ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25074);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (284);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12599);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21823383 Ranking CA (Klasyczne):1466 (287)
ID CR: 51373 Ranking CA (Szybkie)1556 (194)
Nazwisko Imię:Sokół, Maria Ranking CA (Błyskawiczne)1693 (251)
Rok urodzenia:2005
Klub:KSz Piątka Skierniewice
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-132017-09-2214921449495.0425-26
2Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych2017-07-07147215354.593.6925+20
3Mistrzostwa Województwa Juniorów2017-05-02146814824.594.3225+4
4Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 122017-04-0814941449495.0425-26
5VI Memoriał Janusza Heka2017-03-05151314313.574.2725-19
6V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142017-01-28147514366.594.9525+38
7Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 D112016-10-14143913986.595.0425+36
852. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN D (do lat 14)2016-08-28140314385.594.0525+36
9Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach2016-06-30140714383.583.6825-4
10MWJ d+c 11/132016-05-2913921448483.3625+15
11OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D122016-05-07141014323.594.2325-18
12Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-04-17140613214.574.3425+4
13V Memoriał im. Janusza Heka2016-03-06142113563.574.1325-15
14 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2016-02-2714241532393.1525-3
15Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-11-29141913414.574.2725+5
16Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-112015-10-01141213585.595.2225+7
1751. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D2015-08-3014291549282.7225-17
18Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D+C - 11-132015-06-0713921392694.525+37
19XIII Mini-Elo2015-04-1213551461472.5225+37
20I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Juniorów Łódź 2015 - Zgłoszony do FIDE2015-03-29132513533.552.325+30
21FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 - DZIEWCZYNKI2015-03-0813261281595.0425-1
22XXV JUBILEUSZOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH (pula nagród 10000 zł - ponad 30 nagród)2015-02-08129514853.592.2525+31
23Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową) 2014-11-3012741309473.1525+21
24I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B2014-10-1912881279373.5725-14
25Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK D-92014-10-0212551240694.6825+33
26V Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2014-09-14122413543.572.2425+31
2750. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F2014-08-26120712634.593.7825+17
28Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-92014-06-2112081274252.0525-1
29III Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A2014-04-0611991371261.6225+9
30FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - DZIEWCZYNKI2014-03-0911981242493.9625+1
31III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2014-02-0212001347272.125-2
32Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1212051335272.2425-5
33Eliminacje do MPJ i MPM 2014. (LD+SK). GRUPA D-92013-10-26116912554.583.0425+36
34I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2013-10-0611901252272.8725-21
35Turniej Szachowy Chess Company W&W - Grupa B2013-07-0612131259393.9625-23
36Puchar Polski do 8 lat - Dziewczęta2013-05-0512501168495.4925-37

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D122017-08-08156515066116.3825-9
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Podstawowych w ramach IMS2017-05-3115531412685.5225+12
3ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0815601627383.2825-7
4Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat2017-01-07151515825.593.6925+45
5MIędzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej o Puchar Prezesa PZSzach.Tomasza Delegi -Turniej z cyklu "90 Turniejów na 90 -lecie PZSzach"2016-12-0314721701361.2625+43
6XXI Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 20162016-11-1114751407574.1325+21
7Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 20162016-11-1014721565251.8525+3
8MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06145214726115.1725+20
9I Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska o Puchar Wójta Gminy Puszcza Mariańska2016-06-0414501277342.9225+2
10Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych 2016-05-18145912922.542.8825-9
11EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ2016-04-2414531320342.7225+6
12Mistrzostwa Wojewódzkie Juniorów w Szachach P10'+5" Grupa D/C 102015-12-1914441325574.6225+9
13XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży - Grupa E dz. r. 2005 i mł.2015-12-1314761324596.325-32
14XX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 10 lat Bielany 20152015-11-1114761318574.97250
15Szachy w Ratuszu - Bielany 2015 - do 12 lat2015-10-18142614235.573.525+50
16Turniej Szachów Szybkich - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2813971469472.825+29
17Turniej Szachów Szybkich nr.4-imprezatowarzysząca 51 Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-26134814514.572.5225+49
18Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D102015-08-08127913986.5113.7425+69
19Turniej Tematyczny - Gambit Morra2015-06-2912521458381.9225+27
20XIII Ułańska Fantazja2015-03-2112481423130.8125+4
21XXV PUCHAR GÓR OPAWSKICH - szachy szybkie (do FIDE)2015-02-03124513602.572.3825+3
22Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-01-11124813741.551.6525-3
23P' 15 - impreza towarzysząca festiwalowi A.Rubinsteina2014-08-2412661345272.7325-18
24Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D102014-08-07130212724.5115.9425-36
25XI Turniej Ułańskiej Fantazji2014-07-1913091605020.325-7
26Otwarty Turniej Szachowy - Edukacja przez Szachy w Szkole - Dziewczęta z klas II2014-05-3112911191221.2825+18
27IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa C2014-05-24127511744.563.8425+16
28XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2014-05-01127713292.562.5825-2
29Zimowy Turniej Szachowy na Targówku - Grupa Dziewcząt do 10 lat2014-02-0812251164552.925+52
30Turniej Chess Company W&W - Grupa B2013-07-0412411325272.6625-16
31VII Ułańska Fantazja2013-04-0712501266252.425-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D122017-08-09170015457.5117.8125-7
2Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-02169017436135.5925+10
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-0116591879381.7625+31
4Tetamtyczny turniej szkoleniowy Piotrków2017-06-2816471649594.525+12
5Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach błyskawicznych2017-05-02165315475.595.7625-6
6Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2017-03-25160416357.5125.5225+49
7V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-24156217155113.325+42
8OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-0715501695382.4825+12
9Międzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej Błyskawiczny o Puchar Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwerystetu Łódzkiego Profesora Rafała Matery -Turniej z cyklu '90 T2016-12-0315161673492.6125+34
10MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07153514845.5116.2725-19
11TURNIEJ BŁYSKAWICZNY SKIERCON 20162016-07-2315471547373.525-12
12Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Błyskawicznych2016-05-29151114747.5116.0525+36
13Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2016-01-30150915924103.925+2
14Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa A-B-C-D2015-12-051484148358425+25
15Turniej Szachowy nr.2 -impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2414801497483.8425+4
16Turniej Blitza - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-22145815255104.125+22
17Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D102015-08-09141713977.5115.8325+41
18Mistrzostwa Woj. w grze błyskawicznej2015-06-0713981423594.2325+19
19TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102015-03-0414311443394.3225-33
20XXV PUCHAR GOR OPAWSKICH - blitz (do FIDE)2015-02-07139615644.5113.0825+35
21P'5-Blitz Impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im Akiby Rubinsteina2014-08-2213991512393.1525-3
22Turniej blitza-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina2014-08-20136415513.582.0825+35
23Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D102014-08-08133013866114.6225+34
24Mistrzostwa Województwa Juniorów w grze błyskawicznej2014-06-2213121476382.2425+18
25TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102014-03-0812841419492.8825+28
26Turniej Błyskawiczny Chess Company W&W2013-07-07125013735113.6325+34
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)