ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12220);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21840369 Ranking CA (Klasyczne):1352 (208)
ID CR: 49793 Ranking CA (Szybkie)1320 (164)
Nazwisko Imię:Zalewska, Małgorzata Ranking CA (Błyskawiczne)1361 (66)
Rok urodzenia:2007
Klub:UKS TSz Zieloni Zielonka
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowy turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)2017-12-1013441330473.6425+8
2Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. I kat kob.)2017-11-1913101293573.6425+34
3Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11 (dziewczęta rocznik 2007 i 2006)2017-09-2313471304384.4825-37
4Turniej o Puchar Młynika -A.2017-07-21129712945.573.525+50
5Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 112017-06-18132213192.573.525-25
6Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III. II kat. i I kob.)2017-06-1112981348473.0125+24
7Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-2112931206353.125-2
8Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-21129312683.563.1825+7
9Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla IV III i II kat. kob.)2017-04-2312701315473.0825+23
10Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-0512861272494.6825-16
11Mikołajkowy turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)2016-12-11127813163.573.1525+8
12Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II kat. i I kat. kobiecą)2016-11-20122913304.572.5225+49
13PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D092016-11-12123312184.594.6825-4
14Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-10-2312041274472.825+29
15Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D92016-09-2312331222384.1625-29
16XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. D Jun. 2006 i mł2016-07-0312121242594.1425+21
17Puchar Dyrektora MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat. oraz I kat. kob)2016-06-12120512313.573.2225+7
18DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1512361249262.8825-21
19Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1512361252131.4425-10
20Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-04-17125212892.573.1525-16
21Buchar Burmistrza Wołomina2016-03-1312171311472.5925+35
22Ferie z szachami w Zielonce (dla IV i III oraz II kat. kobiecej)2016-02-1411981335372.2425+19
2314 Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 5-7.02.20162016-02-07121913361.572.3825-21
24Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-11-29120612633.572.9425+13
25Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)2015-11-1511431370471.4725+63
26Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - dziewczęta (2006 i młodsze)2015-10-1612131142284.825-70
27Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 92015-10-04122111843.573.8525-8
28XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr D Jun ur 2005 i mł2015-07-0511841181694.525+37
29Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-0312501155395.6725-66

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-10-1513581349152.5525-38
2VIII Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - SP klasy 4-62017-05-1713031275673.7825+55
3OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 20172017-02-18129412813.563.1225+9
4Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-02-12130713751.552.0525-13
5Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-01-1513141438141.3225-7
6Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekereacji - do 14 lat2016-12-0412751346462.425+39
7VII TSz o Puchar Burmistrza Wołomina - SP Klasy 0-32016-06-0812581223463.325+17
8Przedwakacyjny turniej w Zielonce dla dzieci ur. w 2007 i młodszych2016-05-2112861146364.1425-28
9III Mikołajkowy TSz o Puchar Burmistrza Wołomina - klasy 0-32015-12-0812381157553.0525+48
10XX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat Bielany 20152015-11-1112201189463.2425+18
11Szachy w Ratuszu - Bielany 2015 - do 8 lat2015-10-1812141261241.7225+6
12Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20152015-09-2012201134121.2425-6
13Turniej dla dzieci o Puchar Burmistrza Wołomina (możliwość zdobycia V i IV kat.)2015-06-1411721161442.0825+48
14Wołomiński Turniej na V i IV kategorię2015-06-1311761145242.1625-4
15Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20152015-05-2411781282131.0825-2
16VI TSz o Puchar Burmistrza Wołomina - SP klasy 1-32015-05-2211661354120.5225+12
17XX TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 8 lat Warszawa Bielany 20152015-05-1711731300141.3225-7
18Szachowe Międzynarodowe Mistrzostwa Najmłodszych w Szachach Szybkich T82015-04-2912381177284.6425-65
19Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20152015-04-1212221240352.3525+16
20III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D - rocznik 20072015-03-2212561101596.3925-34
21Puchar MDK Wołomin dla dzieci (możliwość zdobycia V i IV kat.)2015-03-0112091194563.1225+47
22Zimowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych2015-02-2211611223452.0525+48
23OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW "FERIE SPORTOWE - WĘGRÓW 2015" 2015-01-3111351191472.9425+26
24Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20152015-01-111110130024125+25
25Jubileuszowy X Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnych2014-12-2811301363040.8425-20
26MAZOWIECKI TURNIEJ WOJEWÓDZKI - GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY- grupa A2014-12-0711351288141.225-5
27II Mikołajkowego Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Wołomina - SP klasy 1-32014-12-0211261266120.6225+9
28Warszawa Ochota - do 12 lat2014-11-3011441256151.7525-18
29Turniej dla dzieci (możliwość zdobycia V i IV kat.) o puchar Młodzieżowej Rady 2014-11-2311091183341.625+35
30XIX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat 20142014-11-1111171236141.3625-8
31Turniej szachów szybkich z okazji 220 rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej /Fide szybkie do 10 lat2014-10-1911121216251.825+5
32Mistrzostwa Wołomina dzieci 2005 i młodsi (możliwość zdobycia V i IV kat.)2014-06-2210741231351.4525+38
33Puchar Burmistrza Wołomina (na V i IV kat.)2014-06-2110831192141.425-9
34XIX TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 8 lat Warszawa Bielany 20142014-05-1111001157141.6825-17

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Blitz-Eliminacje Strefowe MA+WM2017-09-21136114612.572.52250
2Blitz2017-07-1913601242463.9625+1
3Turniej Szachów Błyskawicznych2017-03-0213591400493.9625+1
4Rodzinny Turniej Sylwestrowy o Puchar Burmistrza Karczewa (Szachy+Tenis stołowy)2016-12-31137514761.562.1625-16
5TURNIEJ O PUCHAR UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI2016-11-1113751633391.6225+34
6XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 Grupa D - BLITZ2016-06-2913691266695.7625+6
7Mistrzostwa szkoły NOVUM2016-04-0913121350562.725+57
8Otwarte Mistrzostwa MA i WM w szachach błyskawicznych2015-10-14129514363.592.7925+17
9XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 Blitz Gr D2015-07-01124813185.593.625+47
10Turniej Świąteczny MDK 20142014-12-2012501307252.125-2
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)