ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10912);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21811059 Ranking CA (Klasyczne):1499 (167)
ID CR: 38206 Ranking CA (Szybkie)1537 (376)
Nazwisko Imię:Mroczkowski, Arkadiusz Ranking CA (Błyskawiczne)1566 (151)
Rok urodzenia:2001
Klub:I LO Łomża
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Festiwal Szachowy z okazji Święta Niepodległości " Wąsewska Wieża -Turniej A2017-11-1215021435474.1325-3
2TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - A2017-05-14148113675.574.6225+21
3Turniej klasyfikacyjny 1600-17002017-05-0314791332574.925+2
4XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A2017-01-2414631377574.3425+16
5XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C2016-12-3014471462473.3625+16
6Mini-ELO Suwałki 2016 (2)2016-12-18144713434.574.48250
7Mini-ELO Suwałki 2016 (1)2016-10-3014541419363.325-7
8XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C152016-06-1914311615382.0825+23
9XXI Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2016-01-2613891412573.2925+42
10XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C152015-06-14138515472.582.3225+4
11XII Mini-Elo2015-02-2213511566371.6125+34
12XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2015-01-2713231389472.8725+28
13Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa C13 (2002-2001)2014-09-19131414622.572.125+9
14Mini-ELO Białystok 2014 (4) grupa A2014-08-3113221480282.3225-8
15Wakacje z Szachami FIDE2014-08-1913541379273.2925-32
16XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 W SZACHACH (C13)2014-06-22136915171.572.125-15
17XIX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2014-02-0513531369594.3225+16
18Wakacje z Szachami - Open B2013-08-1713621290595.425-9
19Koło Szachowe Przy SP 9 - Turniej Klasyfikacyjny A - zaawansowani2013-05-20136212225.585.52250
20XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A - od IV k2013-01-23137113444.594.8625-9
21XVII Feryjne Turnieje o Puchary SM "PERSPEKTYWA" - gr "A" od IV kat.2012-01-2513741400494.1425-3
22Mistrzostwa Obozu Szachowego w Rajgrodzie2011-07-17142313172.574.4825-49
23Mistrzostwa Koła Szachowego przy SP 9 Łomża - grupa B2011-05-2614001357695.0425+23

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej - XIX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-12-0915201248443.3225+17
2LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20172017-12-021545154526325-25
3LICEALIADA Miasta Łomży w szachach - Chłopcy2017-10-2815451545121250
4Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna2017-06-2515481528242.1225-3
5II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka2017-06-1115291426453.225+19
6VI Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-06-10154913484.575.3225-20
7XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C162017-05-2815851650162.4625-36
8Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' -15 Turniej A2017-04-0915841463463.9625+1
9XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni2017-04-0215971304232.5525-13
10V Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-04-01159513805.575.3925+2
11"Złota Wieża" Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Łomży LZS2017-03-1916061546363.4825-11
12Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A (Sen - C - D -16)2017-03-18160715413.563.5425-1
13II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa2017-03-12161614684.574.925-9
14IV Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-03-1116021416564.4425+14
15I Otwarty Turniej Szachowy " Wąsewska Wieża".2017-02-2516061457464.225-4
16III Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-02-1115791429674.925+27
17II Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-01-1416001350464.8625-21
18I Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-12-10157615084.563.5425+24
19IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2016-11-0615771495353.0525-1
20Szachowe Mistrzostwa Miasta Łomża - GIMNAZJADA - Chłopcy2016-10-2315601714110.2925+17
21Turniej Gwiazd - Zakończenie XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-10-0116001488142.625-40
22MTSz o Puchar Burmistrza Ruciane-Nida (pula nagród 1600zł)2016-07-3116191594494.7725-19
23I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka2016-06-1216011637352.2525+18
24"Złota Wieża" - Finał Drużynowy Województwa Podlaskiego LZS w szachach2016-05-14160716352.562.7625-6
25"Złota Wieża" Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Łomży2016-04-2415671491442.425+40
26VI Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-04-2315691432464.0825-2
27X Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni2016-03-2015901610141.8825-21
28Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A (Sen- C-D-16)2016-03-1915901590242250
29I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa2016-03-1315941445464.225-4
30V Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-03-1216151403353.8525-21
31IV Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-02-13161513825.575.53250
