MA-KP2014-11-0821582050021.325-32
10DMP - I Liga 20142014-09-07216520954.584.825-7
11DMP I Liga juniorów2014-08-0221372027795.8525+28
12MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-2021291972685.6825+8
13X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A2014-07-08213021263.573.5725-1
14Mistrzostwa Polski Województw WM-MA2014-06-0721231823221.725+7
15Mistrzostwa Polski Juniorów - Dziewczęta do lat 162014-03-3021251897797.1125-2
16Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2014-03-0921322012353.325-7
17KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN A - Międzynarodowy Turniej o puchar Wójta Gminy Rewal2013-08-3021242113594.6825+8
18DMP - II Liga Juniorów2013-07-30212518387.597.5625-1
1966.Mistrzostwa Warszawy 2013 Open-A2013-05-1921302148494.2325-5
20Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek - D162013-03-24211619057.596.9325+14
21Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/20132013-02-24213221213.584.1625-16
22111th YMCA Autumn 2012-A2012-12-13213419967.5117.5925-2
23Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. A2012-08-1421452178010.4525-11
24DMP - Extraliga juniorów2012-07-2921051844997.3825+40
25VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku A2012-07-0820912182493.4225+14
26XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa D - JUNIORZY (do 18 lat)2012-06-24209519684.574.6925-4
27Otwarte Mistrzostwa Puław w Szachach - grupa A2012-06-1020661865896.8425+29
28Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D142012-05-0620481748554.2525+18
29Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D142012-04-21206518216.597.225-17
30102nd YMCA Winter 2012-B2012-03-29202120067.5115.7225+44
3198th YMCA Autumn 2011-C2011-12-191932188511137.4125+89
32DMP - II liga seniorów 2011-09-1118732028592.6125+59
33MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B2011-07-22186918065.595.3125+4
34VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B2011-07-03182018615.583.5225+49
35World School Chess Championship 2011 - G132011-05-08182917351.531.8925-9
36Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do 14 lat w szachach w ramach XVII OOM2011-04-21184617236106.725-17
37Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-2018281730221.2625+18
38III Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Gr. A2011-01-0918151908241.4825+13
39Mistrzostwa Polski Juniorek do 12 lat2010-03-28185416327118.5825-39
40II OTWARTE INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ - Grupa A2010-02-20180019294.572.3125+54

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 18 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06217420008.5118.0325+11
2VIII Turniej im. Jana Brustmana2015-10-1021271994896.1225+47
3Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D182015-08-08215019827117.9225-23
4OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZACHACH2015-05-27214118858.5108.125+9
5Drużynowych Mistrzostw Mazowsza Szkół Licealnych w Szachach Szybkich2014-11-2221341834221.725+7
6Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A2014-11-11215619205.586.425-22
7VII Turniej im.Jana Brustmana2014-10-0421321915897.0225+24
8Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D162014-08-07208719359.5117.725+45
9X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU Turniej szachów szybkich (do FIDE)2014-07-0521031945585.6825-16
10DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNZJALNYCH 20142014-06-01208018619.5118.5825+23
11Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach szybkich2013-12-0720691769332.5525+11
12Turniej Niepodległości 2013 - Warszawa2013-11-11205819605.585.0425+11
13Mistrzostwa Warszawy 2013 - Rapid2013-10-1920682077494.4125-10
14Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D162013-08-03208618897.5118.2525-18
15XVIII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych P-30' - gr. E (ur. w 1997 i młodsi)2013-02-1020461920785.3625+40
16XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA G (DZ-15)2012-12-0920751862586.1625-29
17WYGRAJ LAPTOPA!!! Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2012-11-04203418328.596.8425+41
18V Turniej im.. Jana Brustmana2012-10-2020241846796.5725+10
19Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 14 lat2012-08-04202618088.5118.5825-2
20IX MAZOWIECKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZYBKICH2012-05-0119792128472.125+47
21Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy aktywne - D142012-03-2519511663775.8825+28
22I Otwarte Mistrzostwa Zielonki Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2011-11-0619651786696.5725-14
23IV turniej im.J.Brustmana2011-10-22196918755.595.6725-4
24Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-11198317682.543.0825-14
25IV Otwocka Jesień Szachowa2011-10-0219711682332.5225+12
26Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do 14 lat2011-09-2519771677454.2525-6
27Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Juniorki do 14 lat 2011-07-3119371776896.3925+40
28Szachy łączą pokolenia2011-06-1818841849673.8525+53
29Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2011-06-0518331877693.9625+51
30Mistrzostwa Polski Juniorek do 12 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2718001704795.6725+33

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-02187619807145.0425+49
2MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 18 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07191017876117.3725-34
3Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D182015-08-09194918056117.5925-39
4Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-21187118819125.8825+78
5Szachiści grają dla Polonii - Finał akcji2015-04-2218411747563.7825+30
6Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D162014-08-08182617697116.3825+15
7Turniej Młodzieżowej Akademii Szachowej2014-05-21186618193.595.1325-40
8TURNIEJ MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2013-11-2519171749375.0425-51
9Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D162013-08-04186618388115.9425+51
10Turniej Młodzieżowej Akademii Szachowej2013-04-30189518024.595.6725-29
11European Blitz Chess Championship 20122012-12-1418911912362.8225+4
12Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 14 lat2012-08-05184517349117.1525+46
13European Blitz Chess Championship 20112011-12-1618441940382.9625+1
14Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorki do 14 lat 2011-08-0118351718574.6225+9
15Mistrzostwa Polski Juniorek do 12 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28180016559117.5925+35
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)