ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19055)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22738);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32856)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (57);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12744)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11208);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1172697 Ranking CA (Klasyczne):1564 (231)
ID CR: 26686 Ranking CA (Szybkie)1735 (276)
Nazwisko Imię:Gowin, Małgorzata Ranking CA (Błyskawiczne)1534 (40)
Rok urodzenia:2001
Klub:KSz Polonia Warszawa
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-0515741540484.425-10
2Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-182016-04-2415971614141.9225-23
3Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2016-02-2116001900010.1525-3
4Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 15 (18)2015-10-04157915624.573.6425+21
5Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 14 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-1416201605394.6825-41
6Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D132014-10-10162614842.542.7625-6
7Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132014-09-21162616283.573.5250
8Open A2014-08-30162217173.593.3325+4
9MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. C2014-07-20162915604.584.825-7
10X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2014-07-08161616743.572.9425+13
11Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 13-14 lat2014-05-1116061436453.625+10
12Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-142014-04-12166415513.595.8525-58
13Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D132013-10-1816721508464.3225-8
14Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132013-09-1516801594474.3425-8
15Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. B2013-08-13163817764.592.7925+42
16IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2013-07-0816411680373.1525-3
17Turniej przedwakacyjny o III i II kategorię na Bemowie2013-06-1616041601573.525+37
18Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - D122013-04-1715511687592.8825+53
19O III i II kategorię na Bemowie2013-03-2414981565572.8725+53
20Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 12 (szachy klasyczne)2013-02-2414781291675.1825+20
21Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 11 lat (MA- WM)2012-10-06146114376105.325+17
22Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. B2012-08-14147416331.572.0325-13
23VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku B2012-07-0814651626392.6125+9
24Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D122012-05-0614521393463.4825+13
25I Turniej Mini-Elo MZSzach2012-03-1814571483373.2225-5
26Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM) - dziewczęta2011-10-2314421287796.3925+15
27D11 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 10-11 lat2011-10-2114561446373.5725-14
28VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2011-07-0314141433573.2925+42
29Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 102011-06-1213981414473.3625+16
30TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 11 LAT2011-06-05138514453.572.9425+13
31Puchar Polski Juniorów Grupa D102011-03-26134714754.592.9725+38
32Puchar Polski Juniorek do 10 lat2010-03-2814001428294.1425-53

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ROSYJSKIEGO OŚRODKA NAUKI I KULTURY2016-11-2617351607464.02250
2Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. A2016-11-1116891866482.1625+46
3Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Szybkich Grupa D-182016-04-1717101722262.8825-21
4Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1116781744593.6925+32
5XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2015-09-05168717042.562.8825-9
6Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D142015-08-08166016706.5115.3925+27
7Klub PZSzach 182 Turniej Czwartkowy2015-04-0216511634352.625+9
8I Turniej WesołaSP 353 do 19 lat2015-02-1416311451675.1825+20
9Jubileuszowy X Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnych2014-12-2816311631363250
10Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego2014-12-2116191812261.525+12
11Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D142014-08-07163115676116.4925-12
12X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU Turniej szachów szybkich (do FIDE)2014-07-05161916222.54225+12
13XVII Królewski Gambit Radomia gr. B.2014-05-25167314924.596.6625-54
14III Otwarte Mistrzostwa SP 321 w szachach na Bemowie2014-05-1816451532795.8525+28
15Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta 13-14 lat (szachy szybkie)2014-05-0916211453675.0425+24
16Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa B Juniorzy ur. 1996-20012014-03-23162116214.594.5250
17121 Turniej Czwartkowy2014-01-0216591745041.5225-38
18MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2013-12-0816721444575.5325-13
19Turniej Niepodległości 2013 - Warszawa2013-11-1116631790382.6425+9
20Klub PZSzach - 107 Turniej Czwartkowy2013-09-0516271769351.5525+36
21Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D122013-08-03160216026.5115.525+25
22Klub PZSzach - 87 Turniej Czwartkowy2013-03-2815601684341.3225+42
23Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 12 (szachy szybkie)2013-02-2215781315575.7425-18
24IX Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Młodych Mistrzów2012-11-1715601541584.2425+18
25WYGRAJ LAPTOPA!!! Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2012-11-0415701576373.4325-10
26Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat2012-08-04150616476113.4125+64
27Mokotowski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 162012-06-0214541459462.9425+26
28FINAŁ Mokotowskie GRAND PRIX do 16 lat o Puchar Burmistrza Bogdana OLESIŃSKIEGO2012-06-0214541459462.9425+26
29III Mokotowskie GRAND PRIX do 16 lat o Puchar Burmistrza Bogdana OLESIŃSKIEGO2012-04-1514501473362.8225+4
30Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - D122012-03-2514111420573.4325+39
31IV Ułańska Fantazja2012-03-1114051518251.7525+6
32Turniej SP 173 Wesoła do 19 lat2012-03-0314031342352.925+2
33VIII OTS o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Młodych Mistrzów2011-11-1913881445483.3625+15
34I Otwarte Mistrzostwa Zielonki Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2011-11-0613691441483.225+19
35Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-1113831565161.5625-14
36III Turniej Ułańskiej Fantazji2011-08-14139515170.530.9925-12
37Mistrzostwa Milanówka Juniorów w szachach szybkich2011-05-0313921488251.8525+3
38Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich - dziewczęta do 10 lat2011-04-1713371206774.7625+55
39VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (roczniki 2004-2001)2011-04-09130714372.541.2825+30
40Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2712501400592.725+57

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-03157913783.575.3225-45
2Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D142015-08-09157816155114.9525+1
3Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D142014-08-08160415665116.0525-26
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D122013-08-04160015796115.8325+4
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)