ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11389);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1105884 Ranking CA (Klasyczne):2237 (101)
ID CR: 2678 Ranking CA (Szybkie)2394 (315)
Nazwisko Imię:Grzelak, Artur Ranking CA (Błyskawiczne)2230 (250)
Rok urodzenia:1972
Klub:KSz SKOCZEK TROJAŃSKI
Tytuł:m

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Open2017-08-2622262030675.2515+11
2Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/20172017-02-05223321141.531.9815-7
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11221321455.574.1315+20
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-16222720074.575.4615-14
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13222621914.584.415+1
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-1822232060685.7615+3
7Otwarta Liga Mazowiecka 20142014-12-07224020183.564.6815-17
8MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-20226920862.564.4415-29
9Otwarta Liga Mazowiecka2013-12-08228220415.586.415-13
10Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-09227220674.553.815+10
11II Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012_A2012-04-0222801997797.5615-8
12Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - OLM2012-02-2623022011686.815-11
13Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-2623022011686.815-11
14Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman _A - Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 20112011-03-28230420057.597.6515-2
15Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-2023002000221.715+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Urodzinowy Prezesa Husarii Biesiekierz2017-11-04239421446.586.48150
2XIII OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW2017-09-09238021456.575.5315+14
3Turniej Szachowy o Puchar Lata2017-08-2023772181796.7515+3
4XIV Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2017-05-03237722985.595.49150
5I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY2017-04-30237722086.596.48150
6XXVII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA w SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego2017-03-2623772185686150
7Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Bliżyn2017-03-12236820876.575.8815+9
8Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 20172017-02-2523532053775.9515+15
9I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE2017-02-1223712130697.215-18
10I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego w Szachach Szybkich2017-01-28238221585.586.2415-11
11Mistrzostwa Gostynina w Szachach Szybkich w ramach 90-lecia istnienia PZSzach2016-08-0623892222696.4815-7
12Otwarty Turniej Szachowy pamięci 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego2016-07-31238120816.575.9515+8
13XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA2016-06-1923802198685.9215+1
14II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich2016-06-05239920995.586.815-19
15XV OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - KŁOCZEW 20162016-05-22240522314.575.1110-6
16XIII Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2016-05-0123852325684.6415+20
17XXVI OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego2016-04-0323862184686.0815-1
18Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2016 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)2016-02-14237921876.58615+7
19XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA2015-07-26235522776.584.8815+24
20XIV Otwarty Turniej Szachowy Grand Prix Lubelszczyzny2015-06-1423542070675.8815+1
21Otwarte Mistrzostwa Konstancina2014-05-0423302173896.3915+24
22X MAZOWIECKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZYBKICH2013-05-0123232243695.4915+7
23X Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek- (open 1993 i starsi)2013-04-13232321284.564.5150
24XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2013-03-1023202185574.7615+3
25XXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr 12012-11-24230820915.564.6815+12
26Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-13234921303.586.2415-41
27II MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA2012-09-29234722205.585.3615+2
28XXII Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2012 - Grupa A Zaw. od R=1801 wzwyż2012-09-1523262241795.5815+21
29III Szachowy Memoriał im. Mirosława Aleksandrowicza2012-07-0123292088797.215-3
30X Jubileuszowy Janowski Turniej Szachowy pod Patronatem Burmistrza Janowa Lub .z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2012-06-24231721935.574.6915+12
31MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY P-15 Z OKAZJI DNI MIASTA KĘDZIERZYN - KOŹLE2012-06-2323082132564.3815+9
32V TURNIEJ SZACHOWY IM. WITOLDA GOMBROWICZA 20122012-06-1722712193895.4915+37
33Mistrzostwa Mińskiego Tow. Szachowego - V Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2012-06-0222512134674.6215+20
34XII MEMORIAŁ SZACHOWY ZBIGNIEWA SKIENDZIELEWSKIEGO2012-05-1322622071696.7515-11
35Otwarte Mistrzostwa Konstancina-Jeziorna2012-05-06227520654.575.3915-13
36XX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12012-04-2822751977675.95150
37X Otwarty Turniej Szachowy - KŁOCZEW 20112011-06-0522882142474.915-13
38XII TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-05-28228020215.564.9215+8
39Turniej o Puchar Wójta Gminy Stanisławów2011-05-1422782100685.8415+2
40XI TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-04-16227219895.565.0415+6
41VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (open 19 l. +)2011-04-0923002036364.9215-28

