ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24726);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34788)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (137);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13730)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12397);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1132644 Ranking CA (Klasyczne):2088 (66)
ID CR: 5335 Ranking CA (Szybkie)2062 (24)
Nazwisko Imię:Tobolski, Jakub Ranking CA (Błyskawiczne)1997 (25)
Rok urodzenia:1992
Klub:MKSz Rybnik
Tytuł:I+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1420661977442.4815+22
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-09207521842.593.1515-9
3Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 20122012-06-24207021582.562.2825+5
4XXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 20112011-12-3121091934596.5725-39
5DMP - II liga seniorów 2011-09-1120412232592.2525+68
6DMP - II Liga seniorów2010-09-12204322052.592.6125-2
7DMP - Ekstraliga Juniorów2010-07-1420182147492.9725+25
8Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 18 lat2010-03-14200020176115.2825+18

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN E Rapid2011-08-1420661916464.225-4
2III NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STRUMIENIA2011-06-04203220625.594.1425+34
3Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2720002067593.6925+32

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN D Blitz2011-08-13198719558147.5625+10
2Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28200020274.5115.0625-13
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)