ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9406);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1243 (6)
ID CR: 44287 Ranking CA (Szybkie)1271 (197)
Nazwisko Imię:Kędzior, Kamila Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:2003
Klub:ZS w Dominikowicach
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa 2013-05-1112501336262.2825-7

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach dziewcząt2015-02-0912891148242.7625-18
2Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych - gr. dziewcząt2015-01-16126511246.585.5225+24
3Akcja Lato - turniej II2014-08-27127512303.573.9225-10
4Akcja Lato - turniej I2014-07-03129211393.564.225-17
5Grand Prix - turniej VI2014-06-2112751297473.2925+17
6IX Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. A i B2014-05-2412671253473.6425+8
7XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Gorlicach - grupa B (do lat 16)2014-04-2612781287252.4525-11
8Grand Prix - turniej V2014-04-12127812783.573.5250
9III Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2014 Grupa C Juniorzy ur. 2003 i mł.2014-03-2912551214695.0425+23
10Grand Prix - turniej IV2014-03-0112241306472.7325+31
11Akcja Zima 20142014-02-0512251221363.0625-1
12Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2014 gr C - Juniorzy ur. 2003 i mł.2014-01-2612391230494.5925-14
13IV liga juniorów 2014 - Małopolska2014-01-1211971131795.3125+42
14Grand Prix - turniej III2014-01-04118512323.573.0125+12
15Mikołaj 20132013-12-07117412603.583.0425+11
16Grand Prix - Turniej I2013-10-1211771210373.1525-3
17Akcja Lato - Turniej II2013-08-28117811743.573.5725-1
18Grand Prix - Turniej VII2013-06-29120811882.573.7125-30
19Grand Prix - turniej VI2013-05-2511981292372.5925+10
20Akcja Zima 20132013-01-1812311251152.3525-33
21Grand Prix - turniej III2013-01-1112071321362.0425+24
22II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LKS POGÓRZE Wielopole Skrzyńskie 2012 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i młodsi2012-11-1711841299493.0625+23
23GRAND PRIX 2012/13 - turniej II2012-11-1011471248472.5225+37
24GRAND PRIX 2012/13 - turniej I2012-10-2011671242272.825-20
25Akcja Lato - Turniej II2012-08-2911401312371.8925+27
26Akcja Lato - Turniej I2012-07-0411461341151.2525-6
27GRAND PRIX 2012 - turniej VI2012-06-3011361233372.5925+10
28GRAND PRIX 2012 - turniej V2012-05-2611301292261.7425+6
29XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy - do lat 102012-04-2811001338240.825+30

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)