ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20151)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24528);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34690)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13624)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12308);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1103261 Ranking CA (Klasyczne):2461 (109)
ID CR: 2694 Ranking CA (Szybkie)2536 (83)
Nazwisko Imię:Jakubiec, Artur Ranking CA (Błyskawiczne)2496 (97)
Rok urodzenia:1973
Klub:SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Ekstraliga Śląska2017-05-2824612295575.04100
2Sygnity Ekstraliga 20162016-10-09246424344.594.8610-3
3Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów2016-10-02246323301.521.3610+1
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 20152015-10-0424682465494.510-5
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-1324712349121.3410-3
6Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1424672291796.5710+4
7Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-1524822397495.5810-15
8Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A2013-05-05249222325.586.5610-10
9XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-A2013-01-0424822373563.910+10
10DMP - I Liga seniorów2012-09-0924962333596.4810-14
11Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A2012-05-06248622367.586.4810+10
12"Comarch Cup" - GM tournament CRACOVIA'2011 2012-01-04249423662.553.3510-8
13Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA2011-09-1124942374463.96100
14GM Closed Cracow 20112011-07-1025012349242.810-7
15Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A2011-05-08250422155.575.8810-3
16DMP - II Liga seniorów2010-09-12250022837.597.0210+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-21255422975.597.3810-18
2XIX Królewski Gambit Radomia gr. A2016-05-29254524975.584.5610+9
3Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-152013-06-08254322977.597.2910+2
4XV Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-302013-04-07254023326.586.1610+3
5XXIII Memoriał Szachowy Bł. Abpa A.J. Nowowiejskiego2013-03-0225342324675.3910+6
6VIII Turniej o Puchar Generalnego Dyrektora GDDKiA2012-09-1525332251675.8810+1
7XIII Powiatowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego 2011-09-25252122688.597.2910+12
8Orlen Budonaft Grand Prix powiatu myślenickiego - Turniej III - gr. E (open) 2011-06-0525172285675.5310+4
9Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - Open2011-04-03250922895.564.6810+8
10Orlen Budonaft Grand Prix powiatu myślenickiego - Turniej II - gr. E (open) 2011-03-13250222735.564.7410+7
11Orlen Budonaft Grand Prix powiatu myślenickiego - Turniej I - gr. E (open) 2011-01-1625002241675.7410+2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-01248923009118.2510+7
2Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych2017-05-03250123828149.2410-12
3Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-12251823848.51510.210-17
4Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-112493228611118.4710+25
5III Turniej Akademii Arcymistrzów2016-03-3124802189997.6510+13
6Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w szachach błyskawicznych2013-05-0124842236686.4810-4
7II Memoriał Klaudiusza Miętusa2013-01-062480220010.51210.0810+4
8Indywidualne i Dużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych2012-05-01248122198108.210-1
9INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2011-05-03250022763.575.4610-19
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)