ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12419);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21868786 Ranking CA (Klasyczne):1505 (162)
ID CR: 50056 Ranking CA (Szybkie)1551 (180)
Nazwisko Imię:Czerwiński, Bartłomiej Ranking CA (Błyskawiczne)1483 (25)
Rok urodzenia:2004
Klub:Oddz. G nr 365 im. W. ZawadzkiegoW-wa Tarchomin
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13 (chłopcy rocznik 2005 i 2004)2017-09-23147215794.593.1525+33
2V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A2017-08-26146614904.594.2325+6
3Na małą I kategorię w Hetmanie 3_20172017-06-29142315303.551.7525+43
4Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-2114811433373.9925-24
5Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-2114811439263.3625-34
6Na "małą" I kategorię w Hetmanie 2_20172017-05-1814541544351.925+27
7FERIE Z SZACHAMI - O II i III Kategorię w PKS-ie2017-02-2614031357673.9225+51
8Otwarta Liga Mazowiecka 2016/20172017-02-0514111525141.3625-8
9III Mareckie Mini-Elo 2017-01-08142714632.573.1525-16
10W Hetmanie o II kategorię2017-01-0514221347584.825+5
11Turniej klasyfikacyjny "Ferie świąteczne z szachami" 2016 gr. B2016-12-30138813396.595.1325+34
12VII Otwarte Mistrzostwa Mokotowa - zima 2016 Gr.A kat.IV i wyżej2016-12-18138813765.573.6425+46
13Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2016 - B2016-08-2713851308584.8825+3
14DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1513331388472.9425+26
15Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1513331388472.9425+26
16ROZGRYWKI O III i II KATEGORIĘ w PKS-ie2016-05-08132613563.573.2225+7
17Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szacho2016-03-1312971370472.825+29
18FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa B2016-02-06127313564.593.5125+24
19Otwarte Szachowe Mistrzostwa Polonii 2015 - do lat 12 14 i 182015-12-3012991240374.0625-26
20Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-11-29130412863.573.7125-5
21Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową) 2014-10-2613051349373.0825-1
22Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne -Chłopcy 8-10 lat2014-05-11129112454.573.9225+14
23Wielkanocne Zawody Szachowe o III i II kategorię Warszawa2014-04-18130512982.563.0625-14
24Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1214001256174.8325-95

Tabela przeciwników
 
DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w127630IVKrawczak, Patryk1280UKS TSz Zieloni Zielonka2006
2b=9269IIBaciński, Karol1461UKS Caissa Warszawa 2003
3w022141IIIOkliński, Franciszek 1349KS LAURA Chylice2007
4b=15673IIWięckowski, Kajetan1474UKS Hetman Puszcza Mariańska 2003
5w116651IVSzempliński, Kazimierz 1209KSSSN Ursynów Warszawa 2006
6w05016IIJędrusik, Adam 1559UKS Czternastka Warszawa2004
7b131511IIIJaneczko, Jakub 1382UKS Czternastka Warszawa2007
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Oddziałów Gimnazjalnych w szachach szybkich2017-11-1815171457684.6425+34
2XXII Turniej Szachowy Niepodległości dla młodzieży do 16 lat Bielany 20172017-11-1115371684161.825-20
3VIII Międzypokoleniowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo2017-10-2115831479263.8425-46
4XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2017-10-1415451654472.4525+38
5XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2017-09-09154015593.573.2925+5
6XXIX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Grand Prix Siedlec 20152017-05-0615411625383.0425-1
7XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A2017-04-2214961636472.1725+45
8Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-03-1214851477352.5525+11
9XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2017-01-28145615853.572.3125+29
10Turniej z okazji XXV FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY2017-01-14142314584.573.1525+33
11XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A2016-12-03139415223.572.3125+29
12Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych2016-11-19139414551.541.6825-4
13XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A2016-11-12140414532.573.0125-12
14XXI Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 20162016-11-11139414363.573.0825+10
15IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0813731481493.1525+21
16XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4B2016-04-0913541253453.225+19
17II Dzielnicowy Turniej Szachowy dla SP "Skok po kategorię" - klasy IV-VI2016-03-1913581192232.1625-4
18XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2B2016-02-2013371323463.1225+21
19Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-21131113213.552.4525+26
20XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3B2015-11-1413451279142.3625-34
21XIX Grand Prix Gminy Jabłonna Szkoła Podstawowa turniej 4B2015-04-1113631222242.7625-18
22XIX Grand Prix Gminy Jabłonna Szkoła Podstawowa turniej 3B2015-03-2113451238453.2525+18
23Dzielnicowy Turniej Szachowy dla SP "Skok po kategorię" kl. IV-VI2015-03-0713511158232.2525-6
24IV Turniej do 19 lat w Aninie2014-12-13133013703.562.6425+21
25Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2014-11-2213011195563.8425+29
26Szachy w Ratuszu - Bielany 2014 ( 9-12 lat)2014-10-1913191350262.7625-18
27SP nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie klasy 4-62014-06-2413041394110.3825+15
28Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 84 - Klasy 4-62014-05-3113041427261.98250
29Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy 8 - 10 lat (szachy szybkie)2014-05-0912951176574.6225+9
30XVII Grand Prix Gminy Jabłonna FINAŁ turniej 4B2014-04-05124413463.541.4425+51
31XVII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2B2014-02-08121213063.562.2225+32
32POMOC DLA MISJI" w Parafii NMP Matki Pięknej Miłości2014-01-1812271527040.625-15
33 Puchar GALERII WYPIEKÓW LUBASZKA2013-12-0711981221462.8225+29
34II TSz SP nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. P. E. Strzeleckiego w Warszawie2013-06-2012101411020.4825-12
35Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 10 (szachy szybkie)2013-02-2212001193473.5725+10

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Blitz-Eliminacje Strefowe MA+WM2017-09-2115131443374.225-30
2V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-2415591447495.8525-46
3Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" Turniej Blitza2016-08-2516001506495.6725-41
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)