ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20550)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25347);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35426)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (523);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13948)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12760);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1112660 Ranking CA (Klasyczne):2237 (45)
ID CR: 4711 Ranking CA (Szybkie)2296 (15)
Nazwisko Imię:Kołosowski, Paweł Ranking CA (Błyskawiczne)2216 (47)
Rok urodzenia:1980
Klub:MCKiS Jaworzno
Tytuł:m

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-1022342104574.7615+3
2Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11222622312.541.9615+8
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13222923220.520.7415-3
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-14225921590.542.5615-30
5DMP - II Liga seniorów2013-09-1522492051332.2815+10
6Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-09227721164.596.3915-28
7DMP - II liga seniorów 2011-09-1123002126596.5715-23
8XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA - TURNIEJ POCIESZENIA2011-07-1223002136575.04150

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1dGCS Open - V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2013-09-2122992241595.2215-3
2XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2011-07-11230020914.564.6215-1

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN F - Międzynarodowy Turniej Szachów Błyskawicznych2013-08-25222320487.5118.0315-7
2European Blitz Chess Championship 20122012-12-1422202016453.815+3
3Turniej błyskawiczny2012-09-06224820635.5107.415-28
4Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych 20112011-09-24229421136.5139.6215-46
5Turniej Pokazowy w PZSzach2011-06-10230023063.583.9215-6
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)