ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10928);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1114921 Ranking CA (Klasyczne):2131 (123)
ID CR: 6353 Ranking CA (Szybkie)2234 (535)
Nazwisko Imię:Bieluszewski, Piotr Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1967
Klub:KSz Start Elbląg
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 20172017-10-2121491907697.215-18
2*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN2017-07-0521281950896.5715+21
3*** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych-OPEN A***2016-07-03212419846.596.2115+4
4Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 20162016-05-1421182033695.5815+6
5VII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta2015-06-26212420364.584.9615-6
6Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach2015-05-1621311967696.4815-7
7Mistrzostwa Wojska Polskiego2014-05-1721401953696.6615-9
8Bursztynowe Wybrzeże A 1800+2013-08-31209820048.595.6715+42
9FESTIWAL SZACHOWY WILKASY 2013 OPEN A2013-06-0220992049595.1315-1
10Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego2013-05-18210819775.596.1215-9
11Mistrzostwa Elbląga 20132013-04-2521281894132.3715-20
1248. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B2012-08-2621272137483.9215+1
13Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach2012-05-26213819875.596.315-11
14Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach2011-05-2921761890597.5615-38
15DMP - II Liga seniorów2010-09-12220021131.553.115-24

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Stare Pole Marka Szczypiora2017-12-16229620286.575.8115+10
2III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2017-12-0922852142796.2115+11
3MTM CUP - VII Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych2017-12-03227719776.575.9515+8
4Pierwszy Świecki Festiwal Szachowy - Turniej A2017-11-26227721654.574.55150
5Turniej Szachowy o Puchar Galerii Jeziorak - OPEN2017-10-08224120756.575.0415+21
6III Wąbrzeski Turniej Szachów Szybkich FIDE2017-10-0722352058796.5715+6
7XX Turniej o Puchar Zamku Malborskiego.2017-09-1722512052586.0815-16
8II Turniej o Puchar Galerii Neptun.2017-09-0322332036896.7515+18
9I Memoriał Tadeusza Sobkowiaka2017-07-2322402077696.4815-7
10Mistrzostwa Miasta Puck2017-07-1622412110696.1215-1
11XI Turniej Szachowy o Puchar Borów Tucholskich2017-07-1522462092696.3915-5
12I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA (pula nagród 3200zł)2017-07-0822532113585.5215-7
13*** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie"- Rapid w Tleniu ( FIDE)***2017-07-0222392018897.0215+14
14XV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA2017-06-1722412226484.1615-2
15XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2017-05-0622342234473.515+7
16I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY2017-04-30222720735.574.9715+7
17*** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE)2017-04-2922232063685.6815+4
18XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2016-12-0322421991697.2915-19
19XVII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA2016-07-24227020095.597.3815-28
20OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR REKTORA-KOMENDANTA AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ2016-06-1122652080796.6615+5
21SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2016-05-2122542097674.9715+15
22I WARMIŃSKO - MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA2016-04-24224921455.585.1215+5
23XXVI MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2016-04-1722382080564.2615+11
24Otwarte Mistrzostwa Woj. Kuj - Pom Seniorów w Szachach Szybkich ( do FIDE) 2016-04-09222321436.595.4915+15
25XV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2015-12-052236203958615-15
26Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w szachach szybkich2015-11-0722472055696.7515-11
27XVIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud2015-10-2522182096896.0315+29
28Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej - szachy szybkie2015-10-17220221055.574.4115+16
29Wąbrzeski Turniej Szachów Szybkich2015-10-04221220695.596.2115-10
30XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego2015-09-27222719675.586.5615-15
31XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA2015-07-26223720935.596.2115-10
32XIII TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA2015-06-1422642157495.8515-27
33XVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD (FIDE) - I miejsce 500zł2015-06-07227520535.586.2415-11
34III Barciński Turniej Szachowy - Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich2015-05-2422802125696.3915-5
35Otwarte Mistrzostwa Ziemi Świeckiej-XIV Memoriał R.Obertowskiego Open A2015-05-2322802051453.95150
36Mat nad Wdą2015-04-1122812048797.1115-1
37XV Memoriał Szachowy im. Danuty Widuch turniej A FIDE2015-03-07226320686.575.2515+18
38"LOTOS" Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2015r2015-01-31226620327.597.1115+5
39XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2014-12-06226221525.585.215+4
40Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A2014-11-1122482150685.0415+14
41TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego2014-10-2622352158463.6615+5
42X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Przew. Zarz.Reg. NSZZ "Solidarność"2014-10-1822401940343.415-5
43Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2014-07-19222020796.596.2115+4
44XVI Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego MSG2014-07-0622322061585.8415-12
45XII Turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza2014-06-1522462027597.0215-30
46SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2014-05-1722622005354.115-16
47X turniej szachowy "Elbląg w Europie"2014-05-01227120615.586.1615-9
