ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19118)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22813);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32937)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (85);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12781)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11267);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1175173 Ranking CA (Klasyczne):1572 (176)
ID CR: 31323 Ranking CA (Szybkie)1490 (216)
Nazwisko Imię:Woźnica, Alicja Ranking CA (Błyskawiczne)1501 (32)
Rok urodzenia:1999
Klub:KSz Polonia Warszawa
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
152. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C (do 2000)2016-08-2816101560384.5625-38
2MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2016-07-1616361541485.0425-26
3XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-05159115806.594.6825+45
4Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-182016-04-24158714761.521.325+4
5Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2015 2015-08-30159115794.594.6825-4
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2015-07-18159315834.594.5925-2
7XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C2015-07-0715311611693.5125+62
8X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2014-07-0815711515384.6425-40
9DĄBKI - CHESS FESTIWAL 20132013-08-31157116503.593.51250
10Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. B2013-08-1315281723492.2525+43
11IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2013-07-08151915504.594.1425+9
12Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 14 (szachy klasyczne)2013-02-24153214043.564.0225-13
13VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku B2012-07-0815121653372.1725+20
14O Puchar Starosty Powiatu Otwockiego - grupa A2012-06-17154514013.574.8325-33
15Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D142012-05-0615671507252.925-22
16Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D142012-04-21154117193.592.4325+26
17III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A2012-02-1215311570483.625+10
18Expressem FERIE po II kategorię2012-01-27149914436.595.2225+32
19D13 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do OOM - dziewczęta 12-13 lat2011-10-2114481616241.1225+21
20D13 +D15 Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ2011-10-21144815355103.825+30
21Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2011-09-1814571668161.3825-9
22MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B2011-07-22143516712.581.625+22
23VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B2011-07-03140015803.582.0825+35

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. A2016-11-11149116262.582.5625-1
2V Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-12-1215221425021.2625-31
3Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1115171658392.7925+5
4III Turniej do 20 lat w Aninie2015-10-2414831468573.6425+34
5VIII Turniej im. Jana Brustmana2015-10-1014481517593.625+35
6IV Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-09-26144414073.563.325+4
7Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - D182015-05-03146216920.561.2625-18
8III Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-04-1814561485362.7625+6
9II Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-03-1414761338474.8325-20
10Grand Prix Siedlec 2015 - turniej 32015-03-0714791412474.1325-3
11Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A2014-11-1114981554393.7825-19
12DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 20142014-05-29145715026.5114.8425+41
13Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta 15-16 lat (szachy szybkie)2014-05-09151615310.562.8825-59
14Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w Szachach Szybkich2012-12-0814751388674.3425+41
15Turniej w Aninie do 19 lat2012-11-2414891286464.5625-14
16Turniej SP 353 Wesoła do 19 lat2012-11-1715001507252.4525-11
17V Turniej im.. Jana Brustmana2012-10-2014761560483.0425+24
18Turniej w Aninie do 19 lat2012-10-0614701520241.7225+6
19Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 14 lat2012-08-04148015573.5103.925-10
20IITurniej w Aninie do 17lat 2012-04-28151613962.563.9625-36
21Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy aktywne - D142012-03-2514841520462.725+32
22Turniej SP 173 Wesoła do 19 lat2012-03-03149613821.531.9825-12
23IVTurniej w Aninie do 17lat 2011-11-2615111499252.625-15
24I Otwarte Mistrzostwa Zielonki Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2011-11-0614801505583.7625+31
25IV turniej im.J.Brustmana2011-10-2214631526483.2825+17
26Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-1114401434463.0625+23
27Turniej w Aninie do 17 lat2011-10-0114391443362.9425+1
28Grand Prix Siedlec 2011 #82011-08-0614541754040.625-15
29Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Juniorki do 12 lat 2011-07-31148014742.573.5725-26
30Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2011-06-0514341637492.1625+46
31Turniej w Aninie do 17 lat2011-05-2114141387342.1625+20
32TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODST NR 1732011-05-14142915970.541.1225-15
33Mistrzostwa Milanówka Juniorów w szachach szybkich2011-05-03140015253.572.3125+29

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Niepodległości o Puchar Mirosława Pszonki 2012-11-1014771628410325+24
2Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 14 lat2012-08-05145015235.5114.425+27
3wielkanocny w Polonii2012-04-04139316643.571.1925+57
4Turniej błyskawiczny Piknik Wesoła2011-06-1214001525141.3225-7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)