ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19794)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24052);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34454)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (185);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13289)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12124);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21818231 Ranking CA (Klasyczne):1517 (267)
ID CR: 38224 Ranking CA (Szybkie)1745 (371)
Nazwisko Imię:Zaborowska, Maria Ranking CA (Błyskawiczne)1416 (19)
Rok urodzenia:2003
Klub:MTSz Mińsk Mazowiecki
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VII Salezjański Turniej Szachowy2017-05-14148314155.574.1325+34
2Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)2017-04-2314601528352.0525+23
3Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-08147515073.594.1425-15
4XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B2016-12-31148716820.54125-12
5PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D132016-11-12148714554.573.7825+17
6Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2016 - A2016-08-2714901568383.1225-3
7Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31148015065104.625+10
8Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132016-06-12146815213.573.0125+12
9OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D142016-05-0714961526394.1425-28
10Otwarta Liga Mazowiecka2016-02-2114551755010.1525-3
11V Turniej DSP nr 1 w Wesołej o II i III kat. (sz. podstawowe oraz gimnazja)2016-02-21145513896.584.7225+44
12XVI Mini-Elo2016-01-1014631378474.3425-8
13Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 13 lat2015-11-14144114345.594.5925+22
14Turniej Październikowy 2015-10-2514631314474.925-22
15Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 132015-10-0414561432473.7125+7
16Wakacje z Szachami grupa A FIDE2015-08-1914491428473.7125+7
17Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2015-08-02140714876114.2925+42
18Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-0713801228674.925+27
19Wiosenne Nadzieje2015-03-15133614164.572.7325+44
20III Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 152. rocznicy Bitwy pod Węgrowem.2015-01-19130613744.583.2825+30
21Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D112014-10-10133314020.541.625-27
22Jesienne nadzieje szachowe2014-09-2813281366241.825+5
23Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112014-09-2113051345473.0825+23
24Wakacje z Szachami FIDE2014-08-19133013332.573.525-25
25MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. C2014-07-2013511492161.8625-21
26Wiosenny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie w Zielonce2014-04-0613671334131.6525-16
27II Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 151. rocznicy Bitwy pod Węgrowem2014-02-17136813623.573.5725-1
28Mini-ELO (3)2013-12-29136614372.562.425+2
29OTWARTYCH MIKOŁAJKOWYCH TURNIEJÓW SZACHOWYCH WĘGRÓW 2013 TURNIEJ A 2013-12-01131414674.582.425+52
30Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D112013-10-18135914820.572.3125-45
31Jesienne Nadzieje Szachowe2013-09-22133714343.572.5925+22
32Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112013-09-1513311412372.7325+6
33Wakacje z Szachami - Open B2013-08-17128013335.583.4425+51
34XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - G do lat 102013-07-1612801277484250
35Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2012/20132013-05-1912901237363.4225-10
36Wiosenne Szachowe Nadzieje2013-04-2112641325472.9425+26
37Turniej Feryjny Grupa B2013-02-10126813522.572.6625-4
38Turniej Świąteczny - grupa B2012-12-3112391308472.825+29
39Liga Mazowiecka Juniorów 20112011-11-2012381194473.9225+1
40Jesienne nadzieje szachowe2011-09-1812501439161.525-12

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Grand Prix Siedlec 20152017-05-0617621698484.7225-17
2VI Turniej Szachowy im. Króla Kazimierza Wielkiego w Kowalu2017-05-0117431672574.225+19
3II Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2017-03-11173214485.565.0425+11
4III Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych2017-03-0516971733583.625+35
5XIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki2017-02-1916731793362.0425+24
6I Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2017-01-2116571570574.3425+16
7Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa A (turniej rozgrywany w ramach akcji 90 turniejów na 90-lecie PZSzach)2016-10-1616781744272.8725-21
8IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0816521692593.9625+26
9Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Juniorów w szachach2016-09-25165415452.542.625-2
