ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11733);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1260 (29)
ID CR: 43743 Ranking CA (Szybkie)1392 (338)
Nazwisko Imię:Chulist, Adam Ranking CA (Błyskawiczne)1225 (18)
Rok urodzenia:2005
Klub:MKS MOS Wieliczka
Tytuł:IV

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. C (U10)2015-03-0812961238263.4825-36
2KROK DO SUKCESU POBOCZNY Gr B2013-03-2413191279373.9225-23
3XXIX Mistrzostwa Podhala grupa D 2003 i młodsi2013-01-2713501269374.2725-31
4XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-D2012-12-3114001273496.0325-50

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Szachowe Mistrzostwa Gminy Wieliczka Szkół Podstawowych 2005 i młodsi2017-11-1614311266253.625-39
2Mini Turniej 269 2013-02-18142713414.574.3425+4
3Mini Turniej 267 2013-02-1114411338242.5625-14
4Mini Turniej 266 2013-02-0814311225564.5625+10
5Mini Turniej 264 2013-02-0114081328453.0525+23
6Mini Turniej 261 2013-01-2314211312474.5525-13
7Mini Turniej 258 2012-12-2114031350342.2825+18
8Mini Turniej 256 2012-12-14139712893.553.2525+6
9Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 3 Gr-B SP-CH (ur. w 2000 r. i mł.)2012-12-12138315311.530.925+14
10Mini Turniej 254 2012-12-0713681298342.425+15
11Mini Turniej 253 2012-12-03134513393.552.5525+23
12Mini Turniej 251 2012-11-2613731276253.1525-28
13Mini Turniej 250 2012-11-23133812504.553.125+35
14"Małopolskie listopadowe potyczki szachowe" Gr-B CH ur. w 2000r i młodsi2012-11-2113251420241.4825+13
15X Powiatowy Tur. Szach. z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty Gr-A CH2012-11-1713291374252.225-4
16Mini Turniej 249 2012-11-16130212554.563.4225+27
17Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-B SP-CH (ur. w 2000 r. i mł.)2012-11-14129012892.54225+12
18I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu - ur.2004 i młodsi2012-11-10130512152.553.125-15
19Mini Turniej 2472012-11-09132612022.553.3525-21
20Mini Turniej 2462012-11-05133312644.584.825-7
21Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - MMJ - szachy aktywne - gr. C082012-11-03133713742.562.725-4
22Mini Turniej 2452012-10-2913171296463.1825+20
23Mini Turniej 2422012-10-1513341207242.6825-17
24OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI PRZEDSZKOLAKÓW Gr. A - CH (ur. w 2005r. i mł.)2012-10-1313471193353.5525-13
25Mini Turniej 2412012-10-1213241264574.0625+23
26Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-B SP-CH (ur. w 2000 r. i mł.)2012-10-1013101228342.4425+14
27Mini Turniej 2402012-10-08127412155.574.0625+36
28Mini Turniej 2392012-10-05126312562.542.0425+11
29Mini Turniej 2382012-10-01124912094.573.9225+14
30Mini Turniej 2372012-09-28126611642.553.225-17
31Mini Turniej 2362012-09-2413111169374.8325-45
32XX Wielicki Turniej Szachowy Rodzin pod patronatem Burmistrza MiG Wieliczka2012-09-2312971460251.425+14
33Mini Turniej 2342012-09-1712571212563.3625+40
34Mini Turniej 2332012-09-1012531209352.825+4
35Mini Turniej 2322012-09-0712451222352.6525+8
36XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Józefa Dominika Dobczyce'2012 Gr.D2012-07-19124711773.563.625-2
37III SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - grupa do lat 9 (ur. w 2003 i mł)2012-07-0812701349151.9525-23
38Mini Turniej 2302012-07-0412871260252.725-17
39Mini Turniej 2292012-07-0212731220463.4225+14
40Mini Turniej 2282012-06-29130711421.542.8825-34
41XI Festyn o Puchar Wójta Gminy Biskupice Gr-B2012-06-2412941205342.4825+13
42Mini Turniej 2272012-06-22128813232.552.2525+6
43Mistrzostwa Gminy Wieliczki w Szachach Grupa B ur. w 2002r i młodsi2012-06-1812851247473.8525+3
44Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 9 Gr-B SP-CH (ur. w 1999r. i mł.)2012-06-1312621363231.0825+23
45Mini Turniej 2252012-06-1112721221363.4225-10
46IV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa C - 2004 i młodsi2012-06-1012371230573.5725+35
47Mini Turniej 2202012-05-2111951280462.2825+42
48Mini Turniej 2182012-05-1412041216252.425-9
49VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. D2012-05-1211901200473.4325+14
50MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2012 ROK (CHŁOPCY)2012-04-2911811254241.625+9
51Mini Turniej 2142012-04-2311651183352.3525+16
52Mini Turniej 2122012-04-1611741129363.3625-9
53Mini Turniej 2112012-04-1312041101253.225-30
54KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 32012-04-0112141437020.4425-10
55KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 22012-03-3112241329141.4425-10
56KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 12012-03-30121213311.531.0225+12
57Mini Turniej 2092012-03-19121211553.563.48250
58Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej u072012-03-1112001304372.5225+12
59Mini Turniej 2052012-03-0911951100463.7825+5
60Mini Turniej 20042012-03-0512041218252.425-9
61Mini Turniej 2002012-02-1512111240252.325-7
62Mini Turniej 1992012-02-10121112081.531.5250
63Mini Turniej 1982012-02-0611841124452.925+27
64Mini Turniej 1972012-02-0311731232362.5225+11
65Mini Turniej 1962012-01-30118312080.520.9425-10
66Mini Turniej 1952012-01-2712001151131.7125-17

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - MMJ - szachy błyskawiczne - gr. C08 i D082012-11-04119213933.592.1625+33
2XX Turniej "dwójek" i rodzin im. E. Miki P-10' Dobczyce'20122012-07-1112131490050.8525-21
3III TURNIEJ SZACHOWY im. KRÓLOWEJ JADWIGI2012-06-2311941269231.225+19
4IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkolaków Powiatu Wielickiego CH2012-04-2312001400010.2425-6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)