ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19299)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23189);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33371)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (45);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12897)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11542);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21847657 Ranking CA (Klasyczne):1532 (161)
ID CR: 60209 Ranking CA (Szybkie)1625 (164)
Nazwisko Imię:Polak, Sylwia Ranking CA (Błyskawiczne)1594 (9)
Rok urodzenia:2003
Klub:RzKSz Rzeszów
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-0815621507495.2225-30
2II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej2017-02-1215631630252.0525-1
3V Turniej Noworoczny2016-12-3115201689482.2425+43
4Turniej Jesienny2016-12-16159914807.595.9425+38
5DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2016 Grupa A2016-12-04158214487.5106.825+17
6IX Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B2016-11-1315201443895.4925+62
7I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B2016-10-16152314064.574.6225-3
8Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK do OOM dziewcząt do lat 13 (ur. 2003-2004)2016-10-08151614035.585.225+7
9Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31152613467107.425-10
10XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. B do R=18002016-07-0315121520594.4125+14
11Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz2016-06-2415111569372.9425+1
12Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szachową2016-05-0115331383474.925-22
13Półfinał Mistrzostw RzKSZ RDK2016-04-08152915065.5105.325+4
14Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20162016-03-1314871337896.325+42
15 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 20162016-03-12148713158.5118.0325+11
16I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B2016-01-2414591422573.8525+28
17TURNIEJ JESIENNY w RDK2015-12-11141614317115.2825+43
18VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B2015-11-11131913917.593.625+97
19Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D132015-10-03131014582.572.125+9
20Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2015-08-02132714822.5113.1925-17
21XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr C Jun ur 2001-20042015-07-05128213475.593.6925+45
22Półfinał Mistrzostw RzKSz2015-06-12125014723.5102.225+32
23Turniej Zimowy 2015-03-13125013882.582.48250

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa B Juniorzy 1999-2003r.2017-03-1816241536584.9625+1
2XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2017 - Grupa B Jun. 99-072017-02-26161715635.595.2225+7
3Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr B - Juniorzy ur. 2000-20052017-02-05161915295.595.5825-2
4XX Jubileuszowe Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe - Grupa B2016-12-0315961514453.0525+23
5XXVI Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2016 - Gr. C Jun. ur. 2001-20052016-09-24160115384.584.7225-5
6XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Gr. B Jun. ur. 1998-20032016-08-21156516814.593.0625+36
7 Mistrzostwa Woj.Podkarpackiego Juniorek na 2016 r. do 13 lat - ur.2003-20042016-06-1215301359896.5725+35
8XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - Dzieci z roczników 2002-20062016-05-2214861410674.225+44
9Eliminacje do Mistrzostw Juniorów 20162016-05-06143914907.5135.5925+47
10Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK w Jaśle2016-04-2414211393463.2425+18
11VI Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa M. 2016 - Gr C Jun. 2003-20072016-03-1913891326684.7225+32
12XVI MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2016 - Grupa B Jun. ur. 1998-20062016-02-28138513564.584.3225+4
13VI Międzynarodowy Turniej Szachowy WIEŻA w Krasiczynie grupa Juniorek2015-11-2913641305221.1625+21
14XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2015 - Grupa C Jun ur. 2000-20042015-09-1913601373483.8425+4
15VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa C - Jun. ur. 03-072015-08-3013521339594.6825+8
16XXI Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2015" - Gr. C Jun. ur. 2003 i mł.2015-08-2313261367593.9625+26
17XI Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2015-06-21129314923.592.1625+33
18Międzypokoleniowy Turniej Szachowy Głogów Młp. 2015 - Grupa C Szk. Podst.2015-05-2312701209574.0625+23
19XV MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2015 - Grupa B Jun 97-052015-03-0812421292593.8725+28
20Eliminacje do Mistrzostw Rz K Sz2015-01-16125013554124.3225-8

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 Grupa C - BLITZ2016-06-29160014116.596.7525-6
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)