ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10794);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1116134 Ranking CA (Klasyczne):
ID CR: 2914 Ranking CA (Szybkie)1732 (129)
Nazwisko Imię:Przymusinski, Kazimierz Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1927
Klub:Legionowo
Tytuł:I

 
 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX Turniej szachowy w Hetmanie2016-11-0317521686142.3615-20
2VII Międzypokoleniowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo2016-10-1517541602464.215-2
3 Turniej szachowy z okazji XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy2015-01-10178316772.574.4815-29
4XXVI Turniej szachowy w Hetmanie2014-08-28179217611.542.1615-9
5XXV Turniej szachowy w Hetmanie2014-08-2118571674364.4415-21
6XXIV Turniej szachowy w Hetmanie2014-08-21185716741.564.4415-44
7XXII Turniej szachowy w Hetmanie2014-07-31183916795.564.2615+18
8XXI Turniej szachowy w Hetmanie2014-07-0318091689663.9615+30
9XX Turniej szachowy w Hetmanie2014-06-2618081716231.8915+1
10XIX Turniej szachowy w Hetmanie2014-06-1218031682342.6415+5
11XVIII Turniej szachowy w Hetmanie2014-06-0517901629332.1315+13
12XVI Turniej szachowy w Hetmanie2014-05-1518151678142.7215-25
13XV Turniej szachowy w Hetmanie2014-01-0918141704463.915+1
14XIV Turniej szachowy w Hetmanie2014-01-0218541671153.715-40
15XIII Turniej szachowy w Hetmanie2013-11-2818651672353.7515-11
16XII Turniej szachowy w Hetmanie2013-11-2118691700464.3215-4
17XI Turniej szachowy w Hetmanie2013-10-3118801682353.815-11
18X Turniej szachowy w Hetmanie2013-10-1018921685353.8515-12
19IX Turniej szachowy w Hetmanie2013-09-2618901681453.8515+2
20VIII Turniej szachowy w Hetmanie2013-09-1219031683353.915-13
21VII Turniej szachowy w Hetmanie2013-09-0518961707564.515+7
22V Turniej szachowy w Hetmanie2013-08-0819201712364.6215-24
23XV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej2 Open2013-02-23194418772.574.1315-24
24I Czwartkowy Turniej Szachowy w Hetmanie Legionowo2012-10-1819771739143.215-33
25Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SPP NADZIEJA w Legionowie2011-06-1820001841253.5515-23

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)