ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11733);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1120620 Ranking CA (Klasyczne):2092 (277)
ID CR: 5754 Ranking CA (Szybkie)2136 (427)
Nazwisko Imię:Janiszewski, Maciej Ranking CA (Błyskawiczne)2144 (504)
Rok urodzenia:1982
Klub:KS DORS Ruda Śląska
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII CIDERSZACH 20172017-12-10205918613.543.0415+6
2XIV Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 22002017-12-0321071807154.2515-48
3XII Memoriał im. Henryka Karnówki2017-10-0821091833454.1515-2
4SUCHY BÓR OPEN - grupa A - 7 rund w 4 dni - zgłoszony do FIDE!!2017-06-18210320243.574.2715-11
5Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga2017-05-2820851952674.7615+18
6DMP - III liga Seniorów (SL)2017-03-2621032070142.215-18
7GAME OVER IX - Group A 2017-02-1221141924353.7515-11
8VII CIDERSZACH 20162016-12-18212819074.575.4615-14
9XI Memoriał im. Henryka Karnówki2016-10-0221241939453.715+4
10Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE Otwarte Mistrzostwa Śląska2016-09-2321161897675.4615+8
11Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1121212178383.3615-5
12Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - OPEN B2016-08-1521251870797.2915-4
13XII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie OPEN A2016-07-17211220216.595.5815+13
14Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - OPEN A2016-06-0221162169131.2915-4
15Ogólnopolski Turniej Szachowy " Grzybowickie Spotkania " Open2016-05-0321231847797.4715-7
16 GAME OVER VIII * Group A *2016-04-1721162026342.4815+7
17III Liga Seniorów - sezon 2016 - województwo śląskie2016-03-0621081922564.4415+8
18XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE2016-02-20211519215.58615-7
19XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa B2016-01-0421052025574.2715+10
207th GAME OVER * Group A *2015-11-2221111977353.415-6
21Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE2015-10-092096190378615+15
22DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20152015-09-2720971889343.0815-1
23X Memoriał im.Henryka Karnówki2015-09-062112192324315-15
24I Otwarte Mistrzostwa KS CRACOVIA 1906 na rok 20152015-08-3021101857564.8615+2
25III LIGA SENIORÓW - sezon 2015 - województwo śląskie2015-04-19210419023.543.0415+6
26DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW2015-01-2521001800221.715+4
27Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE2014-10-03208419925.574.4115+16
28DMP - II Liga seniorów2013-09-15211619922.574.6915-32
2917 Dorsiak2013-08-3021022045574.0615+14
30 VIII Memoriał im.Henryka Karnówki2013-08-11209619367.5107.115+6
31XI Memoriał Marka Piasty2013-08-03209318716.586.2415+3
32DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-1920862083352.515+7
33IV Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open A do 2200 ELO FIDE / P'60+302013-05-02208319763.553.2515+3
34III Liga Śląska Seniorów sezonu 2012_20132013-02-0920721829443.215+11
35CIDERSZACH - 20122012-12-29206119754.563.7215+11
36X Jubileuszowy Memoriał Marka Piasty2012-08-0420591948695.8515+2
37VII Memoriał imienia Henryka Karnówki2012-07-0820661901696.4815-7
38XXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 20112011-12-31205620375.594.7715+10
39GAME OVER II Turniej zgłoszony do klasyfikacji rankingowej Fide 25-27.XI.20112011-11-2720511875453.6515+5
40GAME OVER Turniej szachowy zgłoszony do klasyfikacji Fide 21-23.X2011-10-2320451881453.615+6
41I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN A2011-08-15206118865.596.5715-16
42VI Memoriał im. Henryka Karnówki2011-07-2420571949685.215+11
43VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A2011-07-0320862144172.9415-29
44Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 - Grupa A2011-05-0721001986595.9415-14

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Szachowy Turniej Plenerowy2017-10-1421361891454150
2Turniej o Puchar Rady Dzielnicy Rybna - Tarnowskie Góry2017-08-2621421921575.4615-6
3V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-2121352053695.4915+7