10VI Turniej Salezjański2016-05-1516541656242250
11IV Indywidualne Szachowe Mistrzostwa KSPiKG GRUPA A2016-04-2316711653373.7125-17
12IX OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 IM. DĄBRÓWKI GRUPA B - KL.IV-VI2016-04-16165515544.563.8425+16
13IV Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza - B2016-04-0916461431564.6225+9
14Grand Prix Siedlec 2016 - turniej 42016-04-0216281603584.2425+18
15II Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych2016-03-1916161619594.525+12
16Grand Prix Siedlec 2016 - turniej 32016-03-0515941703362.125+22
17XIII Indywidualne Mistrzostwa MDK w szachach 2016-02-27157613435.564.7425+18
18VII Memoriał Szachowy ks. Tadeusza Białeckiego2016-02-13156116653.582.8825+15
19Grand Prix Siedlec 2016 - turniej 22016-02-0615351631482.9625+26
20V Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-12-1215411458474.2725-6
21Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa B2015-10-18152114236.595.6725+20
22VIII Turniej im. Jana Brustmana2015-10-10151715344.594.3225+4
23IV Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-09-26152414303.563.7825-7
24Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2015-09-1915151691261.6225+9
25XI Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2015-09-0615141481594.9525+1
26X Turniej do 20 lat w Konstancinie2015-06-21148415703.562.2825+30
27VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie - B (IV-VI SP)2015-06-1314971335353.5525-13
28V Turniej Salezjański - szkoły podstawowe2015-05-3015011272343.1625-4
29VIII OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 IM. DĄBRÓWKI GRUPA B - kl.IV-VI2015-05-0914701502462.7625+31
30Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Szachach2015-04-1814821564393.5125-12
31III Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza - B2015-03-2814661298564.3225+16
32Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim2015-02-21144312874.553.5525+23
33XII Turniej Międzyszkolny - szkoły podstawowe2014-11-15145112383.553.8525-8
34I Diecezjalny Turniej Szachowy XI Edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej Grupa A2014-10-19141512865.564.0225+36
35Jubileuszowy X Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2014-09-0714121377473.8525+3
36X Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-06-22141315511.551.5525-1
37Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie - grupa B - klasy IV-VI2014-06-0714131337353250
38Salezjański Turniej Szachowy - grupa B - szkoły podstawowe2014-05-2413811199553.725+32
39IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-05-04132814434.572.3825+53
40VII Otwarte Mistrzostwa SP 2 - grupa B (klasy IV-VI)2014-03-2213071243574.1325+21
41V Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-01-0513001337362.725+7
42IV Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-12-2212911335362.6425+9
43XI Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa A - szkoły podstawowe2013-11-1612971270363.2425-6
44XX MTS Kowalewo Pomorskie 2013 Turniej Plenerowy dla juniorów2013-07-1512981342373.0825-1
45VIII Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-06-23130312742.552.725-5
46IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-06-01131512683.573.9925-12
47Salezjański Turniej Szachowy2013-05-2512971267463.2425+18
48III Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej 2013 PUKS "Fides" Węgrów2013-04-0212791200574.2725+18
49VI Otwarte Mistrzostwa SP2 w Mińsku Mazowieckim - grupa C (klasy O-III)2013-03-09126812134.574.0625+11
50Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich2012-12-0812281241452.425+40
51X Międzyszkolny Turniej Szachowy - szkoły podstawowe2012-11-1712141313241.4425+14
52Zakończenie Roku w Szkółce Szachowej MDK2012-06-2111961257231.2625+18
53III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie - gr A2012-06-0211971378141.0425-1
54Salezjański Turniej Szachowy2012-05-26117111763.552.4525+26
55V Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej 2 - grupa B (klasy 0-3)2012-02-1811591160473.525+12
56Mistrzostwa MDK2012-01-0711671203131.3525-8
57IX Międzyszkolny turniej szachowy - grupa A (szkoły podstawowe)2011-11-0511661247251.9525+1
58Salezjański Turniej Szachowy2011-06-1811451360251.1525+21
59II TURNIEJ SZACHOWY W JAKUBOWIE O PUCHAR SZKOŁY- grupa A2011-05-2111271324251.2525+18
60Wiosenne szachowe początki2011-04-10110012132.541.425+27

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Pamięci JM Rektora Collegium Mazovia dr. inż Leszka Gadomskiego2015-05-2214271540272.4525-11
2Wakacyjny Turniej Błyskawiczny 2013-08-13140014636124.9225+27
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)