ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9399);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21813850 Ranking CA (Klasyczne):1496 (112)
ID CR: 52844 Ranking CA (Szybkie)1505 (158)
Nazwisko Imię:Ignatowski, Nikodem Ranking CA (Błyskawiczne)1571 (56)
Rok urodzenia:2004
Klub:Szkoła Podstawowa 149 w Łodzi
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-132017-09-22146214895.594.1425+34
2Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 C132016-10-1414531576382.6425+9
3Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Łódź 20162016-10-0213921611471.5425+61
4Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach2016-06-30136614154.583.4425+26
5MWJ d+c 11/132016-05-29139712954.595.7625-31
6Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA C-112015-10-01139514072.552.425+2
7Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D+C - 11-132015-06-07140613724.594.9525-11
8Mistrzostwa Klubu ŁKS "Szach-Centrum" Łódź 2015 - Grupa A2015-01-18139315991.540.9625+13
9Otwarty Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny - Łódź 20142014-12-2113951488131.1125-2
10III MIĘDZYNARODOWY ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci do 10 lat2014-11-1613411415572.825+54
11Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików2014-10-0513511304363.4225-10
12Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-132014-06-21134513654.594.2325+6
13III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy od IV kat.2014-06-15135714301.55225-12
14Turniej Klasyfikacyjny IV kategorii2014-05-18134513381.521.0225+12
15Turniej Szachowy Chess Company W&W 2013-12-01132414513.582.6425+21
16Eliminacje do MPJ i MPM 2014. (LD+SK). GRUPA C-92013-10-2613881319163.625-64
17Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Mlodzikow. LD+SK (chlopcy)2013-10-1314001398373.525-12

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVI Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa A2017-11-19150515612.562.52250
2Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. B2017-11-1115021550493.8725+3
3II Turniej Nocny w Szachach Parkowych2017-09-1614941693271.6825+8
4V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa A (r. 2003 i mł.) - FIDE2017-05-2115271436374.3425-33
5IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Grupa C - D2017-05-0614981650361.825+29
6XXVII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA w SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego2017-03-2614821603241.3625+16
7ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0815011608282.825-19
8Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat2017-01-07150214514.584.5625-1
9Turniej o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej im.Władysława Jagiełły w Łodzi Wiesława Cyzowskiego w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-2615061547252.225-4
10XV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa A.2016-11-1314831710251.0525+23
11MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06143115725.5113.4125+52
12VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Kazimierza Makarczyka2016-05-2214451686030.625-14
13III TURNIEJ SZACHOWY SZACHOWY O PUCHAR PREZESA ZSM - GRUPA A-B-C2016-05-2114571605151.525-12
14IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa B - rocznik 2004 i mł.2016-05-0814341424584.0825+23
15XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-01148813044.596.6625-54
16Mistrzostwa Wojewódzkie Juniorów w Szachach P10'+5" Grupa D/C 12-14-16-182015-12-1914741480594.4125+14
17Turniej Finałowy Grand Prix - Łódź 2015 im. Kazimierza Makarczyka Grupa 112015-12-1214731361231.9525+1
18Turniej Szachowy Grand Prix - Łódź 2015 im. Kazimierza Makarczyka2015-11-2114501622241.0825+23
19XIV Szachowy Turniej "Pamięci Września" - Grupa A2015-09-2014591569141.425-9
20Turniej Szachowy Grand Prix - Łódź 2015 im. Kazimierza Makarczyka2015-06-20145115421.531.1425+8
21Turniej Szachowy Grand Prix - Łódź 2015 im. Kazimierza Makarczyka2015-05-30143014703.562.6425+21
22III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Łódź 2015 (Roczniki 2002/03/04/05)2015-04-1813981518351.725+32
23II Feryjny Turniej Szachowy "Szachowe Potyczki" grupa B2015-02-1413901458241.6425+8
24Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C102014-08-07138413686115.7225+6
25XII Szachowy Turniej Pamięci Września - GRUPA "A"2013-09-2914001428383.6825-16

Tabela przeciwników
 
XII Szachowy Turniej Pamięci Września - GRUPA "A"
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b06513IIIJarosławski, Bartosz 1535LKS PARK Starzenice 1997
2w08975IIIŚwiątek, Kamil1498UKS Piątka Wieluń 2003
3b120281IVMatyjasek, Michalina1200UKS Piątka Wieluń 2004
4b06516IIBakalarczyk, Zuzanna1544UKS Piątka Wieluń 2001
5w1VOrzełek, Michał Wierzchlas1998
6w16515IIKędzia, Natalia1276UKS Piątka Wieluń 2002
7b011107IIStanowska, Angelika 1379UKS Jedynka Bełchatów 1999
8w119653IIIZabłocka, Marta1393ŁKS Szach-Centrum Łódź2004
9b018446IIISpadliński, Eugeniusz1600SDK Wieluń 1953
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej o Złotą Krople2017-03-1815061379885.3625+65
2MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07148015196114.9525+26
3Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Błyskawicznych2016-05-29145515674.5103.525+25
4Mistrzostwa Woj. w grze błyskawicznej2015-06-07149214194.510625-37
5Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C102014-08-08153614834.5116.2725-44
6Mistrzostwa Województwa Juniorów w grze błyskawicznej2014-06-2216001531163.625-64
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)