ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25647);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (909);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21858853 Ranking CA (Klasyczne):1464 (280)
ID CR: 59225 Ranking CA (Szybkie)1556 (261)
Nazwisko Imię:Szopa, Emilia Ranking CA (Błyskawiczne)1560 (360)
Rok urodzenia:2007
Klub:KKSz Kraków
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D112017-11-17144113506.595.5825+23
2Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK D112017-10-0614561399484.6425-15
3Otwarty Turniej Szachowy dla zaw. z co najmniej II kat. (ur.2002 i młodsi) - FIDE2017-09-2414621431363.2425-6
4Chess Team Tournament - Cracow 20172017-09-17143213833.542.2825+30
5XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2017-07-04146014003.584.6425-28
6Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division D U 102017-06-18143013475.574.2725+30
7MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Dziewczęta2017-05-28144912975.596.325-19
8III Liga Juniorów - 2017r - Małopolska2017-05-2114371358695.4925+12
9XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. B (ur. w 2007 i mł)2017-05-07138913795.573.5725+48
10KROK DO SUKCESU - Open FIDE dla co najmniej II kat.2017-04-0914031453262.5825-14
11IV liga juniorów 2017 - Małopolska2017-03-2613711348573.7125+32
12XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B (ur. w 2007 i mł)2017-03-1213411314573.7825+30
13Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-0513331321594.6825+8
14Otwarty Turniej Szachowy dla rankingu 16002017-02-11138713712.594.6825-54
15OTSz z okazji 45-lecia UKS Goniec Staniątki - FIDEgr B2017-02-0814181341374.2725-31
16Mecz towarzyski: KKSz Kraków - MKS MOS Wieliczka2017-01-2214331477262.6425-15
17VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa B 2016-12-1113921416452.3525+41
18Mecz: Krakowski Klub Szachistów - TS Wisła Kraków2016-11-0613881345352.825+4
19Eliminacje Międzywojewódzkie do MP dziewcząt do lat 9 (ur. 2007 i mł.)2016-10-0813511270795.4925+37
20Memoriał Romana Bąka - do 10 lat2016-09-2514031271264.0825-52
21Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 22016-07-10132513366.573.3625+78
22Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: MP-PK (DZIEWCZĘTA ur.2008-2006)2016-06-1913291313484.1625-4
23I Turniej im. prof. Kazimierza Bartla o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII (gr. B)2016-06-1213291332363250
24Karolinka - Junior 102016-05-2913061261695.0425+23
25III liga juniorów 2016 - Małopolska2016-05-2213271244484.8825-21
26Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.D do10 lat2016-05-0813261280473.9225+1
27XIII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów Juniorów - gr. B (2006 i mł)2016-03-0613121319473.4325+14
28IV Małopolska Liga Juniorów2016-02-2812781266573.6425+34
29Mistrzostwa Podhala w Szachach grupa B PZSzach do 16002016-01-3112501388361.8625+28
30II Turniej o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - OPEN B max 1600 Pzszach2016-01-2012551347262.2225-5
31Mikołaj przy szachowicy z Krakowskim Klubem Szachistów (gr. B)2015-12-0612241307472.7325+31
32Weekend przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów (gr. B)2015-11-1512411219373.7125-17
33Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN B2015-11-0812261346372.3825+15
34Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D092015-10-0312121216594.4125+14
35Memoriał Romana Bąka - do 8 lat2015-09-2012091170473.8525+3
36Gr. "B" TURNIEJ KLASYFIKACYJNY- ur. 2006 i mł. z rank. 14002015-09-1311641306472.1725+45
37X Memoriał im.Henryka Karnówki - do lat 10 i 142015-09-0611781227262.5825-14
38XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. C (U10)2015-05-1711851269262.2825-7
39XII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. C (U10)2015-03-0812331240162.9425-48
40Zima z szachami w MDK Dom Harcerza2015-02-1912501307141.6825-17

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorek do lat 10 w szachach szybkich DZ2017-10-2915111327775.1825+45
2Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach - grupa B (2001-2008r.)2017-09-1014901477463.1225+21
3Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D102017-08-08149913767117.3725-9
4Ogólnopolski Turniej Szachowy Młodzików - DZIEWCZĘTA (ur.2009-2007)2017-04-07147012716.575.3225+29
5V JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Juniorzy ur.2004 i młodsi2017-01-0615021354596.325-32
