ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19310)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23203);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33393)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (68);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12902)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11552);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1119206 Ranking CA (Klasyczne):2337 (53)
ID CR: 6996 Ranking CA (Szybkie)2349 (162)
Nazwisko Imię:Janaszak, Dawid Ranking CA (Błyskawiczne)2376 (157)
Rok urodzenia:1983
Klub:OTSz Ostrów Wielkopolski
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11232823443.562.8815+9
2DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13230022966.594.5915+28
3DMP - I Liga 20142014-09-07233623950.572.9415-36
4Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga2013-09-15231523515.594.0515+21
5DMP - I Liga seniorów2012-09-09232423632.573.1515-9
6Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA2011-09-11230323434.573.0815+21
7DMP - I Liga Seniorów2010-09-12230023633.583.2815+3

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0823572181696.5715-8
2VI Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM Inudstries2016-11-2723552108564.8615+2
3Turniej o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej im.Władysława Jagiełły w Łodzi Wiesława Cyzowskiego w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-2623742226596.315-19
4MTM Cup - V Turniej Szachów Rodzinnych2015-11-2923612061665.115+13
5Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości o puchar Prezesa KSM2015-11-11236021252.532.3715+1
6XLV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna 2015 Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Szybkich 2015 2015-05-17236921366.597.1115-9
7III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski2014-08-1523552188675.0415+14
8Ogólnopolski Turniej o puchar Prezesa Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 2014-05-0323682109464.9215-13
9I Ogółnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 20142014-03-0123752211696.4815-7
10Turniej Szachowy o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej /// Pula nagród to ponad 4000 PLN /// I msc: 1000 zł /// 2013-12-0823572258795.7615+18
11Turniej Święta Niepodległości Open A2013-11-11234521617.596.6615+12
12dGCS Open - V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2013-09-2123542168696.6615-9
13XLIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna 2013 r.2013-05-0523532165685.9215+1
14Turniej Święta Kontytucji 3 Maja OPEN2013-05-0323342237795.6715+19
15Puchar Rektora UEP (Zgłoszony do FIDE) Pula nagród pieniężnych: 2350 zł2013-01-2623212312584.0815+13
16Turniej Szachowy z okazji 90 - lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów 2012 2012-12-0922952153896.2115+26
17XLII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna2012-05-0623072108696.8415-12
18European Rapid Chess Championship 20112011-12-18232322472.563.615-16
19X Turniej Szachowy ODK Wiktoria2011-11-11230720986.575.3915+16
20dGCS Open - IV Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2011-10-2923002241463.4815+7
21Turniej Szachowy z okazji Dni Śremu o puchar Burmistrza2011-06-12230021336.596.48150

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-07239221946.5107.615-16
2Turniej Błyskawiczny w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-26238922956.5106.315+3
3O Puchar Zarządu OTSz-u z okazji Jubileuszu 20-lecia2016-10-30237222139117.8115+17
4VI OGÓLNOPOLSKI BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY "BIAŁA DAMA" 12.06.2016 KÓRNIK2016-06-12235021729.5118.0315+22
5Szachy w Hotelu NH Poznań - Wyjazdowy Turniej Błyskawiczy w KS Korona Zakrzewo 2016-04-01235521074.564.8615-5
6Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych2015-08-16234522658127.3215+10
7ChessManager Grand Prix (1): III Turniej Szachowy na Plaży Miejskiej w Poznaniu /// Pula nagród: ponad 1600 zł //2015-06-28235823045.5116.3815-13
8Błyskawiczny Turniej Szachowy w ramach 40 Jarmarku Świętojańskiego start 19.002015-06-15233621208.597.0215+22
9Puchar Rektora UEP - Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych. PULA NAGRÓD TO PONAD 2300 ZŁ!2014-08-16233421758117.8115+2
10II Turniej Szachowy na Tarasie KontenerART (Plaża Miejska Poznań)2014-07-27232521769128.415+9
11Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych2013-08-10230921429117.9215+16
12European Blitz Chess Championship 20112011-12-16229922456.5105.815+10
13Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w grze błyskawicznej Poznan 7.08.2011 2011-08-07229321917.5117.0415+6
14Mistrzostwa Wielkopolski - Memoriał St. Schulza2011-06-05227721089117.9215+16
15Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28230023293.5115.0615-23
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)