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-24222619897.597.215+4
2I Otwarty Maraton Nocny w szachach błyskawicznych Grzybowice 2017 r2017-07-01225720046108.115-31
3III Mistrzostwa Restauracji "Gospoda"2017-06-06228820696.5118.5815-31
4Mistrzostwa Restauracji "Gospoda"2017-05-16230220937.5118.4715-14
5Turniej z okazji Święta Niepodległości 20162016-11-112233203411118.3615+39
6Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - Maraton Szachowy2016-11-112293209933.54231.515+30
7XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-062233211526.53422.4415+60
8Turniej szachów błyskawicznych podczas II ligi seniorów 20162016-09-05221822516114.9515+15
9Wakacje w Starej Remizie 20162016-08-14222520907117.4815-7
10Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-122255212781510.0515-30
11Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-11226321036.5107.115-8
12Pamięci JM Rektora Collegium Mazovia dr. inż Leszka Gadomskiego2016-05-20227020775.58615-7
13OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK - GRUPA "A"2016-05-15227219797.597.6515-2
14O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-0322831985686.815-11
15Turniej z okazjii Święta Niepodległości 2015-11-1122702043897.1115+13
16II Turniej Szachowy z Okazji 60. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Pionkom2015-11-0822902026697.3815-20
17Blitz Wieczorny podczas II Ligi Szachowej2015-09-08234021365118.3615-50
18Wakacje w "Starej Remizie"2015-08-23233921138107.915+1
19XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-092304211830.53828.1215+35
209 Turniej Poniedziałkowy w PZSzach2011-09-0523002046675.6715+4

Tabela przeciwników
 
XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b16218IIZiemski, Przemysław1848KS DORS Ruda Śląska 1988
2w14401kGorczyca, Dominika2041KS DORS Ruda Śląska 1982
3b12696kBłasiak, Mirosław 1832AKS Mikołów 1954
4w01287mPiesik, Piotr 2392UKS Hetman Częstochowa 1990
5b=645I++Dzierżak, Radosław2141Ksz Górnik Lędziny1995
6w14444I+Lach, Krzysztof 2010SCS Sokół Chorzów1963
7b01081I++Sapeta, Robert2031SSz GMINY Pawłowice1982
8w11969ICieślar, Michał 2201MUKS SZS Cieszyn1994
9b11619I++Kumala, Aleksander2226WKS Kopernik1993
10b01203IMPakleza, Zbigniew 2521KSz Warsaw Sharks Warszawa1986
11w14150IMarchewka, Jakub2001OKSz Społem Opole1976
12w1FMGerasimenyk, MikhailKiev1987
13b025253kRazin, Vadim2200Chmelnicki1990
14w12694I++Jelonek, Michał2121KS DORS Ruda Śląska 1983
15w=659kWiewióra, Eneasz 2307SSz GMINY Pawłowice1994
16b0776kSmołka, Marcin 2251MKSZ Rybnik 1996
17w1181kPaszewski, Mateusz2257UKS Hetman Częstochowa 1995
18b06585IIRychlik, Sylwester1955TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1982
19w1440I++Lizak, Jakub2114KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1998
20b16588ISzczerba, Marek 2042TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978
21b=1778kSroka, Janusz 2213TMS Roszada Gliwice 1976
22w1647mKaczmarek, Aleksander 2244KMKSz Victoria Kielce 1997
23b1760kDziodzio, Angelika2130MKSZ Rybnik 1996
24w11793I+Kalmuk, Krzysztof 1951KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1996
25b11118I++Kastelik, Adrian2231AKS Mikołów 1990
26b14440I+Skrzyczek, Tomasz 2063KS DORS Ruda Śląska 1984
27w12536I++Żyłka, Stanisław 2009UKS 21 Podlesie 1999
28w1655I+Janulek, Dawid1952PSSz Pszczyna 1996
29b1211kKowalczyk, Rafał 2274LKS PARK Starzenice 1993
30b17017kSamborski, Henryk 2123UKS Ognisko Rydułtowy1965
31w12372kSzmyd, Arkadiusz2077KS Roszada Żory1983
32w19242I+Janik, Robert 1977OLIMPIJCZYK Chrzanów 1966
33b121542IICieślar, Leszek1797Cieszyn 1966
34w115894II+Sroka, Sławomir1822UKS Hetman Koronny Trzebinia1984
35b16591II+Góralczyk, Piotr 1841TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1985
36w112891IWiejaczka, Bartłomiej2059KKSz Kraków1987
37b1616I+Mazur, Anna 1948KSz HETMAN Katowice 1996
38w1IIKravets, OlexanderChmelnicki1968
39b114288II+Hałubiec, Piotr1807LKS PARK Starzenice 1987
40w12371kDrabiniok, Kazimierz2140KSz Zefir Boguszowice 1965
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)