ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8029);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21817340 Ranking CA (Klasyczne):1559 (261)
ID CR: 52157 Ranking CA (Szybkie)1696 (509)
Nazwisko Imię:Sapiński, Sebastian Ranking CA (Błyskawiczne)1490 (124)
Rok urodzenia:2003
Klub:KSz. Hańcza Suwałki
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C152017-11-17157216093.594.0525-13
2I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C2017-08-1816251493496.1225-53
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga2017-07-3015921819381.6825+33
4I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open C2017-07-0315751513695.3125+17
5Mini-ELO Suwałki 2017 (1)2017-03-26154413546.575.2525+31
6V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2017-01-2815281626493.3325+16
7Mini-ELO Suwałki 2016 (2)2016-12-18154113734.575.0425-13
8Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hańcza" Suwałki2016-11-1314921328775.0425+49
9Mini-ELO Suwałki 2016 (1)2016-10-3014741396574.2725+18
10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do OOM chłopców do lat 13 (ur. 2003-2004)2016-10-2214671530493.6925+7
11XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-05142014955.593.625+47
12XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C132016-06-1914341424494.5925-14
13TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II i III kat.2016-05-2214231315574.5525+11
14FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa B2016-02-0614711354495.9425-48
15XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2016 - Grupa A-B2016-01-2914611457473.5725+10
16Świąteczne turnieje na kategorię w ZS nr 3 - Grupa A 1600-18002015-12-3014671386474.2725-6
17KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "A" 2015-12-1314601334574.6925+7
18OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK - grupa B2015-11-1014161307785.225+44
19Mini-ELO Suwałki 2015 (1)2015-10-1113811474472.5925+35
20Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPJMł'2016 - C132015-09-1913891544282.3225-8
21XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C2015-07-07142713833.595.0425-38
22XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C132015-06-1414321374595.2225-5
23XVI Turniej FERIE ZIMOWE grupa C2015-01-29139813456.595.1325+34
24Turniej O Puchar Dyrektora ZS3 Suwałki - grupa A2015-01-0514031477383.225-5
25III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-09-2814041447373.0825-1
26XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 W SZACHACH (C11)2014-06-22143313374.595.6725-29
27Mistrzostwa Suwałk Juniorów Młodszych w szachach2014-06-1513841436573.0125+49
28II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-06-0113661425231.2625+18
29XIV Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2014 - grupa B2014-02-0513151355693.9625+51
30TURNIEJ SZACHOWY "FERIE ZIMOWE NA KAMEDULSKIEJ"2014-01-2913421337384.0825-27
31VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (PL-LU) - Chłopcy2013-09-2313471374373.2225-5
32MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REKTORA P.W.S.Z. W SUWAŁKACH - B2013-07-1713391365483.6825+8
33MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C112013-06-02140012863.595.9425-61

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Szachowy 2017-12-1216591739593.5125+37
2Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Suwałki - chłopcy2017-11-26163914175.564.6825+20
3FINAŁ - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Grupy Północnej SZS w Szachach - Chłopcy2017-11-25164214633.553.6525-3
4VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Grupa A - Open -ze szkołami ponadpodstawowymi2017-10-2815781751592.4325+64
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C142017-08-08161816134115.6125-40
6Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Gimnazjalnych w ramach IMS2017-05-27164017163.5114.425-22
7Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' -15 Turniej A2017-04-0916421742131.0825-2
8XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VII Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2017-03-1916231482796.2125+19
9OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH - OPEN RAPID FIDE2017-02-1216261494696.1225-3
10SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA "A" + "B"2016-12-1016181606473.6425+8
11GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20162016-12-04158314515.564.0825+35
12Gimnazjada Grupy Północnej - chłopcy2016-11-27156513764.553.7525+18
13XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - III Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-11-26156514634.574.48250
14Gimnazjada Miasta Suwałki 2016 - chłopcy2016-11-1915651592252.325-7
15XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - II Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-10-0215281448795.4925+37
16XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - I Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-09-1815011506583.9225+27
17MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 14 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06154515563104.825-44
18XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 82016-04-1715401468584.825+5
19Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' - 15 Turniej B2016-04-101565137558625-25
20XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 72016-03-2015771434585.5225-12
21XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 62016-02-1415531427796.0325+24
22XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 52016-01-17153014436.595.5825+23
23XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 4 turniej2015-12-20152813666.596.3925+2
24SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPY - A+B2015-12-0515411596262.5225-13
25Turniej Szachowy z okazji XX-lecia UMKSz Jaćwież Suwałki - wszyscy chętni - Szachiści grają dla Polonii 20152015-11-2915241608362.2825+17
26XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 3 turniej2015-11-22151413804.564.0825+10
27Finał grupy północnej Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska SP Chłopcy2015-11-21150413724.564.0825+10
28VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa B2015-10-2415011392695.8525+3
29XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 2 turniej2015-10-04148914394.573.9925+12
30XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 1 turniej2015-09-2715161286697.1125-27
31Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122015-08-08152514716116.3825-9
32Turniej wakacyjny - 42015-07-29148314404.552.825+42
33Turniej wakacyjny - 32015-07-2114751451352.6525+8
34Turniej wakacyjny - 12015-07-1414691280453.7525+6
35TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 292015-05-2714811391242.4825-12
36TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 282015-05-20147213823.553.125+9
37TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 272015-05-13145914672.541.9625+13
38TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 262015-05-06146013552.542.5625-1
39TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 252015-04-2914511520241.625+9
40Suwalska Liga Szkolna grupa B2015-04-2614641413484.5625-13
41TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 242015-04-2214771473252.5525-13
42TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 232015-04-1514601487352.325+17
43TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 222015-04-01148413931.542.4825-24
44TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 212015-03-2514731463352.5525+11
45TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 202015-03-18145912374.553.925+14
46TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 192015-03-1114521423352.725+7
47TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 182015-02-2514651306353.5525-13
48TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 172015-02-1814531304453.525+12
49XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 5 turniej - grupa B2015-02-15143314175.594.6825+20
50TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 162015-02-11141813593.552.925+15
51TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 152015-01-21140013643.552.7525+18
52TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 142015-01-1413981412241.9225+2
53XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 4 turniej - grupa B2015-01-1113671389583.7625+31
54TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 122014-12-1713761405131.3825-9
55TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 112014-12-1013691582130.6925+7
56SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA A-B-C 2014-12-06136415011.541.2825+5
57TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 10.2014-12-0313581547130.7525+6
58XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 3 turniej - grupa B2014-11-30139313361.552.925-35
59TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 92014-11-2613741442231.2325+19
60XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 2 turniej - grupa B2014-11-2313571384352.325+17
61TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 82014-11-1913691282242.4825-12
62TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 6.2014-11-0513691439252250
63TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 4.2014-10-2213691296353250
64IGRZYSKA WOJEWÓDZKIE - SZCZEBEL MIEJSKI-chłopcy2014-10-1913381383341.7625+31
65XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 1 turniej - grupa B2014-10-1812921340452.1525+46
66TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 3.2014-10-1512681452241.0425+24
67TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 2.2014-10-0812621309241.7225+6
68TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 1.2014-10-0112641253242.0825-2
69Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122014-08-07129413483104.225-30
70DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 20142014-05-26136814671113.9625-74
71XX Suwalska Liga Szkolna 2013/2014 - 7 turniej2014-05-10134714152.541.6425+21
72I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-04-27136114072.573.0825-14
73XX Suwalska Liga Szkolna 2013/2014 - 5 turniej2014-03-3013571381362.8225+4
74FINAŁ TURNIEJÓW "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2014-02-1513531428372.825+4
75VII TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-12-22135314522.572.52250
76Rodzinny Turniej Mikołajkowy "Szachiści grają dla Polonii"2013-12-0813411340473.525+12
77IGRZYSKA SZS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH - FINAŁ WOJEWÓDZKI CHŁOPCY2013-11-2313101272452.7525+31
78VI TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-11-1712821385482.8825+28
79V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-11-0312931344383.4425-11
80IV TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-20132013-10-2013341364283.6825-41
81Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C102013-08-03140012924.5117.1525-66

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1BLITZ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA - OPEN2017-11-16150915973103.825-19
2Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C142017-08-09151016024114.0725-1
3OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK -20172017-05-01147115458166.425+39
4Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji 40-Lecia Klubu Szachowego Hańcza Suwałki2016-09-251511147610.52212.125-40
5MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 14 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07149016184.5113.6325+21
6OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK - GRUPA "A"2016-05-15143215425.593.1525+58
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122015-08-09143614565115.1725-4
8Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora ZS nr 3 Gr. B wszyscy chętni2015-08-0214071477472.825+29
9Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122014-08-08140114545114.7325+6
10Zakończenie XX Suwalskiej Ligi Szkolnej 2013/2014 - Turniej Błyskawiczny2014-05-11140113992.552.5250
11Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C102013-08-04140015054113.9625+1
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)