ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10814);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):
ID CR: 67772 Ranking CA (Szybkie)938 (6)
Nazwisko Imię:Mazur, Paweł Ranking CA (Błyskawiczne)805 (58)
Rok urodzenia:2007
Klub:MCKIE Malbork
Tytuł:

 
 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVI Memoriał Szachowy im. Danuty Widuch turniej C2016-03-0510009980.56325-62

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej VI z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-06-018341102071.1925-29
2Turniej V z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-05-048561156060.925-22
3Turniej IV z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-04-068741174050.7525-18
4Turniej III z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-03-028961196060.925-22
5Turniej II z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-02-029241170061.1425-28
6Turniej X z cyklu Grand Prix Malbork 20162016-12-019211143140.8825+3
7Turniej VIII z cyklu Grand Prix Malbork 20162016-10-069371224040.6425-16
8Turniej VI z cyklu Grand Prix Malbork 20162016-06-029391163151.125-2
9Turniej V z cyklu Grand Prix Malbork 20162016-05-059541247040.625-15
10Turniej IV z cyklu Grand Prix Malbork 20162016-04-079881199061.3825-34
11Turniej III z cyklu Grand Prix Malbork 20162016-03-0310001152151.525-12
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)