6XVI Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja DZ - dla Polonii 20172016-12-0314931248675.625+9
7X OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-B ur. w 2007 i mł.2016-11-2614751281675.2525+18
8Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 10 w szachach szybkich2016-11-20142313276.574.4125+52
9IX Memoriał Szachowy im.Władysława Trząskiego- grupa B (2001r.-2007r.)2016-11-1914241364474.0625-1
10Szachowy Turniej Niepodległości (U11)2016-11-11136213598115.525+62
11Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 10 w szachach szybkich2016-10-3013331357462.8225+29
12XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN C ur.2007 i młodsi2016-09-18125112836.573.2225+82
13MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 10 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06125512755115.1725-4
14Kadra Młodzika MZSzach - szachy szybkie - gr. C2016-07-13125813022.562.6425-3
15SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 8 Gr B dziewczyny 2006-20072016-04-1612641067232.2525-6
16Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach - dziewczęta2016-04-1112431408241.1225+21
17KROK DO SUKCESU - gr BdzT3 - urodzone w latach 2006-20072016-03-1312211136453.125+22
18KROK DO SUKCESU - gr BdzT2 - urodzone w latach 2006-20072016-03-1211941135452.925+27
19V Małoplska Liga Juniorów 2016 r. - Grupa II Kraków2016-02-13115711605.58425+37
20Zgrupowanie szachowe Krakowskiego Klubu Szachistów (C)2016-01-29121511973.5115.8325-58
21Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach SP dziewczęta2016-01-1411621178562.8825+53
22VI Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - szybkie - U082015-10-2511651214252.1525-3
23Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 102015-10-1111571245372.6625+8
24Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 8 2015-10-1011341054453.0525+23
25Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D082015-08-08109711626114.5125+37
26Soboty z KKSz-em - sezon III - turniej 9 FINAŁ2015-06-2710711277240.9625+26
27WEEKEND SZACHOWY W GALERII BRONOWICE turniej do lat 9 (2006 i młodsi)2015-06-20106412631.551.225+7
28Pożegnanie wiosny z Krakowskim Klubem Szachistów (U10bis)2015-06-1310611074362.8825+3
29Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-C (urodzeni w 2006 i mł.)2015-04-1810641115252.1525-3
30Wiosenny Turniej Szachowy o puchar prezesa KKSz (U10)2015-04-1210271126472.5225+37
31KROK DO SUKCESU DZ-CH ur. w 2007-2006 Gr B - Turniej 32015-03-3010111190251.3525+16
32KROK DO SUKCESU DZ-CH ur. w 2007-2006 Gr B - Turniej 22015-03-2910341165030.9625-23
33KROK DO SUKCESU - DZ-CH ur. w 2007-2006 Gr B - Turniej 12015-03-2810411170141.3225-7
34III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D - rocznik 20072015-03-2210261143372.3825+15
35XX JUBILEUSZOWY MIEDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH "A"2015-02-2298410964.582.825+42
36V MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa F 2007 i młodsi2014-12-209839893.573.4325+1
37XII Powiatowy Tur. Szach. z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty DZ2014-11-0810281048162.8225-45
38OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.B-DZ (ur. w 2007r. i mł.)2014-10-1810481077141.8425-20
39JESIENNY FESTIWAL SZACHÓW - Grupa C ur.2005 i r. młodsi2014-10-1210261139362.125+22
40II Otwarty Turniej Szachowy SP - zerówka2014-06-281047996252.8525-21

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 2017/8 - turniej 32017-11-2416211454496.4825-61
2Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 122017-10-2815881460574.6925+7
3Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorek do lat 10 w szachach błyskawicznych DZ2017-10-2815881381896.9325+26
4Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 1 - turniej 12017-10-27160315544.595.1325-15
5KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-10-2015801503453.0525+23
6Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2017-09-08153715044.552.7525+43
7Puchar Krakowskiego Klubu Szachistów w szachach błyskawicznych2017-09-0115301595493.6925+7
8Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D102017-08-09153614207117.2625-6
9Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - czerwiec 20172017-06-23150417412.561.225+32
10Szachowe Piątki Krakowskim Klubem Szachistów2017-06-0915211238121.6825-17
11Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - maj 20172017-05-2614861584472.5925+35
12Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - kwiecień 20172017-04-2114961506373.4325-10
13Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-03-3114841486352.525+12
14Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - marzec2017-03-24150115292.573.2225-17
15Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (luty 2017)2017-02-24150515402.562.725-4
16Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-01-2015021452352.8525+3
17Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów 2016/7 - turniej A2017-01-1314991512362.8825+3
18Mikołajkowy Turniej Szachowy (kl. 1-3 SP)2016-12-1214721413452.925+27
19Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów 2016-12-0214701494141.8825-21
20Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej 12016-11-1814721512373.0825-1
21Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej 12016-11-1814721512373.0825-1
22Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-11-0414581375342.4425+14
23Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 12 w szachach błyskawicznych2016-10-29139213295.574.1325+34
24Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 10 w szachach błyskawicznych2016-10-2913921458593.6925+32
25Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-10-2113651450351.925+27
26Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2016-10-1413651295353250
27Piątki z Krakowskim Klubem Szachistów2016-09-3013821439141.6825-17
28Hetman vs Dwie wieże 2016-09-23137314302.552.125+9
29Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-09-16140413701.552.7525-31
30Piątek w KKSzu2016-09-0914371311253.3525-33
31MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 10 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07142913896.5116.1625+8
32Turniej Kadry Młodzików MZSzach w Szachach Błyskawicznych- GR. C D E2016-07-1213831330795.1325+46
33Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 3 czerwca2016-06-0314001215353.725-17
34Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 9 (FIDE)2016-05-2013531504472.125+47
35Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2016-05-0613521235463.9625+1
36SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2016-04-2213671441141.625-15
37Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 15 kwietnia2016-04-1514031325142.4425-36
38Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 82016-04-0813961517382.7225+7
39Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 18 marca2016-03-1814071266353.4525-11
40KROK DO SUKCESU - gr Bdz - urodzone w latach 2006-20072016-03-1313811201442.9625+26
41Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 7 (FIDE)2016-03-04135014803.572.2425+31
42Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - turniej pionkówek2016-02-19135512934.584.7225-5
43Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2016-02-12135513104.584.48250
44Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 6 (FIDE)2016-02-0513211483492.6125+34
45Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 5 (FIDE)2016-01-15134914771.582.6425-28
46SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2015-12-1113031408462.1625+46
47Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B (turniej 4)2015-12-04127213053.552.2525+31
48Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 13 listopada2015-11-1313061318273.3625-34
49Szachowy piątek w KKSz2015-10-3013081419262.125-2
50VI Turniej Szachowy o Wieżę Wolności 1918 - błyskawiczne - U082015-10-2413041304373.525-12
51Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów w szachach błyskawicznych (U12)2015-10-2413041324352.3525+16
52Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 23 października2015-10-23127513533.562.3425+29
53Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - grupa "B"2015-10-0912491259462.9425+26
54Szachowy piątek z KKSz - 25 września2015-09-2512521281494.1425-3
55Szachowy Piątek w KKSz - 18/09/20152015-09-1812231297472.825+29
56Otwarcie sezonu w Krakowskim Klubie Szachistów (B)2015-09-0412131204473.5725+10
57Szachowy Piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2015-05-2912321471040.825-19
58SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2015-05-2212301364261.9225+2
59Szachiści grają dla Polonii - Finał akcji2015-04-2212501323272.825-20
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)