48XV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2014-03-2322342045686150
49I Ogółnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 20142014-03-01220821097.595.7615+26
50III Turniej o Puchar Burmistrza Brodnicy2014-02-0822382005697.1115-16
51"LOTOS" Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2014r2014-01-11225020235.586.3215-12
52Finał GP20132013-12-2222602165595.6715-10
53Elbląg Open 2013 - turniej nr 5 2013-11-3022512093796.3915+9
54II Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej OPEN2013-10-1322542057575.2515-3
55V Grand-Prix Tczewa 2013r2013-09-08228420224.586.5615-30
56Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego w Szachach Szybkich2013-09-07227619856.575.9515+8
57Turniej Szachów Szybkich "Ostróda Summer Hot Days"2013-08-15227121396.596.1215+5
58XIV OTSz o PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA - DNI BISKUPCA 26-28.07.20132013-07-2822582159685.1215+13
59Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich2013-07-2722432123795.9415+15
60ELBLĄG OPEN - turniej nr 32013-06-2222692080596.7515-26
61OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH - Turniej zgłoszony do FIDE2013-06-1622822075696.9315-13
62XII Turniej Bartów2013-06-0922692092675.1115+13
63SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2013-05-2622962027475.8115-27
64ELBLĄG OPEN - turniej nr 22013-05-25230220916.596.9315-6
65Elbląg w Europie2013-04-27228221626.595.9415+8
66XXIII MEMORIAŁJ i S LEOKAJTIS w SZACHACH2013-04-2122902142585.615-8
67Elbląg OPEN - turniej nr 12013-04-2023242078597.2915-34
68TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2013-03-1723332095575.615-9
69XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2013-03-10232621296.58615+7
70Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy 2013.2013-01-19231721386.585.8415+9
71FINAŁ GP2012 woj. warmińsko-mazurskiego2012-12-0923072158796.315+10
72XII Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2012-12-0123002133796.4815+7
73Dzień Niepodległości 20122012-11-1022952087564.6215+5
74Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej2012-10-2722882150685.5215+7
75Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego w Szachach Szybkich2012-09-08229020355.575.6715-2
76TSz o O TYTUŁ KRÓLA PUSZCZY PISKIEJ2012-07-2922622160785.1215+28
77XIII OTSz o Puchar Burmistrza Biskupca - DNI BISKUPCA 20122012-07-28225821485.585.215+4
78TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - GP22012-07-22225521375.585.2815+3
79TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - GP12012-07-21223722185.584.2415+18
80XIV TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2012-07-15222720855.574.8315+10
81XI Turniej Bartów2012-06-0322252114695.8515+2
82SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU 11-13 MAJA 2012 - OPEN2012-05-1322262050575.1115-1
83XIV PITS-WAPNO-20122012-05-03222220744.564.215+4
84WIELKA MAJÓWKA 2012 w Sztumie Turniej o Puchar Dyrektora SCK2012-05-01221319665.564.8615+9
85III Grand-Prix Tczewa 20122012-04-29221820206.596.8415-5
86XXI Tumska Wieża - Turniej Szwajcarski 2012-04-22222919806.597.2915-11
87Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Płocka2012-04-21224520715.596.5715-16
88XXII MEMORIAŁ J i S LEOKAJTIS; VII Puchar Prezesa SM Pojezierze2012-04-1522392093685.615+6
89TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2012-03-25221521326.584.8815+24
90II TSz poświecony pamieci Krzysztofa Kierzkowskiego o Puchar Burmistrza2012-03-1821932149684.4815+22
91II Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica. I MIEJSCE - 10 000 PLN ::: PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH TO PONAD 50 000 PLN! 2012-03-04222920214.596.9315-36
92I Grand-Prix Tczewa 20122012-02-12221319697.586.415+16
93VIII Grand-Prix Tczewa 20112011-12-18221820136.596.8415-5
94Finał GP wojewodztwa warmińsko-mazurskiego2011-12-04224120394.586.0815-23
95XI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2011-12-03224620436.596.8415-5
96TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZCZENIA KOLEJNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI2011-11-11224921495.595.7615-3
97XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego2011-09-2522462048453.815+3
98Grand-Prix Tczewa 20112011-09-11224319927.597.2915+3
99Turniej szachowy z okazji Dni Ziemii Sztumskiej2011-09-1022252028896.7515+18
100IX TURNIEJ SZACHÓW RODZINNYCH - MEMORIAŁ ZOFII KAMIEŃSKIEJ2011-08-1522222195473.7815+3
101XII OTSz w ramach obchodów DNI BISKUPCA 2011 o puchar Burmistrza Biskupca2011-07-24221720836.596.1215+5
102XIII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2011-07-1022402069596.5715-23
103O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO2011-06-1922262098796.0315+14
104X Turniej Bartów2011-06-1222092102795.8515+17
105I Memoriał Szachowy im. MARKA MOKWY2011-05-22221020326.596.5715-1
106VIII Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego w Szachach Szybkich 2011 - Open A2011-05-14222820385.596.7515-18
107IV Memoriał Alfonsa Kryspina2011-04-03221321306.595.4915+15
108XII TSz o Puchar Dyrektora SP30 w Olsztynie2011-02-2721952090795.7615+18
109Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich - Mężczyźni2010-02-2822001986575.3915-5

Tabela przeciwników
 
Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b14303IIPaziak, Patryk1799UKS Sztum Sztum 1998
2w=549IZaleski, Łukasz1935UKS Zawisza Kolbudy 2000
3b11823I+Wodzisławski, Marian 2083MTS Kwidzyn 1962
4w17104IIGromnicki, Janusz 1778UKS Korona Gdańsk1957
5b113829kKempiński, Zdzisław 2197MKSŁ Konradia Gdańsk1953
6w=213I++Zieliński, Wojciech2282UKS Zawisza Kolbudy 1993
7b113069FMOkrucinski, Tadeusz 2303UKS Jantar Pruszcz Gdański 1970
8w05843kMarszk, Kazimierz 2062UKS Jantar Pruszcz Gdański 1950
9b15839k++Kempinski, Tomasz 2352UKS Awans Żyrzyn 1981
 

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)