ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11830);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21846260 Ranking CA (Klasyczne):1221 (140)
ID CR: 61609 Ranking CA (Szybkie)1212 (85)
Nazwisko Imię:Więch, Andrzej Ranking CA (Błyskawiczne)1187 (9)
Rok urodzenia:1960
Klub:KSz. Hańcza Suwałki
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C2017-08-1812021434381.6815+19
2I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open C2017-07-03120913332.592.9715-7
3TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - B2017-05-1411991120574.2715+10
4V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2017-01-2811991417291.98150
5Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hańcza" Suwałki2016-11-13120713281.562.0415-8
6Mini-ELO Suwałki 2016 (1)2016-10-3012061272372.8715+1
7II Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2016" - GRUPA C (1200-1400 PZSzach)2016-08-1211831191573.4315+23
8XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-0511781301382.6415+5
932 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach - 14002016-05-28118311992.562.8815-5
10TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III kat.2016-05-2211691216473.0115+14
11FERIE Z SZACHAMI 2016 Open A2016-02-0611871481081.215-18
12XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2016 - Grupa A-B2016-01-29117813182.561.8615+9
13Świąteczne turnieje na kategorię w ZS nr 3 - Grupa B 14002015-12-3011491199573.0115+29
14KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "A" 2015-12-1311641319172.0315-15
15OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK - grupa B2015-11-10117612551.562.3415-12
16Mini-ELO Suwałki 2015 (1)2015-10-1111841371161.5615-8
17I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open C do 1600 PZSzach2015-07-02115912974.592.7915+25
18III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2015-02-0711931350082.3215-34
19XVI Turniej FERIE ZIMOWE grupa B2015-01-2912001277393.5115-7

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Grupa A - Open -ze szkołami ponadpodstawowymi2017-10-2812301393182.2415-18
2Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' -15 Turniej A2017-04-0912521347041.4815-22
3VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-22128410612.564.6815-32
4VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa A2015-10-2413021559071.2615-18
5Turniej wakacyjny - 32015-07-21130613431.541.815-4
6GP SP nr 11 - Open Fide Rapid2015-06-2813281424041.4815-22
7TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 292015-05-2713111261452.8515+17
8TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 282015-05-20130213272.541.8815+9
9TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 272015-05-1313141261252.8515-12
10TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 242015-04-2213011360352.115+13
11TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 232015-04-1513211194253.3515-20
12TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 222015-04-01132913191.542.0415-8
13TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 212015-03-2513431281252.9515-14
14TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 202015-03-1813721185142.9615-29
15TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 192015-03-1113721294353.05150
16TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 182015-02-2513931254253.4515-21
17TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 162015-02-11140013242.55315-7

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2015-02-0312001434191.8915-13
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)