ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19052)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22754);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32857)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (117);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12760)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11216);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21844330 Ranking CA (Klasyczne):1376 (257)
ID CR: 58132 Ranking CA (Szybkie)1400 (201)
Nazwisko Imię:Kanduła, Jaśmina Ranking CA (Błyskawiczne)1262 (42)
Rok urodzenia:2007
Klub:KSz Polonia Warszawa
Tytuł:II+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B (ur. w 2007 i mł)2017-03-1213951260474.7625-19
2Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-0514091320595.5825-14
3IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A2017-02-1814061456493.8725+3
4Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-02-0513831322574.0625+23
5Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1300 i/lub PZSzach od 1400)2017-01-2914041378494.8625-21
6XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D2016-12-3114121326474.3425-8
7DSP nr 1 w Wesołej o II i III kategorię szachową (szkoły podstawowe oraz gimnazja)2016-12-1114111312685.1225+21
8Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-11-27141213034.574.5525-1
9MISTRZOSTWA MOKOTOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH JESIEŃ 2016 Grupa A (od IV kat) 2016-10-1614031446362.6425+9
10Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2006-2008)2016-09-2514081296585.225-5
11Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D92016-09-2313731198896.5725+35
12Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IV TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 20162016-08-30139014612.583.225-17
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-1013901340473.99250
14XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (do 10 lat)2016-07-0513731310695.3125+17
15Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-1213291356573.2225+44
16Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102016-04-24132012574.574.1325+9
17Otwarte Mistrzostwa Ursusa juniorów o Puchar Burmistrza - dzieci do 10 lat2016-03-20131312424.574.225+7
18FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2016 - DZIEWCZYNKI2016-03-06130612495.595.2225+7
19Ferie z szachami w Zielonce (dla IV i III oraz II kat. kobiecej)2016-02-1412981366241.6425+8
20Turniej na III i II kategorię - Otwock2016-01-1712861387372.5225+12
21XVI Mini-Elo2016-01-1013371380173.0825-51
22TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (do III kat.) POZNAŃ 27-28.12.2015 AZS POZNAŃ2015-12-2813201283463.325+17
23IV Turniej Szachowy DSP nr 1 o II i III kategorię (sz. podstawowe oraz gimnazja)2015-12-0613021280584.2425+18
24Weekendowe Turnieje o Puchar Prezesa MZSzach 2015/162016-04-101326156305125-24
25XIV Mini-Elo2015-11-08131313733.572.9425+13
26Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-10-25132112863.573.8525-8
27Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-dziewczęta2015-10-1813301118575.3925-9
28Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - dziewczęta (2006 i młodsze)2015-10-16127511547.585.2825+55
29Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 92015-10-0411711352671.8225+104
30IV Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa2015-09-2611261266472.1725+45
31Turniej Kołowy (1400)2015-09-1310171231671.6125+109
32Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2015 2015-08-3010191199282.0825-2
33MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2015-07-1298712632.571.1925+32
34Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-039641083493.0625+23
35FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA C2015-01-319441120382.1625+20
36Open B2014-08-309781221071.425-34
37X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA D2014-07-0810001131161.9225-22

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-11141512805.596.1225-15
2IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0813691481593.1525+46
3MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 10 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06139813555116.1625-29
4Klub PZSzach 234 Turniej Czwartkowy2016-05-0513801525241.2425+18
5XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-0113511365583.8425+29
6Klub PZSzach 233 Turniej Czwartkowy2016-04-2813401599130.5425+11
7WOM szkolny - finał2016-04-1913191358473.1525+21
8Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa D-102016-04-1713321220474.5525-13
9CSU gr. C - Turniej Szachów Szybkich (dla uczniów szkół podstawowych)2016-04-1013231068221.6225+9
10IV Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza - B2016-04-0912821361462.3425+41
11Turniej Szachowy w Dwójce - do 10 lat2016-01-3012841273242.0825-2
12Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-12-1312961584030.4825-12
13Mikołajkowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych2015-11-2912541218563.325+42
14Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-11-1512611303131.3225-7
15Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 10 lat ur. 2005r.2015-11-1412261356351.625+35
16Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B - do lat 102015-11-1112251186594.9525+1
17Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-09-2012341494020.3625-9
18Klub PZSzach 203 Turniej Czwartkowy2015-09-1012701370041.4425-36
19XI Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2015-09-0612401379492.7925+30
20XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1B2015-09-0511961222573.2225+44
21Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D082015-08-08121611326116.8225-20
22Klub PZSzach 195 Turniej Czwartkowy2015-07-0912401439040.9625-24
23 XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 82015-07-0512561236252.6525-16
24Klub PZSzach 193 Turniej Czwartkowy2015-06-251231146725125+25
25Turniej o Puchar Chess Academy - Grupa A (do lat 10)2015-06-2111951254462.5225+36
26II Mistrzostwa Mazowsza Amatorów o Puchar Kolei Mazowieckich Grupa B2015-06-2012161283272.8725-21
27I Turniej Szachowy o puchar Burmistrza dzielnicy Białołęka (Junior)2015-06-1411721264462.2225+44
28Puchar OKiE SM Wola do lat 8 ur. 2006r.2015-06-13117212302.562.52250
29Pruszkowski Festiwal Gier Szachy Turniej klasyfikacyjny na IV kategorie2015-05-31115911692.541.9625+13
30IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2015-05-3011701174252.4525-11
31Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20152015-05-2411701244252250
32Puchar OKiE SM Wola do lat 8 ur. 2006r.2015-05-2311701230362.5225+11
33Mistrzostwa Ochoty Amatorów - dzieci ze szkół podstawowych i młodsi (turniej bez wpisowego)2015-05-1611731466010.1525-3
34European Rapid Chess Championship 20142014-12-2111771110121.1825-4
35MAZOWIECKI TURNIEJ WOJEWÓDZKI - GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY- grupa A2014-12-0711851305141.3625-8
36Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2006 r. i młodszych2014-11-3012091216020.9825-24
37Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B2014-11-1112501238273.6425-41
38Szachy w Ratuszu - Bielany 2014 (do 8 lat)2014-10-1912501374130.99250

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachów Błyskawicznych2017-03-0212871442172.0325-25
2MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 10 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07138312563.5117.3725-96
3Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D082015-08-09142512756117.725-42
4XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Turniej Błyskawiczny2015-07-04139415903.592.2525+31
5Piknik Olimpijski 2015 - Blitz2015-05-2314001537141.2825-6
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)