ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20550)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25347);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35426)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (570);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13948)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12760);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21844330 Ranking CA (Klasyczne):1429 (329)
ID CR: 58132 Ranking CA (Szybkie)1406 (217)
Nazwisko Imię:Kanduła, Jaśmina Ranking CA (Błyskawiczne)1262 (42)
Rok urodzenia:2007
Klub:KSz Polonia Warszawa
Tytuł:II+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turnieje Fide w Ursusie grupaB: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 14002017-10-2914171414473.525+12
2Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-10-2213841472472.6625+33
3Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11 (dziewczęta rocznik 2007 i 2006)2017-09-23136513025.584.7225+19
4MMM2017 WM-MA - dziewczęta2017-09-1013481230685.2825+17
5MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-1713491465262.0425-1
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2017-07-0913031337573.1525+46
7I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open C2017-07-03132312913.584.3225-20
8Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 112017-06-18131513533.573.1525+8
9Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A2017-04-0213271330373.525-12
10Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię2017-03-2613761215374.9725-49
11XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B (ur. w 2007 i mł)2017-03-1213951260474.7625-19
12Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-0514091320595.5825-14
13IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A2017-02-1814061456493.8725+3
14Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-02-0513831322574.0625+23
15Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1300 i/lub PZSzach od 1400)2017-01-2914041378494.8625-21
16XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D2016-12-3114121326474.3425-8
17DSP nr 1 w Wesołej o II i III kategorię szachową (szkoły podstawowe oraz gimnazja)2016-12-1114111312685.1225+21
18Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-11-27141213034.574.5525-1
19MISTRZOSTWA MOKOTOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH JESIEŃ 2016 Grupa A (od IV kat) 2016-10-1614031446362.6425+9
20Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2006-2008)2016-09-2514081296585.225-5
21Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D92016-09-2313731198896.5725+35
22Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IV TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 20162016-08-30139014612.583.225-17
23MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-1013901340473.99250
24XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (do 10 lat)2016-07-0513731310695.3125+17
25Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-1213291356573.2225+44
26Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102016-04-24132012574.574.1325+9
27Otwarte Mistrzostwa Ursusa juniorów o Puchar Burmistrza - dzieci do 10 lat2016-03-20131312424.574.225+7
28FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2016 - DZIEWCZYNKI2016-03-06130612495.595.2225+7
29Ferie z szachami w Zielonce (dla IV i III oraz II kat. kobiecej)2016-02-1412981366241.6425+8
30Turniej na III i II kategorię - Otwock2016-01-1712861387372.5225+12
31XVI Mini-Elo2016-01-1013371380173.0825-51
32TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (do III kat.) POZNAŃ 27-28.12.2015 AZS POZNAŃ2015-12-2813201283463.325+17
33IV Turniej Szachowy DSP nr 1 o II i III kategorię (sz. podstawowe oraz gimnazja)2015-12-0613021280584.2425+18
34Weekendowe Turnieje o Puchar Prezesa MZSzach 2015/162016-04-101326156305125-24
35XIV Mini-Elo2015-11-08131313733.572.9425+13
36Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-10-25132112863.573.8525-8
37Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-dziewczęta2015-10-1813301118575.3925-9
38Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - dziewczęta (2006 i młodsze)2015-10-16127511547.585.2825+55
39Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 92015-10-0411711352671.8225+104
40IV Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa2015-09-2611261266472.1725+45
41Turniej Kołowy (1400)2015-09-1310171231671.6125+109
42Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2015 2015-08-3010191199282.0825-2
43MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2015-07-1298712632.571.1925+32
44Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-039641083493.0625+23
45FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA C2015-01-319441120382.1625+20
46Open B2014-08-309781221071.425-34
47X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA D2014-07-0810001131161.9225-22

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Szybkich Grupa D-102017-06-11141712634.574.9725-11
2WOM szkolny 2017 - finał2017-04-2614181288232.0425-1
3III Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2017-04-08140014273.562.7625+18
4Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-11141512805.596.1225-15
5IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0813691481593.1525+46
6MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 10 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06139813555116.1625-29
7Klub PZSzach 234 Turniej Czwartkowy2016-05-0513801525241.2425+18
8XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-0113511365583.8425+29
9Klub PZSzach 233 Turniej Czwartkowy2016-04-2813401599130.5425+11
10WOM szkolny - finał2016-04-1913191358473.1525+21
11Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa D-102016-04-1713321220474.5525-13
12CSU gr. C - Turniej Szachów Szybkich (dla uczniów szkół podstawowych)2016-04-1013231068221.6225+9
13IV Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza - B2016-04-0912821361462.3425+41
14Turniej Szachowy w Dwójce - do 10 lat2016-01-3012841273242.0825-2
15Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-12-1312961584030.4825-12
16Mikołajkowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych2015-11-2912541218563.325+42
17Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-11-1512611303131.3225-7
18Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 10 lat ur. 2005r.2015-11-1412261356351.625+35
19Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B - do lat 102015-11-1112251186594.9525+1
20Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-09-2012341494020.3625-9
21Klub PZSzach 203 Turniej Czwartkowy2015-09-1012701370041.4425-36
22XI Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2015-09-0612401379492.7925+30
23XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1B2015-09-0511961222573.2225+44
24Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D082015-08-08121611326116.8225-20
25Klub PZSzach 195 Turniej Czwartkowy2015-07-0912401439040.9625-24
26 XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 82015-07-0512561236252.6525-16
27Klub PZSzach 193 Turniej Czwartkowy2015-06-251231146725125+25
28Turniej o Puchar Chess Academy - Grupa A (do lat 10)2015-06-2111951254462.5225+36
29II Mistrzostwa Mazowsza Amatorów o Puchar Kolei Mazowieckich Grupa B2015-06-2012161283272.8725-21
30I Turniej Szachowy o puchar Burmistrza dzielnicy Białołęka (Junior)2015-06-1411721264462.2225+44
31Puchar OKiE SM Wola do lat 8 ur. 2006r.2015-06-13117212302.562.52250
32Pruszkowski Festiwal Gier Szachy Turniej klasyfikacyjny na IV kategorie2015-05-31115911692.541.9625+13
33IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2015-05-3011701174252.4525-11
34Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20152015-05-2411701244252250
35Puchar OKiE SM Wola do lat 8 ur. 2006r.2015-05-2311701230362.5225+11
36Mistrzostwa Ochoty Amatorów - dzieci ze szkół podstawowych i młodsi (turniej bez wpisowego)2015-05-1611731466010.1525-3
37European Rapid Chess Championship 20142014-12-2111771110121.1825-4
38MAZOWIECKI TURNIEJ WOJEWÓDZKI - GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY- grupa A2014-12-0711851305141.3625-8
39Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2006 r. i młodszych2014-11-3012091216020.9825-24
40Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B2014-11-1112501238273.6425-41
41Szachy w Ratuszu - Bielany 2014 (do 8 lat)2014-10-1912501374130.99250

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachów Błyskawicznych2017-03-0212871442172.0325-25
2MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 10 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07138312563.5117.3725-96
3Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D082015-08-09142512756117.725-42
4XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Turniej Błyskawiczny2015-07-04139415903.592.2525+31
5Piknik Olimpijski 2015 - Blitz2015-05-2314001537141.2825-6
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)