ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20689)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25735);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35835)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (809);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14130)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13058);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21844615 Ranking CA (Klasyczne):1521 (414)
ID CR: 60750 Ranking CA (Szybkie)1545 (196)
Nazwisko Imię:Pastuszko, Katarzyna Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:2007
Klub:UKS CZTERNASTKA Warszawa
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XV MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY2017-11-2614871648492.6125+34
2Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XI2017-11-05145914724.573.3625+28
3Turnieje Fide w Ursusie grupaB: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 14002017-10-29147814003.574.2725-19
4Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-10-2214611482473.2925+17
5II Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów - grupa A2017-10-08145913664.574.4125+2
6Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11 (dziewczęta rocznik 2007 i 2006)2017-09-23146712905.585.8425-8
7MMM2017 WM-MA - dziewczęta2017-09-1014731250686.2425-6
8V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A2017-08-2614641534493.625+9
9MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-1714161532593.0625+48
10I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open C2017-07-0314301479262.5825-14
11Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 112017-06-1814841299375.1825-54
12Turnieje Fide w Ursusie - ELO do 1399 i_lub ranking krajowy minimum 14002017-06-0415011379474.6925-17
13Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102017-05-28151212195.575.9525-11
14Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-2114621303674.9725+25
15Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-2114621303674.9725+25
16Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A2017-04-02142414794.572.9425+38
17Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię2017-03-26141713414.574.225+7
18 Wiosenny Turniej Fide na Bemowie2017-03-12142115361.551.725-4
19Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-05141713545.595.3125+4
20XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B2017-02-2514181504383.0425-1
21Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-02-0513921451472.9425+26
22Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1300 i/lub PZSzach od 1400)2017-01-2914221363495.2225-30
23SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-11 (ur. 2006 i 2007)2017-01-1514211387594.9525+1
24XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D2016-12-3114711251597.0225-50
25DSP nr 1 w Wesołej o II i III kategorię szachową (szkoły podstawowe oraz gimnazja)2016-12-11150413015.586.0825-14
26XIV MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM2016-11-27147116743.592.1625+33
27Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)2016-10-30143814734.573.1525+33
28Jesienny Turniej Fide na Bemowie2016-10-2314481618151.425-10
29MISTRZOSTWA MOKOTOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH JESIEŃ 2016 Grupa A (od IV kat) 2016-10-1614651446373.7125-17
30Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2006-2008)2016-09-25147113015.585.7625-6
31Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D92016-09-23146612117.597.2925+5
32Turniej OPEN pod patronatem Dyrektora MOSiR w Karczewie2016-09-1113901445672.9425+76
3352. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN E (do lat 10)2016-08-28138613225.595.3125+4
34MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2016-07-1614001493272.5925-14
35MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-10139313204.574.225+7
36Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-1213991321474.2725-6
37OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2016 - Turniej A2016-05-29141813373.574.2725-19
38DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1513381165664.3825+40
39Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1513381165664.3825+40
40Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102016-04-24135411704.575.1825-16
41Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-04-1013571389494.1425-3
42Otwarte Mistrzostwa Ursusa juniorów o Puchar Burmistrza - dzieci do 10 lat2016-03-2013501326473.7125+7
43Turniej na II kategorię - Otwock2016-03-1313461420372.825+4
44FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2016 - DZIEWCZYNKI2016-03-0613251351594.1425+21
45 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 102016-02-2713111316594.4125+14
46X Turniej Szachowy "KARKONOSZE" grupa B2016-02-14133613921.562.5225-25
47Turniej na III i II kategorię - Otwock2016-01-17131913923.572.825+17
48 XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - Grupa A do lat 82015-12-29129812834.573.6425+21
49IV Turniej Szachowy DSP nr 1 o II i III kategorię (sz. podstawowe oraz gimnazja)2015-12-06124313105.583.2825+55
50XIII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM2015-11-2912381480291.825+5
51Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 9 lat2015-11-1412501169595.4925-12
52Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-dziewczęta2015-10-1812311159574.225+19
5351. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F2015-08-3012681186495.4925-37
54MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2015-07-1212521268473.3625+16
55XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)2015-07-0712331251594.2325+19
56Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-0712111268352.125+22
57Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-0312501160495.5825-39

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2017-11-1815391275675.7425+6
2Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. C2017-11-1114931442795.1325+46
3Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne: Aktywne X2017-10-0114721334564.1425+21
4Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Szybkich Grupa D-102017-06-11143612736.575.0425+36
5XVIII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2017-05-0313991400694.525+37
6Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla dzieci ur. w 2007 i młodszych2017-04-2213891187564.5625+10
7III Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2017-04-0814151246475.0425-26
8Mistrzostwa Dzielnicy Wesoła w szachach w ramach WOM2017-04-0614031126332.4925+12
9 Drużynowy Ogólnopolski Turniej Szkół Podstawowych2017-03-3113741212442.8425+29
10Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2016-11-1914141205364.6225-40
11Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-1113471361794.3225+67
12IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0813631349494.6825-16
13Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy2016-06-0413731396131.4125-10
14Ochocki Turniej Szachowy Dzieci do lat 12 (klasy III i młodsi)2016-05-2113921257474.7625-19
15IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa C - rocznik 2006 i mł.2016-05-0813841292695.6725+8
16XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-01135913565.594.525+25
17Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa D-102016-04-1713131246674.1325+46
18III Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2016-04-16132812663.574.1325-15
19VI Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej dzieci do lat 102016-03-2912551246663.0625+73
20Turniej Szachowy w Dwójce - do 10 lat2016-01-3012071274452.0525+48
21IV Turniej w Aninie dla dzieci2015-12-19117912023.552.3525+28
22XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży - Grupa C dz. r. 2007 i mł.2015-12-1311421223593.5125+37
23Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-2111481097242.2825-6
24VIII Turniej im. Jana Brustmana2015-10-1011331192483.3625+15
25IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2015-05-3011181225241.425+15
26VIII OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 im. DĄBRÓWKI GRUPA C - kl.I-III2015-05-0911281359020.4225-10
27Mistrzostwa Ursusa w szachach dzieci do lat 8 dziewczęta (zawodnicy z Ursusa)2015-04-2511071061221.1225+21
28Turniej o Puchar Burmistrza Dz. Rembertów M.St.W-wy2015-03-2810911268251.3525+16
29III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D - rocznik 20072015-03-2211051152262.5825-14
30III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2015-02-2811021258130.8725+3
31I Turniej B dla dzieci WesołaSP 3532015-02-1410701239361.6825+32
32European Rapid Chess Championship 20142014-12-2111011240041.2425-31
33II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa C2014-12-1311001244130.9325+1

 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)