ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25647);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (908);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21823359 Ranking CA (Klasyczne):1565 (474)
ID CR: 49017 Ranking CA (Szybkie)1670 (235)
Nazwisko Imię:Słoniewska, Alicja Ranking CA (Błyskawiczne)1531 (38)
Rok urodzenia:2004
Klub:KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III IGRZYSKA SZKOLNE - grupa A2017-10-29155814864.574.225+7
2V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A2017-08-2615171615593.3325+41
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga2017-07-30155414784.510625-37
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-1715551514595.0425-1
5Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 132017-06-1815561390575.0425-1
6Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-2115381302675.625+9
7Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-2115381302675.625+9
8Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)2017-04-2314971672351.3525+41
9Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-08140916315.591.9825+88
10DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA (JUNIORZY)2017-03-26140112362.532.1625+8
11Zimowy Turniej Fide na Bemowie2017-02-05142215960.551.3525-21
12III Mareckie Mini-Elo 2017-01-08144714482.573.525-25
13Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-12-11146214104.595.1325-15
14XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 10 lat)2016-08-21145513834.574.225+7
15173rd YMCA Summer 2016-B2016-08-12145714854.5104.625-2
16XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-05142615324.593.2425+31
17Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132016-06-1214401436373.5725-14
18OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D122016-05-07143615303.593.3325+4
19Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-122016-04-24139512516.574.8325+41
20Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-04-1013581435593.5125+37
21Ferie z szachami w Zielonce (dla IV i III oraz II kat. kobiecej)2016-02-14133513274.573.5725+23
22XVII Mini-Elo2016-02-07137013302.573.9225-35
23Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-D11(dziewczęta rocznik 2004 i 2005)2015-10-1613801329363.4225-10
24Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 112015-10-0413921291474.4825-12
25MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy-klasyfikacyjny2015-07-19135013225.573.7825+42
26XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C2015-07-07137513723.594.525-25
27Wiosenne 2015 granie w Hetmanie2015-06-2213911480272.6625-16
28Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D122015-05-02137615152.561.8625+15
29Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-1413621446493.4225+14
30V Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 20152015-04-1313821452272.825-20
31XII Mini-Elo2015-02-2213781454372.825+4
32 III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142015-02-07139213883.584.0825-14
33XI Mini-Elo2015-01-18140314632.572.9425-11
34XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa C2015-01-0414111565282.3225-8
35II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2014-12-0714281493393.6925-17
36Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D112014-11-1514091333574.225+19
37Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2004-2006)2014-10-1213841336573.9925+25
38Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D112014-10-1014021426383.7625-18
39Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112014-09-21136514184.573.0125+37
40XVIII Integracyjny KU AZS UW2014-08-2313351305573.7825+30
41XIV Integracyjny KU AZS UW2014-08-1913451354373.4325-10
42XI Integracyjny Turniej Szachowy KU AZS UW2014-08-1613181172674.925+27
43MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. C2014-07-2012911548250.925+27
44X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA D2014-07-0813091209595.7625-18
45Puchar Burmistrza Wołomina 2014-06-2213011386372.6625+8
46OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA - WĘGROWA 20142014-06-0112731239573.8525+28
47IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2014-05-2512701332372.8725+3
48Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 8-10 lat2014-05-1112461083675.0425+24
49Turniej klasyfikacyjny FIDE na Bemowie Wiosna 20142014-03-2312641517040.7625-18
50FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - DZIEWCZYNKI2014-03-0913051212495.6725-41
51 III Integracyjny Turniej KU AZS UW2014-02-0212601302452.225+45
52Turniej klasyfikacyjny FIDE w Otwocku Zima 2014 I2014-01-26128714190.551.625-27
53Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1212631311473.0125+24
54XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Grupa C2014-01-0412561404392.725+7
55Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kategorii)2013-12-0112411359372.3825+15
56Turniej Ostatniej Szansy Grupa D92013-11-1611991162563.325+42
57VI Otwocka Jesień Szachowa Turniej A2013-10-27118413262.561.8625+15
58Turniej klasyfikacyjny w Otwocku na III i II kategorię2013-09-2911591324371.9625+25
59Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92013-09-1511621196373.1525-3
60III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B2013-06-0911761363161.5625-14
61Wiosenne Szachowe Nadzieje2013-04-2111611371261.3825+15
62Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2013-04-0711321312371.8225+29
63O III i II kategorię na Bemowie2013-03-2411321299271.96250
64Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 10 (szachy klasyczne)2013-02-2411531117373.8525-21
65WOM - ostatni sprawdzian2013-02-1611791222273.0825-26
66Do Hetmana w FERIE 2013 po III kategorie2013-02-1012501317072.8725-71

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2017-10-1416371727472.6625+33
2X Turniej im. Jana Brustmana2017-10-0716421581595.2225-5
3IIITurniej w Aninie do 20 lat gr A2017-09-3015851563673.7125+57
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D142017-08-08153116785.5113.325+54
5Klub P.Z.Szach. (292 turniej pamięci P. Wajszczyka)2017-08-0315491812040.7225-18
6Klub P.Z.Szach.(288 turniwej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-07-0615801715041.2825-31
7Klub P.Z.Szach. (286 turniej czwartkowy)2017-06-22156317102.561.825+17
8XVIII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2017-05-0315831380696.8425-20
9P.Z.Szach. (277 turniej czwartkowy)2017-04-13154718182.561.0225+36
10LXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-02-25156016801.562.0425-13
11Klub P.Z.Szach. (270 turniej czwartkowy)2017-02-23154017102.561.6825+20
12Klub P.Z.Szach. (269 turniej czwartkowy)2017-02-1615771579152.525-37
13Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-02-1215541618352.0525+23
14XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2017-01-28152116643.572.1725+33
15Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-01-1515011546352.225+20
16Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych2016-11-1914941453231.6825+7
17IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0814731503594.1425+21
18Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-09-1814751389353.125-2
19XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2016-09-031500150026325-25
20MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06148015056115.1725+20
21Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa D-122016-04-1714911275575.4625-11
22I Turniej do 20 lat w Aninie2016-03-05148913974.574.4125+2
23I Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2016-02-2715241387253.425-35
24Klub PZSzach 224 Turniej Czwartkowy2016-02-2515341557131.4125-10
25XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2016-02-2015051656361.825+29
26Klub PZSzach 223 Turniej Czwartkowy2016-02-1814821656241.0825+23
27Klub Pzszach 222 Turniej Czwartkowy2016-02-1114461584351.5525+36
28Klub PZSzach 197 Turniej Czwartkowy2015-07-3014301607251.3525+16
29Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - D122015-05-0313931396573.525+37
30 Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych2015-04-2513401288552.8525+53
31 Drużynowe Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych2015-03-2513181169332.125+22
32Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2014-11-2212991189685.225+19
33Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D102014-08-07119313897112.7525+106
34Klub PZSzach 149 Turniej Czwartkowy2014-07-3111871487150.7525+6
35Klub PZSzach 148 Turniej Czwartkowy2014-07-2412051468040.7225-18
36Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta 8 - 10 lat (szachy szybkie)2014-05-0911871105574.2725+18
37 Puchar GALERII WYPIEKÓW LUBASZKA2013-12-0711301164562.725+57
38Turniej Wigilijny pod patronatem Burmistrza Karczewa i Prezydenta Otwocka [B]2012-12-15110011863.562.2825+30

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D142017-08-09155015005.5116.2725-19
2Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201708)2017-02-2215541598252.225-4
3MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07155515206116.0525-1
4Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D102014-08-08160014426117.8125-45
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)