ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11744);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1186299 Ranking CA (Klasyczne):1524 (263)
ID CR: 25374 Ranking CA (Szybkie)1541 (202)
Nazwisko Imię:Rylski, Mateusz Ranking CA (Błyskawiczne)1442 (29)
Rok urodzenia:2001
Klub:KS LAURA Chylice
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Otwarta Liga Mazowiecka 2016/20172017-02-0515061411221.2625+18
2Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Rozważne - 90 turniejów na 90 lecie PZSzach2016-10-02147615004.573.2925+30
352. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C (do 2000)2016-08-2815151510394.5925-39
4Turniej o normę na I kat.2016-02-0315251473363.4225-10
5Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 15 (18)2015-10-04157715021.563.625-52
6Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-0715631380564.4425+14
7Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-05-1715691491474.2725-6
8Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-02-22156514764.574.3425+4
9Otwarta Liga Mazowiecka 20142014-12-07157816850.531.0525-13
10DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA2014-08-02157315865.5115.2825+5
11Mistrzostwa Polski Województw WM-MA2014-06-07157317640.520.5250
12Drużynowe Mistrzostrzostwa Mazowsza Juniorów2014-05-1815571388564.3225+16
13Prestigio Cup Rozważne2014-05-1115521526473.7825+5
14Prestigio Cup Rozważne2014-04-0615471517473.7825+5
15IV Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 20142014-03-3115681617393.8725-21
16Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2014-03-0915711871010.1525-3
17Prestigio Cup Rozważne2014-02-09153414865.573.9925+37
18Prestigio Cup Rozważne2013-12-2215261511473.6425+8
19Otwarta Liga Mazowiecka2013-12-08150217741.530.5125+24
20Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132013-09-1515461416374.7625-44
21Kołówka na II kategorie2013-06-2315671489484.8825-21
22Prestigio Cup Rozważne2013-05-2615751586373.3625-8
23Prestigio Cup Rozważne2013-04-0715651558473.5725+10
24Prestigio Cup Rozważne2013-03-17155315004.573.9925+12
25Prestigio Cup Rozważne2013-01-2015591478474.2725-6
26Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-09154817351.541.0425+11
27Grand Prix Szachylice Okolice Szachy Rozważne2012-11-25150714735.573.8525+41
28Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - chłopcy do 11 lat (MA- WM)2012-10-0615231512494.6825-16
29Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112012-09-1614751518573.0825+48
3048. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa E2012-08-2614911394595.6725-16
31Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - OLM2012-02-26152717181.592.2525-18
32Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-26152717181.592.2525-18
33Liga Mazowiecka Juniorów 20112011-11-20153215073.573.7125-5
34IX Otwarte Mistrzostwa Parafii pod Wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej2011-11-1315461541373.5725-14
35Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM)-chłopcy2011-10-231521152158425+25
36Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 102011-06-1215521470374.2725-31
37Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne SZACHY AKTYWNE2011-06-0515141576462.4625+38
38Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne szachy rozważne2011-04-10151115243.573.3625+3
39Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-2015181809020.325-7
40IV Turniej Szachowy "Karkonosze 2011" - grupa B2011-02-2716001450396.325-82

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych2016-11-1915311462463.625+10
2II Piaseczyńskie Szachogranie2016-10-2315791543394.9525-48
3Turniej Szachowy Ursynowskiego CSiR - grupa OPEN2015-12-0615811689262.125-2
4I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-2516151546495.425-34
5X Turniej do 20 lat w Konstancinie2015-06-21160815354.574.225+7
6IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2015-05-2416171408575.3925-9
7VII Turniej do 20 lat w Konstancinie2015-03-15156715695.573.525+50
8IV Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-12-0715491586352.2525+18
9II Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-10-26152014305.574.3425+29
10ITurniej do 20 lat w Konstancinie2014-09-21149514973.552.525+25
11Otwarte Mistrzostwa Konstancina2014-05-04147615923.582.7225+19
12Prestigio Cup Rozważne2014-01-2614671452352.625+9
13V Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-01-05149813613.574.7625-31
14II Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-10-1314531499452.225+45
15Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122013-08-03146914924.5115.1725-16
16Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych2013-05-15147015664114.0725-1
17IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-04-2815281326375.3225-58
18Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich2012-12-0815151380685.4425+13
19II Turniej do 20 lat w Konstancinie2012-10-1414981464463.325+17
20Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych2012-05-21153515004105.525-37
21Turniej w Konstancinie do 20 lat2012-03-1115411489242.2825-6
22Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych2011-12-1015041365785.5225+37
23MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI-SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2011-12-03149914482.542.2825+5
24Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-11149316351.541.2425+6
25Mistrzostwa Szkół w Chylicach2011-06-1014761410695.3125+17
26IX turniej dla dzieci i młodzieży2011-05-2914731567251.8525+3
27Mistrzostwa Milanówka Juniorów w szachach szybkich2011-05-0314731426473.99250
288turniej w Konstancinie do 20 lat2011-04-17143815513.562.125+35
29Puchar Polski Juniorów do 10 lat w szachach szybkich - P'302010-07-27140016163.591.9825+38

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122013-08-04141115325113.7425+31
2Puchar Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 10 lat 2011-08-0114391477273.1525-28
3Puchar Polski Juniorów do 10 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28140015415113.4125+39
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)