ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19835)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24127);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34487)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (110);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13314)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12160);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1116037 Ranking CA (Klasyczne):2296 (113)
ID CR: 3347 Ranking CA (Szybkie)2330 (13)
Nazwisko Imię:Gunajew, Rafał Ranking CA (Błyskawiczne)2186 (47)
Rok urodzenia:1976
Klub:Syrenka Warszawa
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XLIII Mistrzostwa Polski Niewidomych i Sabowidzących2014-03-2323082093353.8515-12
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych grupa A2013-12-1422982037443.2815+10
3XXVIII Puchar Grunwaldu2013-09-2122892133796.3915+9
4IV Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice - grupa A2013-08-24228520467.597.215+4
5Mistrzostwa Polski Niewidomych w Szachach 20132013-05-02225621569117.0415+29
6XXIX Mistrzostwa Podhala Blitz2013-01-2522932016597.4715-37
7Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 20122012-11-1822902074110.7815+3
8XXVII Puchar Grunwaldu2012-09-2222972131696.4815-7
9Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w Szachach 20122012-04-30229021538117.4815+7
10III Liga Małopolska Seniorów2011-12-18229820074.565.115-8
11XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Grunwaldu2011-10-03227821417.596.1215+20
12II Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa A2011-08-20228820516.597.215-10
13Mistrzostwa Polski Niewidomych2011-06-10229921796.5117.2615-11
14Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w szachach - grupa A2011-04-03230020947.5107.615-1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach szybkich2013-06-01231220578.597.2915+18
2500 Szachowa Środa w KKSz2012-09-0523002067443.1615+12

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Zgrupowanie szkoleniowe - turniej błyskawiczny nr 42014-02-14221819195.597.6515-32
2Zgrupowanie szachowe - turniej błyskawiczny nr 22014-02-11223519884.575.6715-17
3Zgrupowanie szkoleniowe - turniej błyskawiczny nr 12014-02-1022262016675.3915+9
4Po-ligon w KKSz2012-07-30224419814.575.7415-18
5Turniej klubowy w KKSz2012-03-0222451945565.115-1
6Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28230022183116.7115-55
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)