ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12436);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21815143 Ranking CA (Klasyczne):1805 (479)
ID CR: 49022 Ranking CA (Szybkie)1959 (346)
Nazwisko Imię:Słoniewski, Michał Ranking CA (Błyskawiczne)1758 (79)
Rok urodzenia:2002
Klub:KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C152017-11-17180317285.595.425+2
2Jesienny Turniej Fide na Bemowie2017-10-2218301568354.125-27
3V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A2017-08-26176518146.593.8725+65
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga2017-07-30179517125.5116.7125-30
5MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-17175619553.581.9225+39
6Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 152017-06-18174117523.562.8825+15
7Weekendowe Turniej o Puchar Prezesa MZSzach 36-412017-06-04170717725.5104.125+34
8Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-21178916033.575.1825-41
9Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-21178916033.575.1825-41
10Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)2017-04-2317781621453.5525+11
11XL Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2017-04-091803173225325-25
12Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy2017-03-19178119363.592.6125+22
13XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2017-02-26174817973.552.1525+33
14PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C152016-11-1217361738594.525+12
15Jesienny Turniej Fide na Bemowie2016-10-23176615792.553.725-30
16OFSz Kopernik 2016-Open B (Fide do 1600)2016-08-28172515238.596.8425+41
17XIII MFSz-Open2016-08-2217301748494.2325-5
18173rd YMCA Summer 2016-B2016-08-12169114808.596.9325+39
19XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE 1400-1999)2016-07-05167818063.592.9725+13
20170th YMCA Spring 2016-D2016-06-21171116117138.3225-33
21Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-142016-04-2416851640573.9225+26
22XXXV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2016-04-1016571749351.8525+28
23XXXIV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2016-03-06167517121.552.2525-18
24XXXIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2016-02-1416731764251.925+2
25XXXII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2016-01-17166417212.552.125+9
26158th YMCA Autumn 2015-D2015-12-15162316577.5135.8525+41
27Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 13 lat2015-11-1416281572595.2225-5
28Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C13(chłopcy rocznik 2002 i 2003)2015-10-1616151722372.4525+13
29Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 132015-10-0416011607473.4325+14
30MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2015-07-1815891588473.525+12
31XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B2015-07-0716851659194.8625-96
32152nd YMCA Spring 2015-D2015-06-23160917027.5124.4425+76
33XXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2015-04-19161215882.552.6525-3
34XIII Mini-Elo2015-04-1216011488574.5525+11
35XXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2015-03-2216081790151.325-7
36XII Mini-Elo2015-02-22158915644.573.7125+19
37 III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142015-02-0715921462696.1225-3
38XI Mini-Elo2015-01-18158115214.574.0625+11
39Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-01-1115771436574.8325+4
40Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132014-09-2115381545573.4325+39
41XVIII Integracyjny KU AZS UW2014-08-2315271294675.5325+11
42XIV Integracyjny KU AZS UW2014-08-1914721336774.7625+55
43XIII Integracyjny KU AZS UW2014-08-1614331382563.4225+39
44MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. C2014-07-20141615972.571.8225+17
45X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2014-07-0814261433494.4125-10
46Przedwakacyjny turniej Fide na Bemowie2014-06-2214471545151.8525-21
47IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A2014-06-0814741457142.0825-27
48Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Chłopcy 11-12 lat2014-05-1114631399463.5425+11
49Bemowo Cup (Fide)2014-04-2714631534252250
50Turniej klasyfikacyjny FIDE na Bemowie Wiosna 20142014-03-2314591491241.8425+4
51Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (6)2014-02-23147117130.55125-12
52III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A2014-02-16149415462.583.4425-23
53 IV Integracyjny Turniej KU AZS UW2014-02-02144814274.552.6525+46
54Turniej klasyfikacyjny FIDE w Otwocku Zima 2014 I2014-01-2614401419352.6525+8
55Mini-ELO (4)2014-01-1914351404473.7825+5
56Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1213961403573.4325+39
57XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Grupa C2014-01-04135016123.591.6225+46
58II Jesienne granie w Hetmanie_B2013-12-1613591612020.3825-9
59Turniej Ostatniej Szansy Grupa C112013-11-1613941572192.4325-35
60Turniej klasyfikacyjny w Otwocku na III i II kategorię2013-09-2913551359573.4325+39
61Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112013-09-1513381360473.2925+17
62IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A2013-06-23131914663.592.725+19
63Wiosenne Szachowe Nadzieje2013-04-2112981333473.1525+21
64Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2013-04-0712611362472.5225+37
65O III i II kategorię na Bemowie2013-03-2412461365372.3825+15
66Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 12 (szachy klasyczne)2013-02-24122112234.573.525+25
67WOM - ostatni sprawdzian2013-02-1612001234473.1525+21