4Turniej o "Szynkę Świąteczną"2017-04-0821381981464.2615-3
5III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MARKLOWICE - OPEN I-miejsce 200 zł.2017-03-1921322024574.5515+6
651 Otwarte Mistrzostwa m.Chorzowa o Puchar Prezydenta - OPEN2016-10-2221191985564.0815+13
7III Memoriał Jana Dorsa2016-09-3021081919675.2515+11
8Turniej z okazji 90-lecia PZSzach2016-09-1020792240472.0315+29
9XX Ogólnopolski Jurajski Turniej Szachów Szybkich P - 152016-07-1020731982695.5815+6
10X OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY MARTPOL - GRAMY DLA TEATRU GRODZKIEGO (do FIDE)2016-06-1921101875375.5315-37
11Grand Prix Grzybowic T 92016-06-0721021858332.415+8
12IX OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2016-05-22209719524.564.1415+5
13I Turniej szachowy o Puchar Toru Kartingowego Zyg-Zak2016-03-2020701931674.8315+17
14IV SZACHOWY TURNIEJ OTWARTY O PUCHAR ZAMKU2015-05-0220961926485.7615-26
15Turniej w KS DORS2015-04-03211719012.553.915-21
16Turniej w KS DORS2015-02-27213219423.564.515-15
17Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'152014-11-2321142010795.7615+18
18KS DORS2014-10-1720961864664.7415+18
19DORS Klubowy2014-10-10208118895.564.515+15
20DORS2014-09-0520781852564.7415+3
21DORS2014-08-29207818754.564.56150
22DORS2014-08-0820571856664.5615+21
23DORS2014-07-1120291892664.0815+28
24DORS2014-06-27202318934.564.0815+6
25III Szachowy Turniej Otwarty o Puchar Zamku2014-05-0420351832696.8415-12
26Turniej klubowy P'10 + 5''2014-04-1820481869242.9215-13
27Turniej klubowy P'10 + 5'' (6 rund)2014-04-11202818835.564.1415+20
28Turniej piątkowy2014-04-04202718534.564.3815+1
29Turniej z okazji urodzin członka KS DORS Tomasza Migi2014-03-0720161819675.2515+11
30Turniej Klubowy2014-01-10203617843.564.8615-20
31Turniej wigilijny2013-12-2020201907563.915+16
32DORS KLUBOWY 12013-10-18201618467.5107.215+4
3316 Dorsiak2013-08-23204318443.575.3215-27
3412 Dorsiak2013-07-26204719094.574.8315-4
3511 Dorsiak2013-07-19203718955.574.8315+10
3610 Dorsiak2013-07-1220271912453.315+10
373 Dorsiak2013-05-1720221847453.6515+5
3849 Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Prezydenta m. Chorzowa2013-05-0519932043573.0115+29
39DORS-iak nr 22013-04-1219921770453.915+1
40Turniej z okazji Wielkiego Piątku2013-03-29198217834.553.815+10
41Turniej Tematyczny - Atak Torre2013-03-0120011737243.2815-19
421 Turniej Nowootwartego Klubu Szachowego DORS2013-02-0120031850464.215-2
432 Turniej P'15 na rok 2013 u Dorsa2013-01-1819831768664.6215+20
441 Turniej 2013 u DORS'a2013-01-11198016804.554.2515+3
45Grand Prix Grzybowic Turniej 7 z 7 21.12.122012-12-2119791760453.915+1
466 Turniej - obrona królewsko-indyjska 1.d4 Sf6 2.c4 g6 3.Sc3 Gg7 4.e4 d62012-12-1420001701243.415-21
475 Turniej Tematyczny - Debiut Retiego 1.Sf3 d5 2.c42012-12-0719971737675.7415+3
484 turn. temat. - obr. sycylijska atak Grand Prix 1e4 c5 2Sc3 Sc6 3f4 g6 4Sf3 Gg72012-11-30199617855.575.3915+1
492 Turniej Tematyczny - Partia Angielska (wariant symetryczny 1.c4 c5)2012-11-16201917542.554.115-23
50I Turniej Tematyczny - obr. sycylijska przyspieszony drakon (Accelerated Dragon)2012-10-26202018074.564.6215-1
5127 Turniej P'15 u DORS'a2012-10-19202417834.564.815-4
52V Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn2012-10-07204118535.596.6615-17
53XXV Turniej P'152012-10-0520511804575.6715-10
54XXII Turniej P'152012-09-14204817903.543.2815+3
5548. MFSz im. A. Rubinsteina - 2. Turniej Szachów Szybkich (M)2012-08-2320602019252.815-12
56XXI Turniej P'152012-08-1020571824564.7415+3
57XVIII Turniej P'152012-07-1320681839464.7415-11
58XIV Turniej P'152012-06-1520731773343.415-5
59XII Turniej P'152012-06-0121021826364.9815-29
60XII Turniej P'152012-05-2521271879475.6715-25
61Turniej Szachowy P15 Grzybowickie Spotkania2012-05-20214519565.596.7515-18
62XI Turniej P'152012-05-18213419005.564.7415+11
63X Turniej P'152012-05-0421291888675.615+5
64II Wojewódzki Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Małogoszczu2011-11-20211220486.595.3115+17
65I Turniej o Puchar Restauracji Adria - OPEN A2011-10-16209720176.595.4915+15
