ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11828);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1117238 Ranking CA (Klasyczne):2208 (39)
ID CR: 5676 Ranking CA (Szybkie)2203 (9)
Nazwisko Imię:Flasiński, Michał Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1984
Klub:KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Ekstraliga Śląska2017-05-28219721382.531.7415+11
2DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20152015-09-2721882044221.3815+9
3DMP - I Liga seniorów2012-09-0921882302393.06150
4Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 20122012-06-2421922114474.2715-4
5DMP - II liga seniorów 2011-09-1122152130495.5815-23
6DMP - I Liga Seniorów2010-09-1222002322492.9715+15

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-21220020536.596.315+3

Tabela przeciwników
 
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b17814II+Kucza, Jan1708MKSz Rybnik 1999
2w0640IGolenia, Jan2205MKS MOS Wieliczka 2002
3b110395ICzyżykiewicz, Rafał 1702TKKF Drogowiec Kraków1978
4w14742IRzeszowski, Dominik 1954UKS Czternastka Warszawa1999
5b=18150I+Talik, Patryk 2030UKS Rodło Opole1998
6w18027IRudecki, Bartosz2012KKSz Urania Krosno1999
7b0142IMSadzikowski, Daniel 2454KSz Polonia Wrocław1994
8w12334I++Buchta, Agnieszka 1739UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2001
9b1318WCMDmochowska, Agnieszka 2122MUKS MDK Śródmieście Wrocław1999
 

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)