ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19794)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24052);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34454)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (150);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13289)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12127);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1194437 Ranking CA (Klasyczne):1481 (269)
ID CR: 26258 Ranking CA (Szybkie)1384 (254)
Nazwisko Imię:Włodarska, Ewa Ranking CA (Błyskawiczne)1504 (97)
Rok urodzenia:2003
Klub:KSz Miedź Legnica
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH2017-04-2314621388574.225+19
2Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Liga juniorów2015-04-19144112345.564.6225+21
3Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-1414461466494.2325-5
4II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D2015-03-29141213485.574.1325+34
5III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH grupa B2015-02-0114241270574.97250
6II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI2015-01-11140313864.573.6425+21
7Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 112014-09-27139314195104.625+10
8Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat112014-09-0713751293574.2725+18
922. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych2014-08-31138414472.572.8725-9
101.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WALBRZYCH2014-07-27136414523.572.6625+20
11IV Dolnośląska Liga Juniorów 20142014-04-27137012364.574.7625-6
12VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "B"2014-03-02135315892.591.825+17
13Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 112013-10-1613971376394.7725-44
14Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 11 lat2013-09-2214371320374.6225-40
15IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2013-07-08139016343.581.625+47
16MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 LAT) W SZACHACH -DZIEWCZĘTA2013-06-1613711300574.225+19
17Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa B2013-05-0513231361694.0525+48
18IV Dolnośląska Liga Juniorów2013-04-0713491290374.0625-26
19Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Dziewczęta2013-03-1113681348494.7725-19
20I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLASKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A2013-02-02139815131.582.7225-30
21Turniej Noworoczny 2012 Grupa B2012-12-3014011333474.1325-3
22OTWARTA LIGA SZACHOWA LEGNICKO-JELENIOGÓRSKA sezonu 20122012-12-0914251589171.9625-24
23Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 9 lat2012-10-0613561298895.2225+69
24Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - DZIEWCZĘTA do 9 lat2012-09-2313511217574.7625+5
25VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku C2012-07-0813161411472.5925+35
26XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE (do 11 lat)2012-06-2413031416372.4525+13
27V Międzynarodowy Turniej Szachowy "SUDETY" - grupa B2012-06-10128313972.551.725+20
28Międzyzdroje 2012 - grupa B2012-05-0512921406272.3825-9
29Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Liga2012-04-0113041200474.4825-12
30V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open A2012-01-1912961525281.6825+8
31Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 92011-10-1613131288373.7125-17
32Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa D 92011-09-1812871243573.9225+26
33XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY2011-06-1912741342362.4625+13
34IV Dolnośląska Liga Juniorów2011-04-1012791377262.2225-5
35Lewin Kłodzki - Grupa B - obóz zimowy2011-02-26126812134.574.0625+11
36Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa C2010-08-11125011882.531.7725+18

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI2016-12-13140114461.552.225-17
2Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2016-12-0314321383142.2825-31
3Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich2016-11-2014551409373.9225-23
4VI Turniej Szachowy w PZSz w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2016-11-12141716343.591.9825+38
5Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2016-11-0514321324242.625-15
6Finał Dolnośląski Gimnazjady w Szachach2016-04-2214431453252.4525-11
7Dolnoslaskie Młodzieżowe Grand Prix2015-12-05144215471.541.4425+1
8I Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich2015-11-2914471376474.225-5
9V Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2015-11-1414401508493.6925+7
10IGRZYSKA MŁODZIEŻ SZKOLNEJ - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI2015-04-2713641322773.9225+76
11Turniej szachów szybkich-grupa B2015-01-26138612943.574.4125-22
12IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-1514061689050.825-20
13Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat2014-10-2513991380473.7125+7
14Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122014-08-07136914525.5114.2925+30
15Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 142014-05-1114041489293.4225-35
16III Turniej szachowy o PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI2013-11-1613981553261.7425+6
17Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 122013-11-03145213701.563.6625-54
18Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix2013-09-2814361516362.3425+16
19Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D102013-08-03138514227114.9525+51
20Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkkich - Dziewczęta do lat 102013-05-1213731235685.5225+12
21OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MIEDZIANY SKOCZEK2013-04-2113841492272.4525-11
22XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2013-03-02138715121.551.6525-3
23XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2013-02-1613761430362.5225+11
24XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2013-01-1213601371473.3625+16
25XXII Dolnoślaskie Młodzieżowe Grand Prix2012-12-1513731427262.5225-13
26Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2012-11-2413571542392.3425+16
27XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-11-1013511395241.7625+6
28Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 92012-10-2113151204674.5525+36
29XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-10-1313071285352.6525+8
30Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 10 lat2012-08-04130113505114.7325+6
31Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich - DZIEWCZĘTA do lat 102012-05-1313071284484.2425-6
32Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-04-2813231545030.6625-16
33Grand Prix Ziemi Lubuskiej Juniorów 2012 Turniej I2012-03-1113331353131.4125-10
3420. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - I turniej Grupa C (do lat 9)2012-02-1113261237463.7225+7
35Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-01-0712791495351.125+47
36I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Legnickiego2011-11-1913011434161.9225-22
37Grand Prix Ziemi Lubuskiej 2011 Szprotawa2011-10-0213001499140.9625+1
38Zawonia P'15 festyn rekreacyjno-szachowy MDK Śródmieście2011-09-1013181521030.7225-18
39Puchar Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Juniorki do 8 lat 2011-07-31130213144.583.8425+16
40Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - grupa D-82011-05-2212401100885.5225+62
41PUCHAR POLSKI DO 8-LAT W SZACHACH NA 2011 ROK (DZIEWCZYNKI)2011-04-30123012213.563.0625+10
42XIX Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza CD 82011-04-1712351442010.2325-5
43XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - I turniej cyklu2011-02-0512451473020.4225-10
44XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D (do lat 8) - I turniej cyklu2011-01-2912601392020.6425-15
45Zawonia2010-09-1112541517140.7225+6
46MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2010 ROK (DZIEWCZYNKI)2010-04-2512501000110.8125+4

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej szachów błyskawicznych przy" IX turnieju szachowym Karkonosze"2015-02-19150115553.583.3625+3
2Szczytna-szachy błyskawiczne B2015-01-3114661456573.5725+35
3Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach - VI Turniej - Grupa A2014-12-14146516631.561.4425+1
4II Turniej Szachowy o Puchar Starosty Polkowickiego - Grupa A2014-11-08143116872.561.1425+34
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122014-08-08141014705.5114.6225+21
6VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ2014-03-01140815614133.925+2
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D102013-08-04143713955116.1625-29
8Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - BLITZ2013-05-0314611681191.9825-24
9Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 10 lat2012-08-05142514516.5115.0625+36
10Turniej szachów błyskawicznych2012-05-0414191638281.7625+6
11Borowice - turniej P'5 - 12.08.2011 - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-12140014773.572.7325+19
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)