ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20151)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24527);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34690)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (100);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13624)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12307);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1101595 Ranking CA (Klasyczne):2236 (109)
ID CR: 4713 Ranking CA (Szybkie)2185 (1800)
Nazwisko Imię:Kot, Jerzy Ranking CA (Błyskawiczne)2108 (820)
Rok urodzenia:1942
Klub:KSz Polonia Wrocław
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Międzynarodowy Festiwal Szachowy KLUKOM CHESS 2017 OPEN A2017-07-30222420015.564.6815+12
2XVIII FSz Na Leśnej Polanie: IX Memoriał Romana Szymoniaka2017-07-1622001938997.3815+24
3MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 20172017-06-1822122013696.8415-12
4MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH2017-04-0922202045696.5715-8
5V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2017-01-28223620595.596.5715-16
6XVII Festiwal Szachowy VIII Memoriał Romana Szymoniaka Grupa A2016-07-1722161918997.6515+20
7IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR LATA- OPEN FIDE2016-07-1022181944454.1515-2
8MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN2016-07-03221820214.564.5150
9 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2016-02-2722411957697.5615-23
10XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A (OPEN do 2200 FIDE)2015-05-1722441944454.2515-3
11III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2015-02-0722632012697.2915-19
12Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide A Open - Białe Błota 20132013-12-28226620713.553.7515-3
13III Dolnośląska Liga Szachowa 2012/20132013-03-1022742040121.5815-8
14XII Festiwal Szachowy "Na Leśnej Polanie" w Bierzwniku2011-07-17227420216.586.48150
15VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN A2011-07-1023002196495.7615-26

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachowy o Puchar Lata2017-08-20216621126.595.2215+19
2XXVIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana (I nagroda - 1 tys. zł)2017-08-19215421395.594.6815+12
3VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 20172017-08-13216819524.575.4615-14
4Międzynarodowy Festiwal Szachowy KLUKOM CHESS 2017- RAPID FIDE2017-07-2921472038674.5515+21
5VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 20172017-07-0921721917475.6715-25
6Puchar Gdyni - Grupa OPEN2017-06-1121831990696.7515-11
7XXIV Turniej o Puchar Wójta Gminy Szemud2017-06-03217220726.595.7615+11
8XXV Turniej Szachowy DNI LESZNA 20172017-05-2821722006575.04150
9SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2017-05-2721412207572.8715+31
10XX MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA2017-05-2121521887575.7415-11
11Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Hutnika2017-05-2021522114594.95150
12XII Memoriał Gabriela Bieńkowskiego2017-05-14215218866.586.56150
13XLVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna2017-05-0721462138594.5915+6
14XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2017-05-0621362105584.3215+10
15TURNIEJ SZCHOWY O PUCZAR BURMISTRZA ROGOŻNA2017-05-0121581890697.4715-22
16I Turniej szachowy miasta Morawicy2017-04-30215120286.596.0315+7
17*** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE)2017-04-29214321105.594.9515+8
18Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO2017-04-0221521973353.6515-9
19III Grand-Prix Tczewa 2017 r2017-03-2621461883786.5615+6
20 XVII Memorial Szachowy Danuty Widuch "A"2017-03-04217920153.585.7615-33
21II Grand-Prix Tczewa 2017 r2017-02-26220119845.597.0215-22
22II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 20172017-02-2522231992475.5315-22
23 VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - OPEN2017-02-19222420506.596.5715-1
24 "Szachowe Świecie" III Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i dorosłych OPEN2017-02-18223220674.575.0415-8
25Gorzycki Festiwal Szachowy - Turniej Główny2017-02-1222452033696.9315-13
26IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ 2017-02-1122482178474.215-3
27I Grand-Prix Tczewa 2017 r2017-01-2922812044597.215-33
28ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0822492218794.8615+32
29XVIII TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI 2017-01-06225321094.574.8315-4
30Gwiazdkowy Turniej Szachowy w ramach Akcji "Szachiści grają dla Polonii" - OPEN 2016-12-18224119478.597.6515+12
