ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19052)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22754);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32857)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (109);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12760)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11216);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1101595 Ranking CA (Klasyczne):2220 (76)
ID CR: 4713 Ranking CA (Szybkie)2146 (1648)
Nazwisko Imię:Kot, Jerzy Ranking CA (Błyskawiczne)2112 (724)
Rok urodzenia:1942
Klub:KSz Polonia Wrocław
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2017-01-28223620595.596.5715-16
2XVII Festiwal Szachowy VIII Memoriał Romana Szymoniaka Grupa A2016-07-1722161918997.6515+20
3IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR LATA- OPEN FIDE2016-07-1022181944454.1515-2
4MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN2016-07-03221820214.564.5150
5 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2016-02-2722411957697.5615-23
6XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A (OPEN do 2200 FIDE)2015-05-1722441944454.2515-3
7III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2015-02-0722632012697.2915-19
8Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide A Open - Białe Błota 20132013-12-28226620713.553.7515-3
9III Dolnośląska Liga Szachowa 2012/20132013-03-1022742040121.5815-8
10XII Festiwal Szachowy "Na Leśnej Polanie" w Bierzwniku2011-07-17227420216.586.48150
11VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN A2011-07-1023002196495.7615-26

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1 XVII Memorial Szachowy Danuty Widuch "A"2017-03-04217920153.585.7615-33
2II Grand-Prix Tczewa 2017 r2017-02-26220119845.597.0215-22
3II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 20172017-02-2522231992475.5315-22
4 VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - OPEN2017-02-19222420506.596.5715-1
5 "Szachowe Świecie" III Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i dorosłych OPEN2017-02-18223220674.575.0415-8
6Gorzycki Festiwal Szachowy - Turniej Główny2017-02-1222452033696.9315-13
7IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ 2017-02-1122482178474.215-3
8I Grand-Prix Tczewa 2017 r2017-01-2922812044597.215-33
9ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0822492218794.8615+32
10XVIII TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI 2017-01-06225321094.574.8315-4
11Gwiazdkowy Turniej Szachowy w ramach Akcji "Szachiści grają dla Polonii" - OPEN 2016-12-18224119478.597.6515+12
12IX Mikołajkowy Turniej Szachowy2016-12-1122371985675.6715+4
13XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2016-12-03221519978.597.0215+22
14Ogólnopolski 82 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-11-2621952083574.5515+6
15MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ROSYJSKIEGO OŚRODKA NAUKI I KULTURY2016-11-2621952071564.0215+14
16VIII Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-11-13218220117.596.5715+13
17II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika2016-11-1121702150463.1815+12
18Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2016-11-0621881943697.215-18
19Kaskadowy szach i mat - OPEN2016-11-05221019905.597.0215-22
20VII Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-10-30221220276.596.6615-2
21II Piaseczyńskie Szachogranie2016-10-2321972162694.9515+15
22*** II Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujaw i Pomorza w Szachach Szybkich *** A2016-10-22218520635.574.6915+12
23Uznam Cup 20162016-10-16217020037.596.4815+15
24I Akademicki Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSTE w Jarosławiu2016-10-08216219557.596.9315+8
25VII OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH -T. GŁÓWNY2016-09-2421622039696.03150
26VI Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-09-1121531998796.3915+9
27Turniej z okazji 90-lecia PZSzach2016-09-10216022122.573.0115-7
28Turniej o Puchar Galerii Neptun.2016-09-0421612062585.1215-1
29XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Grupa A Seniorzy2016-08-2121721980696.7515-11
30VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA Gr. OPEN2016-08-20216520376.596.0315+7
31XVII Festiwal Szachowy III Plażowy Turniej Szachów Szybkich Grupa A2016-07-17215718666.575.9515+8
32V Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-06-2621572035696.03150
33III Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich2016-06-11217818784.575.9515-21
34GP Polonii Wrocław - 10.06.20162016-06-1021632112573.9915+15
35VIII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)2016-06-0421472104573.9215+16
36II Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - FIDE2016-05-2821801938597.215-33
37SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2016-05-21216320755.574.3415+17
38GP Polonii Wrocław - 13.05.20162016-05-1321622121473.9215+1
39IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-0821531974564.3815+9
40Grand Prix Polonii 29.04.20162016-04-29216320893.574.215-10
41MISTRZOSTWA MIASTA WAŁBRZYCHA *23.04.2016 * SZACHY SZYBKIE)2016-04-2321451845886.815+18
42WEEKEND SZACHOWY W SILESIA CITY CENTER - OPEN2016-04-1621572047595.8515-12
43I Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezesa AZS UPH w Siedlcach2016-04-09218719045.597.5615-30
44OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH2016-03-2021812032685.615+6
45III Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-03-13218419876.596.7515-3
46II Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-02-2821911945686.4815-7
47GP Polonii Wrocław - 19.02.20162016-02-1922242030375.2515-33
48I Grand-Prix Tczewa 2016 r2016-01-31220519628.597.215+19
49GP Polonii Wrocław 29.01.20162016-01-2922132148363.5415-8
50GP Polonii Wrocław 22.01.20162016-01-22222720034.575.4615-14
51"LOTOS" Noworoczny Turniej Szachowy 20162016-01-1622102004896.8415+17
52VIII Turniej Gwiazdkowy2015-12-2021972064796.1215+13
53Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w szachach szybkich(FIDE) P10'+4" 6.12.2015 GNIEZNO2015-12-0622002058696.2115-3
54II Otwwarte Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Szybkich2015-11-28220619105.575.9515-6
55XVIII FESTIWAL SZACHOWY im.Henryka Grafki OPEN2015-11-2221992029796.4815+7
56Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2015-11-2122181966697.2915-19
57Grand Prix Polonii Wrocław - 20.11.20152015-11-2022092121574.3415+9
58Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1122062185594.7715+3
59Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w szachach szybkich2015-11-07220620396.596.48150
60XVIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud2015-10-2521912103684.9615+15
61Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2015-10-24217920826.595.6715+12
62V Festiwal Szachowy Stobrawskie Szachy Open FIDE2015-10-11220220383.575.0415-23
63XXV JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- FIDE OPEN2015-10-04221020516.5107.115-8
64Grand Prix Polonii Wrocław - 25.09.20152015-09-25220721773.563.2415+3
65 Turniej Szachowy. Festiwal Organizacji Pozarządowych.2015-09-1921851916997.4715+22
66VI Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koszęcin2015-09-1321932018696.5715-8
67Powitanie Szachowego Sezonu - OPEN P'15 zgłoszony do FIDE2015-09-1221931976797.02150
68Uznam Chess 20152015-09-0621961953797.215-3
69WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - OPEN2015-09-05221420235.596.7515-18
70I Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej 2015 - grupa A2015-06-2021991899775.9515+15
71IV TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa OPEN (FIDE)2015-06-1421842064795.9415+15
72VII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)2015-06-06217820797.5117.0415+6
73II Mistrzostwa Międzyrzeca Podl. w Szachach Szybkich pod Patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - FIDE2015-04-26219220285.596.4815-14
74Mat nad Wdą2015-04-11218820496.596.2115+4
75XVI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD (do FIDE) - I miejsce 500zł2015-03-2922001994696.8415-12
76Turniej Szachowy o SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI - Grupa A Seniorzy2015-03-2222162084596.1215-16
77Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Szybkich2015-03-15220420247.596.6615+12
78II Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 2015 Fundusz nagród wynosi 6000 PLN + nagrody rzeczowe.2015-03-0121862020785.7615+18
79Gorzycki Festiwal Szachowy 2015 - turniej główny2015-02-22218420625.585.3615+2
80Turniej Finałowy GP Wybrzeża 20142015-02-1521631992896.5715+21
81"LOTOS" Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2015r2015-01-3121751970696.8415-12
82Grand Prix Polonii Wrocław - 16.01.20152015-01-16216422413.572.7315+11
83III JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - OPEN - I: 1000 PLN2015-01-0521692096242.415-5
84Szachowy "Turniej Trzech Króli" (FIDE-RAPID)2015-01-0421692045696.03150
85I Turniej z cyklu Grand Prix Łukowa RAPID'20152015-01-03218619404.575.6715-17
86Festiwal Stobrawskie Szachy Open FIDE2014-12-14221319874.586.3215-27
87XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2014-12-06219820626.585.4415+15
88II Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy2014-11-2921832147694.9515+15
89Grand Prix Polonii Wrocław - 28.11.20142014-11-2821962151373.9215-13
90Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'152014-11-2321972067696.1215-1
914 Pory Roku - Jesień z Szachami OPEN2014-11-2221832085685.0415+14
92IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-15219920285.596.5715-16
93Grand Prix Polonii Wrocław 14.11.20142014-11-1421992199363150
94TURNIEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR STAROSTY PILSKIEGO2014-11-11220020266.596.5715-1
95Otwarte Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Szybkich2014-11-0821872013675.1115+13