66II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koszęcin2011-09-17210020015.595.7615-3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-052165208220.53621.9615-21
2Turniej blitzowy w ksdors2017-10-132182196291310.1415-17
3Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza z okazji DNI MIKOŁOWA - OPEN2017-09-0321752007796.4815+7
4Turniej w KS DORS2017-07-28214419999106.915+31
5Turniej blitzowy w KS DORS2017-07-07215320133.564.1415-9
6Turniej blitzowy w KS DORS2017-06-23213819687.596.4815+15
7Turniej szachowy w KS DORS2017-06-1621361992574.8315+2
8Turniej u Dorsa2017-06-0221211963674.9715+15
9MOKATE XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy2017-04-3021042002563.8415+17
10 Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - Open A2017-04-2921201889697.1115-16
11Turniej u Dorsa2017-04-0721171982574.7615+3
12Turniej w KS DORS2017-03-0321382003485.4415-21
13MOKATE XXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy w Goleszowie2017-02-2621351938796.7515+3
14Blitz Klubowy KS DORS2017-01-13213019515.575.1115+5
15Blitz w KS DORS2016-11-25213819377107.615-8
16Blitz nocny w KS DORS2016-10-21215219865.596.4815-14
17Turniej Blitzowy w KS DORS2016-09-1621381971675.0415+14
18Turniej Blitzowy + 13 Armageddon2016-08-0521621947364.6215-24
19Turniej Blitzowy + 12 Armageddon2016-07-15219419443.575.6715-32
20Turniej Blitzowy + 11 Armageddon2016-07-08218420874.563.7815+10
21VII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Blitz2016-06-25221619404.586.6415-32
22Turniej Blitzowy + 10 Armageddon2016-06-2422222002575.4615-6
23Turniej Klubowy KS DORS + 8 Armageddon2016-06-1022291995575.5315-7
24Turniej klubowy + 7 Armageddon2016-06-0322182022675.2515+11
25Turniej Klubowy + 6 Armageddon2016-05-2721882030774.9715+30
26Turniej Klubowy KS DORS + 5 Armageddon2016-05-2021792067674.5515+21
27Turniej Błyskawiczny + 6 Turniej Armageddon2016-05-2021791940464.815-12
28Turniej Klubowy KS DORS + 3 Armageddon2016-04-29219219834.575.3915-13
29Turniej z okazji 50-tych urodzin Wiktora Pańczyszyna + 2-gi Armageddon2016-04-2221932015575.1115-1
30Turniej blitzowy (P'5 + 3'') + Turniej Pucharowy (Armageddon)2016-04-15219620654.574.7615-3
31Turniej blitzowy 5' + 3'' w KS DORS2016-04-0821861983675.3215+10
32Turniej Błyskawiczny w KS DORS P'5 + 3''2016-04-01218620088118.03150
33XXI MEMORIAŁ SZACHOWY im.STANISŁAWA GODŹKA Gr.B / OPEN /2016-03-06217019048.597.3815+16
34Blitz w KS DORS2016-02-12217720154.574.9715-7
35Turniej Blitzowy w KS DORS2016-01-15219719955.596.8415-20
36Turniej w KS DORS2015-10-2322092032585.8415-12
37Turniej w KS DORS2015-10-1621882012896.5715+21
38Turniej w KS DORS2015-09-2521681991553.6515+20
39Turniej dwukołowy KS DORS2015-09-182148190411129.615+20
40Turniej w KS DORS2015-08-07214119825.574.9715+7
41Turniej w KS DORS2015-07-1021531953696.8415-12
42Turniej w KS DORS2015-07-0321551973575.1815-2
43Turniej blitzowy w KS DORS2015-05-1521451992796.315+10
44Turniej w KS DORS2015-03-2721541970696.6615-9
45Turniej w KS DORS2015-03-1321692004475.0415-15
46GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T12 M.Gnieciaka2015-01-3021812009585.8415-12
47GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T5 J.Stocerza2014-12-1922021983475.4615-21
48GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T3 J. Dziuby2014-12-05222020275.596.7515-18
49DORS2014-08-2221932006775.1815+27
50Turniej urodzinowy w KS DORS2014-02-282147194113139.8815+46
51Turniej klubowy2014-01-0321381979796.3915+9
52Błyskawiczne Mistrzostwa Polski Sędziów Szachowych2013-10-26210421557114.7315+34
53VI Turniej Błyskawiczny im. Marka Piasty2013-08-01207720419137.1515+27
54Turniej Tematyczny Partia Angielska wariant Botvinnika 1.c4 c5 2.Sc3 Sc6 3.g3 g6 4.Gg2 Gg7 5.e42013-02-2220891877353.8515-12
5548. MFSz im. A. Rubinsteina 3. Turniej Blitza2012-08-24208220147116.4915+7
5648. MFSz im. A. Rubinsteina - 2. Turniej Blitza (K)2012-08-21210419726117.4815-22
57European Blitz Chess Championship 20112011-12-1620991979574.6215+5
58TURNIEJ NOCNY - VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU"2011-07-01210020236106.115-1
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)