ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8108);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13256);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21820490 Ranking CA (Klasyczne):1324 (361)
ID CR: 50566 Ranking CA (Szybkie)1352 (212)
Nazwisko Imię:Tomaszek, Katarzyna Ranking CA (Błyskawiczne)1484 (65)
Rok urodzenia:2005
Klub:MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa B2017-11-1213101318473.4325+14
2Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D132017-10-2012871470382.0825+23
3OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B2017-09-17131213112.573.525-25
432. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (MŁODZICY)2017-08-1513151350373.1525-3
5Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga2017-07-3013441589061.225-29
6III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH2017-04-2313321335473.525+12
7Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa A do 17002017-04-0913371262474.225-5
8IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D2017-03-1913131364473.0125+24
9X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN "B"2017-02-1913231495292.4325-10
10XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D2016-12-31126013875.592.9725+63
11MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-112016-10-09127313881.562.0425-13
12Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-3112841441151.4525-11
13OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D122016-05-07125114533.592.1625+33
14GAME OVER VIII * Group B *2016-04-1712331422251.2525+18
15OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa B2016-04-1012201330372.4525+13
16DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA III DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW2016-04-03119213073.572.3825+28
17IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i odwrocławski2016-03-06127814711112.7525-43
18II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A2016-02-14128313642.572.7325-5
19I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A2016-02-0712661390372.3125+17
20VII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open - grupa A2016-01-24126814801.571.6125-2
217th GAME OVER * Group B *2015-11-2212681344252250
22Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - D112015-10-1612551321362.4625+13
23Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat112015-09-2013221196274.6925-67
2451. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E2015-08-30126614614.592.2525+56
25Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa A2015-07-20128413832.593.2425-18
2630. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE2015-06-21125113923.572.1725+33
27Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików ( DS-LU) - dziewczęta2015-06-1412321261473.2225+19
28Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Liga juniorów2015-04-1912481339272.6625-16
29FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 - DZIEWCZYNKI2015-03-08122812914.593.6925+20
30Drugi Krok - 10-11.01.2015 - Grupa B2015-01-11120912923.572.7325+19
31TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa B 2014-12-3012511290162.725-42
32Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 92014-09-2712281271473.0825+23
33Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 92014-09-0712561191374.1325-28
3450. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F2014-08-2612461239594.5925+10
35XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE2014-06-22120813733.571.9625+38
36MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW LUBUSKIE - DOLNY ŚLASK DZIEWCZĘTA2014-06-1511771256472.7325+31
377 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 92014-06-08115312103.562.5225+24
38IV Dolnośląska Liga Juniorów 20142014-04-2711901338051.525-37
3922. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej2014-03-09117513502.571.8925+15
4022. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej2014-02-0911671251372.6625+8
41I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI2014-01-1211381324371.8225+29
42Turniej Noworoczny - Grupa C2013-12-3110851227461.8625+53
4321. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej2013-10-2710441298371.3325+41
44Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 92013-10-1610781197172.3825-34
45Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 9 lat2013-09-22105211593.572.4525+26
4649. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa F2013-08-25102811923.592.5225+24
47XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY2013-06-239831252371.1925+45
48Puchar Polski do 8 lat - Dziewczęta2013-05-0510001117282.7225-17
4921. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej2013-02-1010001290160.96250

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1 FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK DZIECI 2017-12-1313551293474.1325-3
2Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej - Igrzyska Dzieci2017-11-2913611199464.2625-6
3Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D122017-08-08133814355114.0725+23
4Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat142017-03-0413371414251.9525+1
5GRAMYwPLANSZOWKI.pl SANTA CHESS CUP2016-12-0413361346362.9425+1
6FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ2016-11-28131811763.542.7625+18
7Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich2016-11-2013221418372.5925+10
8IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Mistrzostwa Wrocławia2016-11-0913181214463.8425+4
9X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa C (do lat 11)2016-10-2313221303363.1825-4
104 turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 112016-09-10131513433.573.2225+7
11MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06135313144.5116.0525-38
12Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych 2016-05-18136913295.5116.1625-16
13Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach2016-04-2213331267563.5425+36
14Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Wrocławia2016-02-1513131294463.1825+20
15I Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich2015-11-29130813992.562.2825+5
16IX Kongres Jana Zukertorta - Grupa D (do lat 10)2015-10-2513031272473.7825+5
17WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 122015-09-0613041296363.0625-1
18Turniej Szachów Szybkich - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2813251342262.8825-21
19Turniej Szachów Szybkich nr.4-imprezatowarzysząca 51 Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-26134912493.574.4825-24
20Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - II turniej2015-03-1513071398462.2825+42
21Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - I turniej2015-02-2213211248363.625-14
22Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - VIII turniej2014-12-07132413062.552.6525-3
23Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa B2014-12-0612921269573.7125+32
24Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - VI turniej2014-10-2612551403351.525+37
25VIII Kongres dr Jana Zukertorta 2014 - Grupa D - do lat 102014-10-19124213023.572.9425+13
26Turniej Szachowy WWWOBOZ SZACHOWYPL2014-08-1712101329351.725+32
27Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D102014-08-07121312674.5114.6225-3
28Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10 - III turniej 1.06.20142014-06-01115713513.551.2525+56
29Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10 - II turniej 6.04.20142014-04-0611221256351.625+35
30Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - Klasy II-III - dziewczynki2013-11-21106312164.572.125+59
31III Turniej Szach. o Puchar Dyr. Pasażu Grunwaldzkiego dla dziewcząt do lat 82013-09-289741143551.425+89
32Polanicki Turniej Szachowy WWWOBOZ-SZACHOWYPL o Wielki Puchar2013-08-159441129230.7825+30
33Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa D2013-04-149861025162.725-42
34TURNIEJE SZACHOWE WROCŁAWSKIEGO KRASNALA - GRUPA DO LAT 8 - II TURNIEJ2013-04-069721171261.4425+14
35Czekoladowe Grand Prix Hetmana - V turniej2013-03-1710001208051.1525-28

Tabela przeciwników
 
WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 12
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b1Majewski, Oskar Wrocław2006
2w025404IIIDurlik, Michał 1447 WIEŻA PĘGÓW 2005
3b123369IVKubicki, Piotr1073KSz Polonia Wrocław2003
4w016876IIMazurek, Bartosz1621MUKS MDK Śródmieście Wrocław2003
5b125626IVCzarnocki, Konrad 1196MUKS MDK Śródmieście Wrocław2006
6w117966IIIPiechocki, Karol1210MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2005
7b016525IIIOsiakow, Sebastian1246KSz Polonia Wrocław2005
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D122017-08-09145914616.5115.525+25
2MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07145314376115.7225+6
3Turniej Blitza - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-22149014914115.525-37
4Sokołowsko 2015 - Blitz2015-07-18151414103.574.4825-24
5Turniej Handicapowy w Sokołowsku2015-07-12152514592.552.9525-11
6Obóz szachowy w Sokołowsku - blitz2015-07-0915221412695.8525+3
7Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D102014-08-08160014185118.1425-78
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)