ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10771);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1119206 Ranking CA (Klasyczne):2319 (62)
ID CR: 6996 Ranking CA (Szybkie)2355 (170)
Nazwisko Imię:Janaszak, Dawid Ranking CA (Błyskawiczne)2379 (176)
Rok urodzenia:1983
Klub:OTSz Ostrów Wielkopolski
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-1023372278495.2215-18
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11232823443.562.8815+9
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13230022966.594.5915+28
4DMP - I Liga 20142014-09-07233623950.572.9415-36
5Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga2013-09-15231523515.594.0515+21
6DMP - I Liga seniorów2012-09-09232423632.573.1515-9
7Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA2011-09-11230323434.573.0815+21
8DMP - I Liga Seniorów2010-09-12230023633.583.2815+3

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MTM CUP - VII Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych2017-12-0323492090786.5615+6
2ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0823572181696.5715-8
3VI Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM Inudstries2016-11-2723552108564.8615+2
4Turniej o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej im.Władysława Jagiełły w Łodzi Wiesława Cyzowskiego w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-2623742226596.315-19
5MTM Cup - V Turniej Szachów Rodzinnych2015-11-2923612061665.115+13
6Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości o puchar Prezesa KSM2015-11-11236021252.532.3715+1
7XLV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna 2015 Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Szybkich 2015 2015-05-17236921366.597.1115-9
8III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski2014-08-1523552188675.0415+14
9Ogólnopolski Turniej o puchar Prezesa Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 2014-05-0323682109464.9215-13
10I Ogółnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 20142014-03-0123752211696.4815-7
11Turniej Szachowy o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej /// Pula nagród to ponad 4000 PLN /// I msc: 1000 zł /// 2013-12-0823572258795.7615+18
12Turniej Święta Niepodległości Open A2013-11-11234521617.596.6615+12
13dGCS Open - V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2013-09-2123542168696.6615-9
14XLIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna 2013 r.2013-05-0523532165685.9215+1
15Turniej Święta Kontytucji 3 Maja OPEN2013-05-0323342237795.6715+19
16Puchar Rektora UEP (Zgłoszony do FIDE) Pula nagród pieniężnych: 2350 zł2013-01-2623212312584.0815+13
17Turniej Szachowy z okazji 90 - lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów 2012 2012-12-0922952153896.2115+26
18XLII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna2012-05-0623072108696.8415-12
19European Rapid Chess Championship 20112011-12-18232322472.563.615-16
20X Turniej Szachowy ODK Wiktoria2011-11-11230720986.575.3915+16
21dGCS Open - IV Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2011-10-2923002241463.4815+7
22Turniej Szachowy z okazji Dni Śremu o puchar Burmistrza2011-06-12230021336.596.48150

Tabela przeciwników
 
Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości o puchar Prezesa KSM
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b13047IISlavov, Wiktor1852UKS KSM Tęcza Kościan 1995
2w1IStachowiak, Sławomir ASSz LipnoStęszew1960
3b1IMałecki, Eugeniusz Bukówiec Górny1964
4b0GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 1990
5w113044kStrożyk, Tomasz2256Poznań 1965
6w1IWalkowski, MiłoszUKS ZSO Włoszakowice 1999
7b1FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno1999
8w=IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 1968
9b=14083IHuchwajda, Lukasz 2040KS KORONA Zakrzewo1983
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DGCS Open - IX Mistrzostwa Polski Przedsębiorców w szachach - Grupa powyżej 16002017-09-22236722086.585.6815+12
2VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BŁYSKAWICZNY -FIDE- "BIAŁA DAMA" KÓRNIK 28.05.20172017-05-28237621927.5118.1415-9
3OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-07239221946.5107.615-16
4Turniej Błyskawiczny w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-26238922956.5106.315+3
5O Puchar Zarządu OTSz-u z okazji Jubileuszu 20-lecia2016-10-30237222139117.8115+17
6VI OGÓLNOPOLSKI BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY "BIAŁA DAMA" 12.06.2016 KÓRNIK2016-06-12235021729.5118.0315+22
7Szachy w Hotelu NH Poznań - Wyjazdowy Turniej Błyskawiczy w KS Korona Zakrzewo 2016-04-01235521074.564.8615-5
8Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych2015-08-16234522658127.3215+10
9ChessManager Grand Prix (1): III Turniej Szachowy na Plaży Miejskiej w Poznaniu /// Pula nagród: ponad 1600 zł //2015-06-28235823045.5116.3815-13
10Błyskawiczny Turniej Szachowy w ramach 40 Jarmarku Świętojańskiego start 19.002015-06-15233621208.597.0215+22
11Puchar Rektora UEP - Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych. PULA NAGRÓD TO PONAD 2300 ZŁ!2014-08-16233421758117.8115+2
12II Turniej Szachowy na Tarasie KontenerART (Plaża Miejska Poznań)2014-07-27232521769128.415+9
13Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych2013-08-10230921429117.9215+16
14European Blitz Chess Championship 20112011-12-16229922456.5105.815+10
15Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w grze błyskawicznej Poznan 7.08.2011 2011-08-07229321917.5117.0415+6
16Mistrzostwa Wielkopolski - Memoriał St. Schulza2011-06-05227721089117.9215+16
17Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28230023293.5115.0615-23
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)