96VII Memoriał Janusza Kaweckiego2014-10-2621881982686.0815-1
97Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2014-10-1821632096795.3115+25
98Grand Prix Polonii Wroclaw - 10.10.20142014-10-1021911933364.9215-28
99XVI Otwarty Rawicki Turniej Szachowy 2014-09-2821912066696.03150
100VI Memoriał im. Stanisława Sobolewskiego2014-09-2721972015464.4415-6
101UZnam Chess 20142014-09-14218318998.597.5615+14
1024 Pory Roku - Lato z Szachami grupa A - OPEN2014-09-1321892054585.4415-6
103XX Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2014" - Grupa A Seniorzy2014-08-24217021955.594.2315+19
104Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2014-07-1921702045696.03150
105Kamień Pomorski 20142014-06-0821691981685.9215+1
106Otwarte Mistrzostwa Gminy Oborniki Śląskie w Szachach Szybkich2014-05-2421562106695.1315+13
107SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2014-05-1721622019353.4515-6
108Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Nowej Soli.2014-05-1021792026364.215-17
109Ogólnopolski Turniej o puchar Prezesa Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 2014-05-0321592144573.6415+20
1104 Pory Roku - Wiosna z Szachami OPEN2014-04-1221622021696.2115-3
111IX Memoriał gabriela Bieńkowskiego2014-03-1621841907697.4715-22
112I Ogółnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 20142014-03-0121971985696.9315-13
113III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa OPEN (FIDE)2014-02-16220020076.596.7515-3
114Turniej Przyszłych Mistrzów - OPEN2014-02-1521712043664.0215+29
1154 Pory Roku - Zima z Szachami OPEN2014-02-0821712057695.94150
116Turniej Finałowy GP Wybrzeża 20132014-01-19216621145.595.1315+5
117"LOTOS" Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2014r2014-01-1121172144783.6815+49
118II JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY 2014-01-05212320324.584.9615-6
119OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W SZACHACH SZYBKICH2013-12-22213318896.597.215-10
120VI Memoriał Janusza Kaweckiego2013-12-0121511956475.2515-18
1214 Pory Roku o Puchar SM Wspólny Dom w Szczecinie - Jesień z Szachami OPEN2013-11-23214420186.596.0315+7
122Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'15 - Memoriał Franciszka Prochownika2013-11-17214620884.584.6415-2
123III Turniej szachowy o PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI2013-11-1621312047684.9615+15
124Turniej Święta Niepodległości Open A2013-11-1121312012695.94150
125II Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej OPEN2013-10-13211520815.584.415+16
126XII Szachowy Turniej Pamięci Września - GRUPA "A"2013-09-2920941917896.5715+21
127IV OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH - Turniej Główny2013-09-2821091886697.0215-15
128Uznam Chess Cup Świnoujście 20132013-09-1521211979474.8315-12
129VII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Pana Cogito2013-09-1421551901597.2915-34
1304 Pory Roku o Puchar SM Wspólny Dom w Szczecinie - Lato z Szachami OPEN2013-09-0721462073695.415+9
131X Puchar Borów Tucholskich2013-07-0621182065795.1315+28
132IV Szachowy Memoriał im Mirosława Aleksandrowicza2013-06-30213819365.596.8415-20
133Kamień Pomorski 20132013-06-1621541924697.1115-16
134OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 18-LECIA UKS "HETMAN" CZĘSTOCHOWA2013-06-0821481976796.5715+6
135Turniej Szachowy "Złoty Byczek" Świerzno 20132013-05-2621271952896.5715+21
136XV Turniej Szachowy Rokosowo 2013 - open2013-04-0721401956585.9215-13
137Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Trzebiatowa2013-03-1021601898697.3815-20
138Memoriał Gabriela Bieńkowskiego2013-03-0321671918686.4815-7
13913 Edycja GP POMORZA 2013 (Turniej 1)2013-02-2421602018685.5215+7
140II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury2013-01-2621721968696.8415-12
141Integracyjny Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Częstochowskiego2012-12-22217120955.595.415+1
142Turniej Szachowy z okazji 90 - lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów 2012 2012-12-0921861967697.0215-15
143Caissa P-15 XII 20122012-12-0321902023464.3215-4
144XII Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2012-12-01218320546.596.0315+7
145XII - EDYCJA GP POMORZA 2012 (Turniej 6)2012-11-2521831961797.02150
146Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'15 - MEMORIAŁ FRANCISZKA PROCHOWNIKA 2012-11-1721682049795.9415+15
147INTEGRACYJNY MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA i ALFREDA CZARNOTY2012-11-11215920486.595.8515+9
148VI Otwarty Turniej o Puchar Niepodległości - Turniej A2012-11-10211420368.595.4915+45
149VIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka2012-11-04212319865.596.1215-9
150Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-11-0221521991374.9715-29
151Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej2012-10-2721611893686.6415-9
152XII - EDYCJA GP POMORZA 2012 (Turniej 5)2012-10-212176198758615-15
153Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-10-1921742131352.815+2
154VI Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar "Pana Cogito"2012-10-07217519966.596.5715-1
155III OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWYo PUCHAR HOR-NET.pl i ACER Polska w SZACHACH SZYBKICH2012-09-2221702111584.6415+5
156Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-09-2121742093474.2715-4
157Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy 2012-09-1421722138473.8515+2
158V Grand-Prix Tczewa 2012r2012-09-09215320137.596.2115+19
159XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-2021352189593.7815+18
160Memoriał Profesora Guzińskiego w ramach GP Pomorza (4 Turniej)2012-05-1321631950596.9315-28
161Turniej Szachowy o Puchar Prezesa P.H. "ELEKTRO-KRAN"2012-05-1221521992564.2615+11
162TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA CZAPLINKA2012-05-05215220205.585.44150
163XIV PITS-WAPNO-20122012-05-0321451981796.4815+7
164III TURNIEJ WIOSENNY Open2012-04-22213418736.575.7415+11
165Turniej Szachowy ROKOSOWO 20122012-04-1521311939796.7515+3
166Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-04-13216319123.575.6715-32
167Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-03-30216920354.574.7615-3
168Grand Prix Polonii Wrocław2012-03-30216920354.574.7615-3
169XII - EDYCJA GP POMORZA 2012 (Turniej 3)2012-03-25215620656.595.5815+13
170IV Memoriał Szachowy im. Tomasza Kopińskiego - grupaB (seniorzy) 2012-03-2421451988564.2615+11
171Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-03-16216219393.564.6815-17
172Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Trzebiatowa 20122012-03-1121661961575.3215-4
173Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-03-0221802115252.9515-14
174Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-02-1721872084474.4815-7
175Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-02-1021782093574.3415+9
17612 Edycja GP POMORZA 2012 (Turniej 1)2012-01-29218019956.596.6615-2
177Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2012-01-20219920583.574.8315-19
178VIII Grand-Prix Tczewa 20112011-12-1821922026796.4815+7
179Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-12-0922272015375.3915-35
180XI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2011-12-0322282127585.1215-1
181VII Grand-Prix Tczewa 20112011-11-27222619936.586.3215+2
182Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2011-11-2622222129695.6715+4
183Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-11-2522112142574.215+11
184I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Legnickiego2011-11-19218821536.594.9515+23
185Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-11-1822022081363.9615-14
186IX Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic 2011-11-13221519755.586.415-13
187VI Grand-Prix Tczewa 20112011-11-0622081973675.5315+7
188Grand-Prix Tczewa 20112011-10-30219920226.585.8415+9
189Grand-Prix Tczewa 20112011-10-1621861986786.0815+13
190V TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-10-0821901989575.3215-4
191Memoriał Szachowy im. Alfreda Obszańskiego2011-10-0221902028574.97150
192Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowy Turniej Szachowy2011-09-1622122111374.4815-22
193Turnieju o Puchar Sołtysa wsi Chwaszczyno 2011-09-04221519834.564.7415-3
194XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2011-07-1122122138584.815+3
195III TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-06-2622271943465.0415-15
196Turniej Szachowy Kamień Pomorski 20112011-06-1922171964897.2915+10
197Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-05-2722492065375.1815-32
198Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-05-20225820804.575.1115-9
199XIV MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA2011-05-1522622027686.3215-4
200Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-05-13229320573.575.615-31
201Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-04-2923142092475.4615-21
202II Turniej Wiosenny Open2011-04-1723122043675.8115+2
203Grand-Prix Tczewa 2011r2011-04-0323092012786.815+3
204Otwarte Mistrzostwa Starachowic w Szachach Szybkich2011-03-26231120924.564.6815-2
205Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-03-1823082175574.7615+3
206Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe2011-03-1123002206574.4115+8

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-24211419627.5117.715-2
2OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-07211420446106150
3II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika - turniej błyskawiczny2016-11-1021211982585.5215-7
4I Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Błyskawicznych2016-10-01213019507.5118.1415-9
5Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji 40-Lecia Klubu Szachowego Hańcza Suwałki2016-09-2521521928111612.4815-22
6Turniej Szachowy Złote Pióro Jana Kochanowskiego o puchar Burmistrza 2016-08-2721431928675.3915+9