32III Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-01-0916331403464.7425-18
33II Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-12-0516061499563.925+27
34III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2015-11-2916041431342.9225+2
35I Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-11-0716021450574.925+2
36XI Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2015-09-0615861600594.3225+16
37Turniej Gwiazd - Zakończenie XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-05-3015681456453.2525+18
38VI Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-04-2515551498463.4825+13
39POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" ŁOMŻA2015-03-28156015111.531.7125-5
40IX Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni2015-03-22152814555.574.225+32
41Indywidualne Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w szachach - gr A (16 - sen)2015-03-15151815113.563.0625+10
42V Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-03-1415201347575.1125-2
43IV Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-02-14151613165.575.3225+4
44III Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-01-10151613703.553.5250
45GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 152014-12-20153315102.563.1825-17
46II Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-12-06147714485.563.2425+56
47GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20142014-11-3015111625172.3825-34
48Mistrzostwa Grupy Zachodniej SZS - Gimnazja - Chłopcy2014-11-22149813113.542.9625+13
49II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2014-11-0914981499121250
50I Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-10-18149413254.564.3225+4
51Jubileuszowy X Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2014-09-0714901565372.825+4
52XIV Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2014 - T3 - C13 + C162014-07-0114821310453.6525+8
53VI Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-04-2615091338475.1125-27
54V Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-03-22151213403.553.6525-3
55Idywidualne Powiatowe Mistrzostwa LZS w szachach2014-02-2315251457363.5425-13
56IV Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-02-2215351347464.4425-10
57II Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2013-11-3015081396563.925+27
58Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. V turniej2013-11-2914891413574.225+19
59IGRZYSKA MIASTA ŁOMŻY - CHŁOPCY2013-10-2214851407231.8325+4
60Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. IV turniej2013-10-1814641500473.1525+21
61Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. III turniej2013-09-0714571437473.7125+7
62Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. II turniej B2013-06-1514451442352.525+12
63Zakończenie XIV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach - Turniej Gwiazd2013-06-0814881433031.7425-43
64Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. I turniej B2013-05-1815191362364.2625-31
65VI Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-04-2615531378364.3825-34
66Powiatowe Mistrzostwa LZS " Złota Wieża" Łomża2013-04-1315621493242.425-9
67III Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-03-1515741379464.525-12
68II Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-02-1516001350354.0525-26

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej C2017-01-25155614079.5139.125+10
2XXI Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2016-01-27160914296118.1425-53
3XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2015-01-28154814439.5117.0425+61
4IV Mikołajkowy Turniej Rodzinny w szachach - Grupa B (ur. 2006 i starsi)2014-12-0715671420242.825-19
5WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - IV Turniej2014-08-2915201347775.1125+47
6WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - III Turniej2014-08-2215291350464.3825-9
7WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - II Turniej2014-07-2815161296675.4625+13
8WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - I Turniej2014-07-0214961432221.1825+20
9II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - IV turniej2014-06-18146513554.553.2525+31
10II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - II turniej2014-04-1114231387563.325+42
11II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - I turniej2014-03-2814131342463.625+10
12XIX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2014-02-06140114645114.5125+12
13Wakacyjny Turniej Błyskawiczny 2013-08-13133114317.5134.6825+70
14VI Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w szachach błyskawicznych [FIDE]2013-04-28138314606.5228.5825-52
15V Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-04-1214021310363.7825-19
16XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej C - blitz2013-01-2413811413594.1425+21
17XVII Feryjne Turnieje o Puchary SM "PERSPEKTYWA" - gr. C - blitz2012-01-2613961442262.6425-15
18Mistrzostwa Obozu Szachowego w Rajgrodzie "BLITZ"2011-07-1614001379363.1825-4
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)