ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10930);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21819220 Ranking CA (Klasyczne):1584 (264)
ID CR: 44838 Ranking CA (Szybkie)1311 (17)
Nazwisko Imię:Wiśniewski, Tomasz Ranking CA (Błyskawiczne)1583 (85)
Rok urodzenia:2000
Klub:UKS TSz Zieloni Zielonka
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. I kat kob.)2017-11-1915791448574.7625+5
2V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A2017-08-26160815124.595.6725-29
3Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych2017-07-0716031581594.7725+5
4Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III. II kat. i I kob.)2017-06-1116141391575.4625-11
5Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)2017-04-2316551484253.6525-41
6Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. oraz I kat. kobiecą)2017-02-0516141411775.3225+41
7Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II kat. i I kat. kobiecą)2016-11-20160314385.575.0425+11
8Puchar Dyrektora MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat. oraz I kat. kob)2016-06-12158113426.575.625+22
9DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-15157115933.573.2925+5
10Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-15157115933.573.2925+5
11Buchar Burmistrza Wołomina2016-03-1315831480474.4825-12
12Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)2015-11-1515711470574.4825+12
13Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 15 (18)2015-10-04157915413.573.8525-8
14XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr B do R=18002015-07-05162314754.596.325-44
15Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (możliwość zdobycia III i II kat.)2015-06-1416191479574.8325+4
16Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-07162117172.572.5925-2
17Liga Mazowiecka2015-03-0115811881120.325+17
18Puchar MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)2015-03-01158114705.574.5525+23
19Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)2014-11-23156114345.574.6925+20
20XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr C Jun. ur. 2000-20032014-07-0615171541694.2325+44
21Puchar Burmistrza Wołomina 2014-06-22153214693.574.1325-15
22Drużynowe Mistrzostrzostwa Mazowsza Juniorów2014-05-18153915083.573.7825-7
23Turniej klasyfikacyjny FIDE na Bemowie Wiosna 20142014-03-23153715542.552.425+2
24Wiosenny Turniej Szachowy o puchar MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat)2014-03-1615071477573.7825+30
25Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kategorii)2013-12-0114791442573.8525+28
26Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132013-09-15142615444.572.3825+53
27DMP - II Liga Juniorów2013-07-30147316331102.925-47
28XXIV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2013 - Gr C Jun ur. 1999-20022013-07-08139915695.592.5225+74
29Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat)2013-06-2313371443572.5225+62
30Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2012/20132013-05-1913571542171.8225-20
31Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2013-04-07135213773.573.2925+5
32Turniej o III i II kategorię2013-02-1713401341473.525+12
336 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2013-01-06133513583.573.2925+5
34Powakacyjny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową na Bemowie2012-10-2812971409472.4525+38
35Wakacyjny Turniej na III i II kategorię w Zielonce2012-08-1913231264374.0625-26
36XXIII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2012 - Grupa C Juniorzy ur. 1998 - 20012012-07-0913581364394.4125-35
37Turniej na II i III kategorie w Wołominie2012-06-1014001316263.7225-42

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej szachów szybkich z okazji 220 rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej /Fide Open2014-10-1912741374472.5225+37
2WYGRAJ LAPTOPA!!! Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2012-11-0412181373461.7425+56
37 Turniej klsyfikacyjny na V i IV kategorię w Zielonce2012-05-1212001153342.2825+18

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-2415461546694.525+37
2XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Blitz Gr A + B2015-07-0115411679392.7925+5
3Turniej Świąteczny MDK 20142014-12-2015121275664.825+29
4XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Grupa C BLITZ2014-07-02146315435.593.5125+49
5VI Turniej Szachowy o Puchar Mirosława Pszonki_Prezesa ZP PSL w Otwocku2013-11-10142515288186.4825+38
6Blitz Szczyrk OPEN2013-07-27141315444113.5225+12
7XXIV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2013 - Gr C BLITZ2013-07-03138414814.593.3325+29
8I Turniej Bitwy Warszawskiej2012-08-15138512263.553.5525-1
9XXIII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2012 - BLITZ grupa C2012-07-04140014283.594.1425-15
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)