ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10814);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1121677 Ranking CA (Klasyczne):2181 (68)
ID CR: 3911 Ranking CA (Szybkie)2268 (203)
Nazwisko Imię:Augustyn, Sebastian Ranking CA (Błyskawiczne)2209 (60)
Rok urodzenia:1982
Klub:GKSz Hetman Pilzno
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10215621376.594.7715+25
2Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1121302076795.2215+26
3DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-19211721095.594.5915+13
4DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2015 Grupa A2015-12-132098187110118.6915+19
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13210020601.531.6815-2
6Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1420852092462.9415+15
7DMP - II Liga seniorów2013-09-15210020931.552.5515-15
8Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-0920892181362.2215+11
9DMP - II liga seniorów 2011-09-1120892090242150
10DMP - II Liga seniorów2010-09-12210020682.563.2415-11

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Mikołajkowy - Otwarte Mistrzostwa Woj. PK w szachach szybkich P-152017-12-02224722046.595.0415+21
2III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło Grupa A OPEN2017-09-2422652025697.215-18
3VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA Gr. OPEN2016-08-2022812046697.1115-16
4IX Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Gr. OPEN2016-05-0322742042675.5315+7
5VI Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2016 - Gr A Seniorzy2016-03-1922682097796.5715+6
6XX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia2016-02-28225621995.584.6415+12
7Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Skrzyszów2016-02-2122512065796.6615+5
8II Mikołajkowy Turniej Szachowo-Tenisowy dla dzieci młodzieży i dorosłych2015-12-2022602015575.615-9
9Mistrzostwa Administracji Samorządowej Województwa Podkarpackiego 2015-12-19224220506.575.2515+18
10XI Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2015-06-2122322080796.315+10
1157 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Wojewódzki PK 20152015-04-2622091987775.4615+23
12XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia2015-02-22220020587.5106.915+9
13II Memoriał Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa - Czarna 20152015-02-0822012064696.1215-1
14X Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno2014-05-1822132103595.8515-12
15IX Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" - Gr. A OPEN2013-07-2822252083474.8315-12
16VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy Leżajsk 2012 - Seniorzy i Jun. ur. 1994-19992012-12-0922301966797.3815-5
17II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA2012-08-1122332090696.2115-3
18VIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa A2012-07-15221921725.584.5615+14
19XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia2012-02-26222020456.596.5715-1
20XII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" Mistrz Woj PK 2012 - Open2012-01-2922012103795.6715+19
21IV OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2011 - Gr A - Zaw. od R=1800 wzwyż2011-10-22220221135.595.5815-1
22VII Turniej Szachowy o Puchar Firmy Omega Pilzno - Grupa A Ranking powyżej 16002011-07-1722122114595.6715-10
23IX Międz. TSz Leżajsk o Uśmiech Dziecka 2011 - Seniorzy i Jun. ur 92-972011-05-2922131982797.1115-1
24Finał Wojewódzki Złotej Wieży PK 20112011-04-17220019586.575.615+13

Tabela przeciwników
 
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b111867IIWiech, Dominik1656SS-T Lubcza Racławówka1992
2w14621II+Woźny, Tomasz1868MKS Polonia Przemyśl 1990
3b11503IGołkowski, Marian2007KS Komunalni Sanok1946
4w01188IMBobula, Mateusz 24091990
5b12411IJanzer, Hubert2095S-KKS Przemyśl 1993
6w01511IDziugan, Andrzej2000KKSz Urania Krosno1977
7b11431IŁopuszański, Kamil1968KKSz Urania Krosno1995
8w17439IDubiel, Daniel1998UKS MAT Jasło1977
9b01295FMFrączek, Daniel2464ASSz Miedź Legnica 1986
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Blitz o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp.2017-02-112196200810.5139.6215+13
2Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach Błyskawicznych 20162016-12-112216207491510.3515-20
3Nocny Maraton Szachowy - Kolbuszowa 20162016-09-2522001950273225.9215+16
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)