31IX Mikołajkowy Turniej Szachowy2016-12-1122371985675.6715+4
32XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2016-12-03221519978.597.0215+22
33Ogólnopolski 82 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-11-2621952083574.5515+6
34MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ROSYJSKIEGO OŚRODKA NAUKI I KULTURY2016-11-2621952071564.0215+14
35VIII Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-11-13218220117.596.5715+13
36II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika2016-11-1121702150463.1815+12
37Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2016-11-0621881943697.215-18
38Kaskadowy szach i mat - OPEN2016-11-05221019905.597.0215-22
39VII Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-10-30221220276.596.6615-2
40II Piaseczyńskie Szachogranie2016-10-2321972162694.9515+15
41*** II Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujaw i Pomorza w Szachach Szybkich *** A2016-10-22218520635.574.6915+12
42Uznam Cup 20162016-10-16217020037.596.4815+15
43I Akademicki Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSTE w Jarosławiu2016-10-08216219557.596.9315+8
44VII OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH -T. GŁÓWNY2016-09-2421622039696.03150
45VI Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-09-1121531998796.3915+9
46Turniej z okazji 90-lecia PZSzach2016-09-10216022122.573.0115-7
47Turniej o Puchar Galerii Neptun.2016-09-0421612062585.1215-1
48XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Grupa A Seniorzy2016-08-2121721980696.7515-11
49VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA Gr. OPEN2016-08-20216520376.596.0315+7
50XVII Festiwal Szachowy III Plażowy Turniej Szachów Szybkich Grupa A2016-07-17215718666.575.9515+8
51V Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-06-2621572035696.03150
52III Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich2016-06-11217818784.575.9515-21
53GP Polonii Wrocław - 10.06.20162016-06-1021632112573.9915+15
54VIII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)2016-06-0421472104573.9215+16
55II Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - FIDE2016-05-2821801938597.215-33
56SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2016-05-21216320755.574.3415+17
57GP Polonii Wrocław - 13.05.20162016-05-1321622121473.9215+1
58IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-0821531974564.3815+9
59Grand Prix Polonii 29.04.20162016-04-29216320893.574.215-10
60MISTRZOSTWA MIASTA WAŁBRZYCHA *23.04.2016 * SZACHY SZYBKIE)2016-04-2321451845886.815+18
61WEEKEND SZACHOWY W SILESIA CITY CENTER - OPEN2016-04-1621572047595.8515-12
62I Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezesa AZS UPH w Siedlcach2016-04-09218719045.597.5615-30
63OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH2016-03-2021812032685.615+6
64III Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-03-13218419876.596.7515-3
65II Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-02-2821911945686.4815-7
66GP Polonii Wrocław - 19.02.20162016-02-1922242030375.2515-33
67I Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-01-31220519628.597.215+19
68GP Polonii Wrocław 29.01.20162016-01-2922132148363.5415-8
69GP Polonii Wrocław 22.01.20162016-01-22222720034.575.4615-14
70"LOTOS" Noworoczny Turniej Szachowy 20162016-01-1622102004896.8415+17
71VIII Turniej Gwiazdkowy2015-12-2021972064796.1215+13
72Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w szachach szybkich(FIDE) P10'+4" 6.12.2015 GNIEZNO2015-12-0622002058696.2115-3
73II Otwwarte Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Szybkich2015-11-28220619105.575.9515-6
74XVIII FESTIWAL SZACHOWY im.Henryka Grafki OPEN2015-11-2221992029796.4815+7
75Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2015-11-2122181966697.2915-19
76Grand Prix Polonii Wrocław - 20.11.20152015-11-2022092121574.3415+9
77Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1122062185594.7715+3
78Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w szachach szybkich2015-11-07220620396.596.48150
79XVIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud2015-10-2521912103684.9615+15
80Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2015-10-24217920826.595.6715+12
81V Festiwal Szachowy Stobrawskie Szachy Open FIDE2015-10-11220220383.575.0415-23
82XXV JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- FIDE OPEN2015-10-04221020516.5107.115-8
83Grand Prix Polonii Wrocław - 25.09.20152015-09-25220721773.563.2415+3
84 Turniej Szachowy. Festiwal Organizacji Pozarządowych.2015-09-1921851916997.4715+22