7XVII Festiwal Szachowy Blitz na Wzgórzu Klasztornym Grupa A2016-07-17214419278.5118.5815-1
8III Turniej Szachowy w Domu Kultury w Starym Bielsku2016-06-18213319646.585.7615+11
9SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2016-05-2021122028795.5815+21
10GP Polonii 06.05.20162016-05-06212220624.595.2215-10
11 GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - OPEN2016-04-0321101924675.1815+12
12Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna2016-03-1920732072794.515+37
13GP Polonii Wrocław - 04.03.20162016-03-0420662069594.515+7
14IV Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2016-02-23210618736118.6915-40
15Grand Prix Polonii Wrocław - 5.02.20162016-02-0521182009595.8515-12
16 Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych2016-01-24209620967115.515+22
17Poniedziałkowy blitz w Hetmanie2015-12-21211020857.5168.4815-14
18OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POMORZA SENIORÓW W BLITZA2015-12-1921092032584.8815+1
19Turniej Mikołajkowy o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Pionki2015-12-05208019789117.0415+29
20XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29205519957.5105.815+25
21Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2015-11-14206819726116.9315-13
22II Turniej Szachowy z Okazji 60. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Pionkom2015-11-0820821993484.9615-14
23Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach błyskawicznych2015-10-17204620889156.615+36
24V Festiwal Szachowy Stobrawskie Szachy Turniej Błyskawiczny FIDE2015-10-10206019945.5116.4915-14
25Grand Prix Polonii Wrocław 02.10.20152015-10-0220702008484.7215-10
26Pamięci JM Rektora Collegium Mazovia dr. inż Leszka Gadomskiego2015-05-2220661939574.6915+4
27Turniej Szachowy WIOSNA 2015 - OPEN2015-04-1820741899696.5715-8
28Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych2015-04-12205819957105.915+16
29Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w szachach błyskawicznych2015-02-28208119778159.615-23
30III Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2015-02-03207919907116.8215+2
31Turniej Szachowy Przyszłych Mistrzów OPEN2015-01-2520991938596.3915-20
32Turniej z cyklu Cztery Pory Roku2015-01-0320831882141712.9215+16
33Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-19211620785.5147.715-33
34XIX Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - OPEN2014-10-04211420748147.8415+2
35Pomorskie Świeto Wisły.2014-08-3121062017574.3415+9
36Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - Nocny Maraton Szachowy2014-08-3121062010325132.1315-1
37Otwarte Mistrzostwa Pomorza Seniorów w Blitza2014-08-3020861902896.6615+20
38Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa w szachach szybkich - turniej OPEN2014-06-29206918716.575.3215+17
39SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2014-05-162099190548615-30
40VII Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w szachach błyskawicznych [FIDE blitz]2014-04-27209420506105.615+5
41OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH (FIDE)2014-04-05211119626.5117.715-17
42TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POMORSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO (FIDE)2014-03-0821341959596.5715-23
43II FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓLNOCY" TURNIEJ BŁYSKAWICZNY (zgłoszony do FIDE)2014-01-28212820227.5117.0415+6
44Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - NOCNY MARATON SZACHOWY2013-12-2120951973273724.7915+33
45MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08210320057127.5615-8
46XVIII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - grupa A /blitz OPEN/2013-11-092036211110.515615+67
47XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0320952002203823.9415-59
48XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Godźka2013-02-10209520748157.95150
49European Blitz Chess Championship 20122012-12-1420812171483.0415+14
50Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kościerzyny2012-11-24207520295.595.0415+6
51XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-0421642063193924.9615-89
52XVII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - OPEN A (blitz)2012-10-1321692028101510.3515-5
53Żuławski Turniej Szachowy2012-10-0621741914797.3815-5
54XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Turniej błyskawiczny P52012-07-21223519844108.115-61
55Turniej błyskawiczny podczas I zjazdu Ekstraligi 20112011-05-07223921526.5116.8215-4
56Turniej z okazji 220 rocznicy "Konstytucji 3 Maja"2011-05-03225120307107.815-12
5713. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 20112011-04-0122712100364.3815-20
585-lecie Klubu Szachowego Polonia Wrocław w Grupie Kapitałowej DSA - BLITZ2011-03-1723002000475.9515-29
59Turniej o Puchar Starosty Kartuskiego turniej "A" - blitz2010-09-04230021117107.515-7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)