ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23533);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33896)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (79);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13016)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11757);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21844615 Ranking CA (Klasyczne):1487 (309)
ID CR: 60750 Ranking CA (Szybkie)1436 (167)
Nazwisko Imię:Pastuszko, Katarzyna Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:2007
Klub:UKS Czternastka Warszawa
Tytuł:II+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-2114621303674.9725+25
2Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-2114621303674.9725+25
3Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A2017-04-02142414794.572.9425+38
4Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię2017-03-26141713414.574.225+7
5 Wiosenny Turniej Fide na Bemowie2017-03-12142115361.551.725-4
6Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-05141713545.595.3125+4
7XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B2017-02-2514181504383.0425-1
8Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-02-0513921451472.9425+26
9Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1300 i/lub PZSzach od 1400)2017-01-2914221363495.2225-30
10SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-11 (ur. 2006 i 2007)2017-01-1514211387594.9525+1
11XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D2016-12-3114711251597.0225-50
12DSP nr 1 w Wesołej o II i III kategorię szachową (szkoły podstawowe oraz gimnazja)2016-12-11150413015.586.0825-14
13XIV MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM2016-11-27147116743.592.1625+33
14Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)2016-10-30143814734.573.1525+33
15Jesienny Turniej Fide na Bemowie2016-10-2314481618151.425-10
16MISTRZOSTWA MOKOTOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH JESIEŃ 2016 Grupa A (od IV kat) 2016-10-1614651446373.7125-17
17Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2006-2008)2016-09-25147113015.585.7625-6
18Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D92016-09-23146612117.597.2925+5
19Turniej OPEN pod patronatem Dyrektora MOSiR w Karczewie2016-09-1113901445672.9425+76
2052. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN E (do lat 10)2016-08-28138613225.595.3125+4
21MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2016-07-1614001493272.5925-14
22MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-10139313204.574.225+7
23Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-1213991321474.2725-6
24OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2016 - Turniej A2016-05-29141813373.574.2725-19
25DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1513381165664.3825+40
26Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1513381165664.3825+40
27Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102016-04-24135411704.575.1825-16
28Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-04-1013571389494.1425-3
29Otwarte Mistrzostwa Ursusa juniorów o Puchar Burmistrza - dzieci do 10 lat2016-03-2013501326473.7125+7
30Turniej na II kategorię - Otwock2016-03-1313461420372.825+4
31FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2016 - DZIEWCZYNKI2016-03-0613251351594.1425+21
32 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 102016-02-2713111316594.4125+14
33X Turniej Szachowy "KARKONOSZE" grupa B2016-02-14133613921.562.5225-25
34Turniej na III i II kategorię - Otwock2016-01-17131913923.572.825+17
35 XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - Grupa A do lat 82015-12-29129812834.573.6425+21
36IV Turniej Szachowy DSP nr 1 o II i III kategorię (sz. podstawowe oraz gimnazja)2015-12-06124313105.583.2825+55
37XIII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM2015-11-2912381480291.825+5
38Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 9 lat2015-11-1412501169595.4925-12
39Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-dziewczęta2015-10-1812311159574.225+19
4051. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F2015-08-3012681186495.4925-37
41MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2015-07-1212521268473.3625+16
42XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)2015-07-0712331251594.2325+19
43Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-0712111268352.125+22
44Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-0312501160495.5825-39

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2017-05-0313991400694.525+37
2Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla dzieci ur. w 2007 i młodszych2017-04-2213891187564.5625+10
3III Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2017-04-0814151246475.0425-26
4Mistrzostwa Dzielnicy Wesoła w szachach w ramach WOM2017-04-0614031126332.4925+12
5 Drużynowy Ogólnopolski Turniej Szkół Podstawowych2017-03-3113741212442.8425+29
6Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2016-11-1914141205364.6225-40
7Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-1113471361794.3225+67
8IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0813631349494.6825-16
9Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy2016-06-0413731396131.4125-10
10Ochocki Turniej Szachowy Dzieci do lat 12 (klasy III i młodsi)2016-05-2113921257474.7625-19
11IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa C - rocznik 2006 i mł.2016-05-0813841292695.6725+8
12XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-01135913565.594.525+25
13Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa D-102016-04-1713131246674.1325+46
14III Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2016-04-16132812663.574.1325-15
15VI Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej dzieci do lat 102016-03-2912551246663.0625+73
16Turniej Szachowy w Dwójce - do 10 lat2016-01-3012071274452.0525+48
17IV Turniej w Aninie dla dzieci2015-12-19117912023.552.3525+28
18XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży - Grupa C dz. r. 2007 i mł.2015-12-1311421223593.5125+37
19Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-2111481097242.2825-6
20VIII Turniej im. Jana Brustmana2015-10-1011331192483.3625+15
21IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2015-05-3011181225241.425+15
22VIII OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 im. DĄBRÓWKI GRUPA C - kl.I-III2015-05-0911281359020.4225-10
23Mistrzostwa Ursusa w szachach dzieci do lat 8 dziewczęta (zawodnicy z Ursusa)2015-04-2511071061221.1225+21
24Turniej o Puchar Burmistrza Dz. Rembertów M.St.W-wy2015-03-2810911268251.3525+16
25III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D - rocznik 20072015-03-2211051152262.5825-14
26III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2015-02-2811021258130.8725+3
27I Turniej B dla dzieci WesołaSP 3532015-02-1410701239361.6825+32
28European Rapid Chess Championship 20142014-12-2111011240041.2425-31
29II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2014-12-1311001244130.9325+1

 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)