Tabela przeciwników
 
Weekendowe Turniej o Puchar Prezesa MZSzach 36-41
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1>
2>
3>
4>
5>
6>
7>
8>
9>
10>
11b=2554IKurowski, Andrzej 1909TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1957
12w02168I++Pająk, Jakub 1979KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1991
13b131063IIBąk, Mariusz 1596Mińsk Mazowiecki 1982
14w119010ICeliński, Kamil1887Waszawa 1993
15b16786IPaździerz, Klaudia 1665UKS Czternastka Warszawa2003
16>
17>
18>
19>
20>
21b121400IIWolski, Michał 1507UKS Czternastka Warszawa2007
22w06343I++Mróz, Waldemar 2011KLIM UKSz Gambit Starachowice 1968
23b05016II+Jędrusik, Adam 1699UKS Czternastka Warszawa2004
24w13821IIUgrewicz, Ludwik1546KLIM UKSz Gambit Starachowice 2003
25b06344I+Skorża, Konrad 1927UKS Roszada Radom 1977
26>
27>
28>
29>
30>
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-09-1719331870452.9525+26
2Klub P.Z.Szach. (298 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka2017-09-14192718963.563.2425+6
3XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2017-09-0918721846673.7825+55
4Klub P.Z.Szach. (297 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-09-0718791764353.325-7
5Klub P.Z.Szach. (296 turniej czwartkowy Pamięci P. Wajszczyka)2017-08-3118591959362.1625+20
6Klub P.Z.Szach.(288 turniwej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-07-0618632023141.1625-4
7Klub P.Z.Szach. (286 turniej czwartkowy)2017-06-2218691927131.2625-6
8XIV Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2017-05-03177520315.591.7125+94
9P.Z.Szach. (277 turniej czwartkowy)2017-04-1317281838462.125+47
10Klub P.Z.Szach. (270 turniej czwartkowy)2017-02-23173017152.552.625-2
11Klub P.Z.Szach. (269 turniej czwartkowy)2017-02-16174217432.56325-12
12Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-02-1217311723352.5525+11
13Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych2016-11-1917451641242.5625-14
14XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2016-10-01174816274.574.6225-3
15IV Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2016-09-24173715695.575.0425+11
16Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-09-1817371737242250
17XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2016-09-0316761896471.5425+61
18MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 14 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06168516895115.3925-9
19XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-0116661528796.2125+19
20Ogólnopolski 13 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-04-3016661717373.01250
21Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-142016-04-17168115104.575.1125-15
22I Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2016-02-2716921469575.4625-11
23Klub PZSzach 224 Turniej Czwartkowy2016-02-2516921881141250
24XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2016-02-2016841774372.6625+8
25Klub Pzszach 222 Turniej Czwartkowy2016-02-1117141611253.225-30
26Klub PZSzach 221 Turniej Czwartkowy2016-02-0417191866141.225-5
27XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2016-01-23169717903.572.5925+22
28Klub PZSzach 219 Turniej Czwartkowy2016-01-2116811795241.3625+16
29KLub PZSzach 218 Turniej Czwartkowy2016-01-14167517132.552.2525+6
30Grand Prix Siedlec 2016 - turniej 12016-01-0216961615484.8825-21
31O Puchar Burmistrza Karczewa - OPEN2015-12-2017401603374.7625-44
32IV Turniej do 20 lat w Aninie2015-12-19172316974.573.7825+17
33V Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-12-1217021634574.1325+21
34Turniej Szachowy Ursynowskiego CSiR - grupa do 14 lat2015-12-06170914335.575.8125-7
35XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A2015-12-05171416943.573.7125-5
36IV Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat2015-09-2616711588674.2725+43
37Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-09-2016581574342.4825+13
38Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2015-09-191633182438225+25
39XI Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2015-09-06160216235.594.2325+31
40XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2015-09-0515561660462.1625+46
41Klub PZSzach 197 Turniej Czwartkowy2015-07-3015631591252.325-7
42Klub PZSzach 196 Turniej Czwartkowy2015-07-2315561676251.725+7
43 Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych2015-04-2515501358453.7525+6
44 Drużynowe Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych2015-03-2515261324443.0425+24
45I Turniej WesołaSP 353 do 19 lat2015-02-1415171402574.6225+9
46III Turniej do 19 lat w Aninie2014-11-0814721449563.1825+45
47Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122014-08-07138216525.5111.8725+90
48Klub PZSzach 149 Turniej Czwartkowy2014-07-3113591589251.0525+23
49Klub PZSzach 148 Turniej Czwartkowy2014-07-2413791608040.8425-20
50Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy 11 - 12 lat (szachy szybkie)2014-05-0913501371462.8225+29
51 Puchar GALERII WYPIEKÓW LUBASZKA2013-12-07131812154.553.225+32
52III Turniej w Aninie do 20 lat2013-10-2612741405472.2425+44
53Mistrzostwa Warszawy 2013 - Rapid2013-10-1912691508291.825+5
54II Turniej w Aninie do 20 lat2013-05-2512421372361.9225+27
55Turniej Wigilijny pod patronatem Burmistrza Karczewa i Prezydenta Otwocka [B]2012-12-1512141166452.8525+28
56Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich2012-12-0812001270362.425+14

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-2417371687695.1325+21
2SZCZYRK FIDE Blitz OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 20172017-07-25170817526114.8425+29
3Blitz szkoleniowy UKS TSz Zieloni Zielonka2017-03-2517341798152.0525-26
4Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201708)2017-02-2217221719352.525+12
5Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201707)2017-02-1517281786131.2625-6
6TURNIEJ O PUCHAR UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI2016-11-1117321717484.1625-4
7Szachy + Tenis Stołowy2016-09-10176216712.563.7225-30
8Turniej błyskawiczny klubu Hetman (9)2016-08-31171618403.551.6525+46
9MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 14 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07169717445.5114.7325+19
10O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-03171915832.553.425-22
11Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122014-08-08180016075118.2525-81
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)