ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8802);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21858586 Ranking CA (Klasyczne):1198 (138)
ID CR: 63238 Ranking CA (Szybkie)1343 (303)
Nazwisko Imię:Dzierzgowska, Jagoda Ranking CA (Błyskawiczne)1357 (11)
Rok urodzenia:2009
Klub:KSz Polonia Warszawa
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IX Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych gr.A IV kat i wyżej2017-11-2611791311372.2425+19
2PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D092017-11-1712051161495.0425-26
3MMM2017 WM-MA - dziewczęta2017-09-1012311174374.0625-26
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2017-07-0912181328372.4525+13
5I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open D2017-07-0312451235384.0825-27
6Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 92017-06-1812501282373.2225-5
7Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102017-05-2812251174573.9925+25
8Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta2017-05-0311991160694.9525+26
9II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa B2017-02-1211871286372.5225+12
10XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa E2016-12-31120411842.563.1825-17
11Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II kat. i I kat. kobiecą)2016-11-20120413482.572.1725+8
12XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 8 lat)2016-08-2111601187573.2225+44
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-1011401281372.1725+20
14XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (do 10 lat)2016-07-05112712243.582.9625+13
15Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-12113811952.572.9425-11
16Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat w Szachach - Juniorki2016-05-03113811354.594.5250
17Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-102016-04-2411381089473.99250
18Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 92015-10-04116112731.572.4525-23
19IV Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa Gr. B 1200 i mniej2015-09-2612101056374.9725-49
20MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2015-07-1212501235152.625-40

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowy turniej o puchar Szkoły Szachowej TALENT2017-12-02134611753.553.6525-3
2Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2017-11-1813111147553.625+35
3Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych2017-10-2212951130564.3225+16
4Szachogranie: Turniej do lat 122017-10-1513011334252.2525-6
5Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne: Aktywne X2017-10-0113181230363.7225-17
6III Turniej w Aninie dla dzieci rocz2009 i młodsi - gr B2017-09-3013191241353.0525-1
7Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 20172017-09-1713131119453.7525+6
8Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Szybkich Grupa D-102017-06-1113101271473.8525+3
9 Turniej dla dzieci w Konstancinie2017-06-0413141288242.1625-4
10V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D (r. 2009 i mł.)2017-05-2113321230595.7625-18
11Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne2017-05-14129011945.563.7825+42
12Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne2017-04-0213111062464.8625-21
13II Turniej dla dzieci rocznik 2009 i młodsi Wesoła SP 353 2017-03-1113041175574.6925+7
14Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne2017-03-0512931228463.5425+11
15I Turniej dla dzieci rocznik 2009 i młodsi Wesoła SP 353 2017-01-2112571192563.5425+36
16Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne2017-01-1512061210562.9425+51
17Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2008 r. i młodszych2016-11-2711951187352.5525+11
18V GP Wesoła SP 353 dla dzieci rocznik 2008i młodsi2016-11-2612131179252.7525-18
19Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-1112041329382.6425+9
20II Piaseczyńskie Szachogranie2016-10-2311951352392.6125+9
21IX Turniej dla dzieci ur.2009 i młodsi im. Jana Brustmana2016-10-08121611712.563.3625-21
22Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne2016-10-0212471305031.2625-31
23IV Turniej dla dzieci 2008 i młodsi Wesoła SP 353 2016-09-2411961203562.9425+51
24II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dz. Białołęka - JUNIOR (bez wpisowego)2016-06-1811961194242250
25Ochocki Turniej Szachowy Dzieci do lat 12 (klasy III i młodsi)2016-05-21117812073.562.7625+18
26Mistrzostwa Mazowsza dziewcząt i chłopców do 6 lat oraz dziewcząt do 7 lat2016-05-14121911251.553.1525-41
27Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa D-102016-04-1712021226473.2925+17
28III Turniej dla dzieci 2008 i młodsi Wesoła SP 353 2016-04-1611901189352.525+12
29II Turniej w Aninie dla dzieci 2008 r.i młodsi2016-04-02121212261.552.425-22
30XIII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2006 i młodsi2016-03-1912031352120.625+9
31Turniej dla dzieci o puchar szkoły Novum (na V i IV kat.)2016-03-1311441187562.6425+59
32 II Wesoła dla dzieci SP 353 2016-03-1211621129252.7525-18
33Anin dla dzieci 2008 i młodsi2016-03-0511441182352.2525+18
34Grand Prix Piaseczno-Chylice-Zalesie Górne szachy aktywne2016-02-28114312491.541.4425+1
35 I Wesoła dla dzieci do 8 lat SP 353 2016-02-2711591140252.6525-16
36Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Aktywne2016-01-1711391121463.1825+20
37Otwarte Szachowe Mistrzostwa Polonii 2015 - do lat 102015-12-2811361278261.8625+3
38Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Aktywne2015-12-2011271167362.6425+9
39IV Turniej w Aninie dla dzieci2015-12-1910901089573.525+37
40Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne2015-11-29107211812.551.7525+18
41II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Grupa C2015-11-2810701154251.925+2
42Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-2110461029221.0425+24
43XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3B2015-11-1410251237251.1525+21
44XX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat Bielany 20152015-11-1110341299020.3625-9
45Jesienny turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych2015-10-2510321121251.925+2
46XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2B2015-10-1710641113031.2925-32
47VIII Turniej im. Jana Brustmana dla dzieci2015-10-1010391206371.9625+25
48XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1B2015-09-0510441116131.225-5
49VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa D- Jun. 08 i mł. 2015-08-3010391098493.7825+5
50Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D082015-08-08103510785114.8425+4
51Mistrzostwa Polski do lat 6 w szachach - dziewczęta2015-06-0710191032594.3225+16
52IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2015-05-2410361097141.6825-17
53Szachy Aktywne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-05-1710501292030.625-14
54Szachowe Międzynarodowe Mistrzostwa Najmłodszych w Szachach Szybkich T62015-04-2910611129262.4625-11
55Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków 2015 - dziewczęta2015-04-1910821131020.8625-21
56Szachy Aktywne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-03-2911001202020.7225-18

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1BLITZ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA - JUNIORZY2017-11-16140013874115.7225-43
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)