ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6255);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1277 (27)
ID CR: 71213 Ranking CA (Szybkie)1347 (24)
Nazwisko Imię:Kuras, Łucja Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:2001
Klub:Szkółka Szachowa Roztoka
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Otwarte Mistrzostwa Roztoki Juniorów Gr-A2017-08-2012191305572.6625+58
2Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr A.2017-05-2112401303272.8725-21
3XXII Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Mszana Dolna Gr.A2017-04-0212541245373.5725-14
4IV liga juniorów 2017 - Małopolska2017-03-2612501274362.8225+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Liga Polsko - Słowacka Juniorów2017-12-09132812702.531.7425+19
2Liga Polsko - Słowacka2017-11-2512891314331.4125+39
3Liga Polsko - Słowacka2017-11-1813121333020.9425-23
4Liga Polsko - Słowacka2017-10-2813021283231.5925+10
5II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr-- C rocznik 2003-20012017-06-03131013391.541.8425-8
6V Małopolska liga juniorów - grupa Tarnów2017-01-2112791218331.7425+31
7Mikołajkowy Turniej Szachowy Gr-B Juniorzy do lat 16.2016-12-10125012114.563.325+29

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)