85VI Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koszęcin2015-09-1321932018696.5715-8
86Powitanie Szachowego Sezonu - OPEN P'15 zgłoszony do FIDE2015-09-1221931976797.02150
87Uznam Chess 20152015-09-0621961953797.215-3
88WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - OPEN2015-09-05221420235.596.7515-18
89I Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej 2015 - grupa A2015-06-2021991899775.9515+15
90IV TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa OPEN (FIDE)2015-06-1421842064795.9415+15
91VII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)2015-06-06217820797.5117.0415+6
92II Mistrzostwa Międzyrzeca Podl. w Szachach Szybkich pod Patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - FIDE2015-04-26219220285.596.4815-14
93Mat nad Wdą2015-04-11218820496.596.2115+4
94XVI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD (do FIDE) - I miejsce 500zł2015-03-2922001994696.8415-12
95Turniej Szachowy o SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI - Grupa A Seniorzy2015-03-2222162084596.1215-16
96Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Szybkich2015-03-15220420247.596.6615+12
97II Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 2015 Fundusz nagród wynosi 6000 PLN + nagrody rzeczowe.2015-03-0121862020785.7615+18
98Gorzycki Festiwal Szachowy 2015 - turniej główny2015-02-22218420625.585.3615+2
99Turniej Finałowy GP Wybrzeża 20142015-02-1521631992896.5715+21
100"LOTOS" Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2015r2015-01-3121751970696.8415-12
101Grand Prix Polonii Wrocław - 16.01.20152015-01-16216422413.572.7315+11
102III JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - OPEN - I: 1000 PLN2015-01-0521692096242.415-5
103Szachowy "Turniej Trzech Króli" (FIDE-RAPID)2015-01-0421692045696.03150
104I Turniej z cyklu Grand Prix Łukowa RAPID'20152015-01-03218619404.575.6715-17
105Festiwal Stobrawskie Szachy Open FIDE2014-12-14221319874.586.3215-27
106XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2014-12-06219820626.585.4415+15
107II Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy2014-11-2921832147694.9515+15
108Grand Prix Polonii Wrocław - 28.11.20142014-11-2821962151373.9215-13
109Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'152014-11-2321972067696.1215-1
1104 Pory Roku - Jesień z Szachami OPEN2014-11-2221832085685.0415+14
111IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-15219920285.596.5715-16
112Grand Prix Polonii Wrocław 14.11.20142014-11-1421992199363150
113TURNIEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR STAROSTY PILSKIEGO2014-11-11220020266.596.5715-1
114Otwarte Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Szybkich2014-11-0821872013675.1115+13
115VII Memoriał Janusza Kaweckiego2014-10-2621881982686.0815-1
116Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2014-10-1821632096795.3115+25
117Grand Prix Polonii Wroclaw - 10.10.20142014-10-1021911933364.9215-28
118XVI Otwarty Rawicki Turniej Szachowy 2014-09-2821912066696.03150
119VI Memoriał im. Stanisława Sobolewskiego2014-09-2721972015464.4415-6
120UZnam Chess 20142014-09-14218318998.597.5615+14
1214 Pory Roku - Lato z Szachami grupa A - OPEN2014-09-1321892054585.4415-6
122XX Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2014" - Grupa A Seniorzy2014-08-24217021955.594.2315+19
123Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2014-07-1921702045696.03150
124Kamień Pomorski 20142014-06-0821691981685.9215+1
125Otwarte Mistrzostwa Gminy Oborniki Śląskie w Szachach Szybkich2014-05-2421562106695.1315+13
126SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2014-05-1721622019353.4515-6
127Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Nowej Soli.2014-05-1021792026364.215-17
128Ogólnopolski Turniej o puchar Prezesa Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 2014-05-0321592144573.6415+20
1294 Pory Roku - Wiosna z Szachami OPEN2014-04-1221622021696.2115-3
130IX Memoriał gabriela Bieńkowskiego2014-03-1621841907697.4715-22
131I Ogółnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 20142014-03-0121971985696.9315-13
132III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa OPEN (FIDE)2014-02-16220020076.596.7515-3
133Turniej Przyszłych Mistrzów - OPEN2014-02-1521712043664.0215+29
1344 Pory Roku - Zima z Szachami OPEN2014-02-0821712057695.94150
135Turniej Finałowy GP Wybrzeża 20132014-01-19216621145.595.1315+5
136"LOTOS" Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2014r2014-01-1121172144783.6815+49
137II JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY 2014-01-05212320324.584.9615-6
138OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W SZACHACH SZYBKICH2013-12-22213318896.597.215-10
139VI Memoriał Janusza Kaweckiego2013-12-0121511956475.2515-18
1404 Pory Roku o Puchar SM Wspólny Dom w Szczecinie - Jesień z Szachami OPEN2013-11-23214420186.596.0315+7
141Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'15 - Memoriał Franciszka Prochownika2013-11-17214620884.584.6415-2
142III Turniej szachowy o PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI2013-11-1621312047684.9615+15
143Turniej Święta Niepodległości Open A2013-11-1121312012695.94150
144II Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej OPEN2013-10-13211520815.584.415+16
145XII Szachowy Turniej Pamięci Września - GRUPA "A"2013-09-2920941917896.5715+21
146IV OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH - Turniej Główny2013-09-2821091886697.0215-15
147Uznam Chess Cup Świnoujście 20132013-09-1521211979474.8315-12
148VII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Pana Cogito2013-09-1421551901597.2915-34
1494 Pory Roku o Puchar SM Wspólny Dom w Szczecinie - Lato z Szachami OPEN2013-09-0721462073695.415+9
150X Puchar Borów Tucholskich2013-07-0621182065795.1315+28
151IV Szachowy Memoriał im Mirosława Aleksandrowicza2013-06-30213819365.596.8415-20
152Kamień Pomorski 20132013-06-1621541924697.1115-16
153OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 18-LECIA UKS "HETMAN" CZĘSTOCHOWA2013-06-0821481976796.5715+6
154Turniej Szachowy "Złoty Byczek" Świerzno 20132013-05-2621271952896.5715+21
155XV Turniej Szachowy Rokosowo 2013 - open2013-04-0721401956585.9215-13
156Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Trzebiatowa2013-03-1021601898697.3815-20
157Memoriał Gabriela Bieńkowskiego2013-03-0321671918686.4815-7
15813 Edycja GP POMORZA 2013 (Turniej 1)2013-02-2421602018685.5215+7
159II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury2013-01-2621721968696.8415-12
160Integracyjny Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Częstochowskiego2012-12-22217120955.595.415+1
161Turniej Szachowy z okazji 90 - lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów 2012 2012-12-0921861967697.0215-15
162Caissa P-15 XII 20122012-12-0321902023464.3215-4
163XII Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2012-12-01218320546.596.0315+7
164XII - EDYCJA GP POMORZA 2012 (Turniej 6)2012-11-2521831961797.02150
165Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'15 - MEMORIAŁ FRANCISZKA PROCHOWNIKA 2012-11-1721682049795.9415+15
166INTEGRACYJNY MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA i ALFREDA CZARNOTY2012-11-11215920486.595.8515+9
167VI Otwarty Turniej o Puchar Niepodległości - Turniej A2012-11-10211420368.595.4915+45
168VIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka2012-11-04212319865.596.1215-9
169Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-11-0221521991374.9715-29
170Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej2012-10-2721611893686.6415-9
171XII - EDYCJA GP POMORZA 2012 (Turniej 5)2012-10-212176198758615-15
172Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-10-1921742131352.815+2
173VI Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar "Pana Cogito"2012-10-07217519966.596.5715-1
174III OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWYo PUCHAR HOR-NET.pl i ACER Polska w SZACHACH SZYBKICH2012-09-2221702111584.6415+5
175Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-09-2121742093474.2715-4
176Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-09-1421722138473.8515+2
177V Grand-Prix Tczewa 2012r2012-09-09215320137.596.2115+19
178XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-2021352189593.7815+18
179Memoriał Profesora Guzińskiego w ramach GP Pomorza (4 Turniej)2012-05-1321631950596.9315-28
180Turniej Szachowy o Puchar Prezesa P.H. "ELEKTRO-KRAN"2012-05-1221521992564.2615+11
181TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA CZAPLINKA2012-05-05215220205.585.44150
182XIV PITS-WAPNO-20122012-05-0321451981796.4815+7
183III TURNIEJ WIOSENNY Open2012-04-22213418736.575.7415+11
184Turniej Szachowy ROKOSOWO 20122012-04-1521311939796.7515+3
185Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-04-13216319123.575.6715-32
186Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-03-30216920354.574.7615-3
187Grand Prix Polonii Wrocław2012-03-30216920354.574.7615-3
188XII - EDYCJA GP POMORZA 2012 (Turniej 3)2012-03-25215620656.595.5815+13
189IV Memoriał Szachowy im. Tomasza Kopińskiego - grupaB (seniorzy) 2012-03-2421451988564.2615+11
190Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-03-16216219393.564.6815-17
191Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Trzebiatowa 20122012-03-1121661961575.3215-4
192Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-03-0221802115252.9515-14
193Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-02-1721872084474.4815-7
194Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-02-1021782093574.3415+9
19512 Edycja GP POMORZA 2012 (Turniej 1)2012-01-29218019956.596.6615-2
196Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-01-20219920583.574.8315-19
197VIII Grand-Prix Tczewa 20112011-12-1821922026796.4815+7
198Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-12-0922272015375.3915-35
199XI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2011-12-0322282127585.1215-1
200VII Grand-Prix Tczewa 20112011-11-27222619936.586.3215+2
201Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2011-11-2622222129695.6715+4
202Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-11-2522112142574.215+11
203I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Legnickiego2011-11-19218821536.594.9515+23
204Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-11-1822022081363.9615-14
205IX Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic 2011-11-13221519755.586.415-13
206VI Grand-Prix Tczewa 20112011-11-0622081973675.5315+7
207Grand-Prix Tczewa 20112011-10-30219920226.585.8415+9
208Grand-Prix Tczewa 20112011-10-1621861986786.0815+13
209V TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-10-0821901989575.3215-4
210Memoriał Szachowy im. Alfreda Obszańskiego2011-10-0221902028574.97150
211Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-09-1622122111374.4815-22
212Turnieju o Puchar Sołtysa wsi Chwaszczyno 2011-09-04221519834.564.7415-3
213XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2011-07-1122122138584.815+3
214III TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-06-2622271943465.0415-15
215Turniej Szachowy Kamień Pomorski 20112011-06-1922171964897.2915+10
216Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-05-2722492065375.1815-32
217Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-05-20225820804.575.1115-9
218XIV MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA2011-05-1522622027686.3215-4
219Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-05-13229320573.575.615-31
220Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-04-2923142092475.4615-21
221II Turniej Wiosenny Open2011-04-1723122043675.8115+2
222Grand-Prix Tczewa 2011r2011-04-0323092012786.815+3
223Otwarte Mistrzostwa Starachowic w Szachach Szybkich2011-03-26231120924.564.6815-2
224Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-03-1823082175574.7615+3
225Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-03-1123002206574.4115+8

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Międzynarodowy Festiwal Szachowy KLUKOM CHESS 2017- BLITZ FIDE2017-07-26211119168118.2515-3
2XVIII FSz Na Leśnej Polanie: Blitz Na Wzgórzu Klasztornym2017-07-16211919018118.5815-8
3I Otwarty Maraton Nocny w szachach błyskawicznych Grzybowice 2017 r2017-07-0121191884151915.01150
4II Turniej Klubowych Szachów Błyskawicznych o Beczułkę MleChess2017-06-2421242035474.3415-5
5II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna2017-06-1021231915796.9315+1
6SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2017-05-26210020646.594.9515+23
7Turniej o Puchar Starosty Tczewskiego 20172017-05-03208419898116.9315+16
8X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży"-Open2017-04-2220881887575.3215-4
9Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2017-03-25211219147.5129.1215-24
10V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-24211419627.5117.715-2
11OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-07211420446106150
12II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika - turniej błyskawiczny2016-11-1021211982585.5215-7
13I Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Błyskawicznych2016-10-01213019507.5118.1415-9
14Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji 40-Lecia Klubu Szachowego Hańcza Suwałki2016-09-2521521928111612.4815-22
15Turniej Szachowy Złote Pióro Jana Kochanowskiego o puchar Burmistrza 2016-08-2721431928675.3915+9
16XVII Festiwal Szachowy Blitz na Wzgórzu Klasztornym Grupa A2016-07-17214419278.5118.5815-1
17III Turniej Szachowy w Domu Kultury w Starym Bielsku2016-06-18213319646.585.7615+11
18SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2016-05-2021122028795.5815+21
19GP Polonii 06.05.20162016-05-06212220624.595.2215-10
20 GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - OPEN2016-04-0321101924675.1815+12
21Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna2016-03-1920732072794.515+37
22GP Polonii Wrocław - 04.03.20162016-03-0420662069594.515+7
23IV Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2016-02-23210618736118.6915-40
24Grand Prix Polonii Wrocław - 5.02.20162016-02-0521182009595.8515-12
25 Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych2016-01-24209620967115.515+22
26Poniedziałkowy blitz w Hetmanie2015-12-21211020857.5168.4815-14
27OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POMORZA SENIORÓW W BLITZA2015-12-1921092032584.8815+1
28Turniej Mikołajkowy o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Pionki2015-12-05208019789117.0415+29
29XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29205519957.5105.815+25
30Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2015-11-14206819726116.9315-13
31II Turniej Szachowy z Okazji 60. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Pionkom2015-11-0820821993484.9615-14
32Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach błyskawicznych2015-10-17204620889156.615+36
33V Festiwal Szachowy Stobrawskie Szachy Turniej Błyskawiczny FIDE2015-10-10206019945.5116.4915-14
34Grand Prix Polonii Wrocław 02.10.20152015-10-0220702008484.7215-10
35Pamięci JM Rektora Collegium Mazovia dr. inż Leszka Gadomskiego2015-05-2220661939574.6915+4
36Turniej Szachowy WIOSNA 2015 - OPEN2015-04-1820741899696.5715-8
37Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych2015-04-12205819957105.915+16
38Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w szachach błyskawicznych2015-02-28208119778159.615-23
39III Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2015-02-03207919907116.8215+2
40Turniej Szachowy Przyszłych Mistrzów OPEN2015-01-2520991938596.3915-20
41Turniej z cyklu Cztery Pory Roku2015-01-0320831882141712.9215+16
42Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-19211620785.5147.715-33
43XIX Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - OPEN2014-10-04211420748147.8415+2
44Pomorskie Świeto Wisły.2014-08-3121062017574.3415+9
45Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - Nocny Maraton Szachowy2014-08-3121062010325132.1315-1
46Otwarte Mistrzostwa Pomorza Seniorów w Blitza2014-08-3020861902896.6615+20
47Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa w szachach szybkich - turniej OPEN2014-06-29206918716.575.3215+17
48SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2014-05-162099190548615-30
49VII Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w szachach błyskawicznych [FIDE blitz]2014-04-27209420506105.615+5
50OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH (FIDE)2014-04-05211119626.5117.715-17
51TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POMORSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO (FIDE)2014-03-0821341959596.5715-23
52II FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓLNOCY" TURNIEJ BŁYSKAWICZNY (zgłoszony do FIDE)2014-01-28212820227.5117.0415+6
53Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - NOCNY MARATON SZACHOWY2013-12-2120951973273724.7915+33
54MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08210320057127.5615-8
55XVIII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - grupa A /blitz OPEN/2013-11-092036211110.515615+67
56XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0320952002203823.9415-59
57XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Godźka2013-02-10209520748157.95150
58European Blitz Chess Championship 20122012-12-1420812171483.0415+14
59Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kościerzyny2012-11-24207520295.595.0415+6
60XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-0421642063193924.9615-89
61XVII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - OPEN A (blitz)2012-10-1321692028101510.3515-5
62Żuławski Turniej Szachowy2012-10-0621741914797.3815-5
63XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Turniej błyskawiczny P52012-07-21223519844108.115-61
64Turniej błyskawiczny podczas I zjazdu Ekstraligi 20112011-05-07223921526.5116.8215-4
65Turniej z okazji 220 rocznicy "Konstytucji 3 Maja"2011-05-03225120307107.815-12
6613. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 20112011-04-0122712100364.3815-20
675-lecie Klubu Szachowego Polonia Wrocław w Grupie Kapitałowej DSA - BLITZ2011-03-1723002000475.9515-29
68Turniej o Puchar Starosty Kartuskiego turniej "A" - blitz2010-09-04230021117107.515-7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)