ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11387);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1105884 Ranking CA (Klasyczne):2237 (101)
ID CR: 2678 Ranking CA (Szybkie)2394 (315)
Nazwisko Imię:Grzelak, Artur Ranking CA (Błyskawiczne)2230 (250)
Rok urodzenia:1972
Klub:KSz SKOCZEK TROJAŃSKI
Tytuł:m

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Open2017-08-2622262030675.2515+11
2Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/20172017-02-05223321141.531.9815-7
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11221321455.574.1315+20
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-16222720074.575.4615-14
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13222621914.584.415+1
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-1822232060685.7615+3
7Otwarta Liga Mazowiecka 20142014-12-07224020183.564.6815-17
8MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-20226920862.564.4415-29
9Otwarta Liga Mazowiecka2013-12-08228220415.586.415-13
10Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-09227220674.553.815+10
11II Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012_A2012-04-0222801997797.5615-8
12Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - OLM2012-02-2623022011686.815-11
13Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-2623022011686.815-11
14Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman _A - Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 20112011-03-28230420057.597.6515-2
15Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-2023002000221.715+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Urodzinowy Prezesa Husarii Biesiekierz2017-11-04239421446.586.48150
2XIII OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW2017-09-09238021456.575.5315+14
3Turniej Szachowy o Puchar Lata2017-08-2023772181796.7515+3
4XIV Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2017-05-03237722985.595.49150
5I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY2017-04-30237722086.596.48150
6XXVII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA w SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego2017-03-2623772185686150
7Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Bliżyn2017-03-12236820876.575.8815+9
8Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 20172017-02-2523532053775.9515+15
9I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE2017-02-1223712130697.215-18
10I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego w Szachach Szybkich2017-01-28238221585.586.2415-11
11Mistrzostwa Gostynina w Szachach Szybkich w ramach 90-lecia istnienia PZSzach2016-08-0623892222696.4815-7
12Otwarty Turniej Szachowy pamięci 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego2016-07-31238120816.575.9515+8
13XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA2016-06-1923802198685.9215+1
14II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich2016-06-05239920995.586.815-19
15XV OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - KŁOCZEW 20162016-05-22240522314.575.1110-6
16XIII Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2016-05-0123852325684.6415+20
17XXVI OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego2016-04-0323862184686.0815-1
18Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2016 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)2016-02-14237921876.58615+7
19XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA2015-07-26235522776.584.8815+24
20XIV Otwarty Turniej Szachowy Grand Prix Lubelszczyzny2015-06-1423542070675.8815+1
21Otwarte Mistrzostwa Konstancina2014-05-0423302173896.3915+24
22X MAZOWIECKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZYBKICH2013-05-0123232243695.4915+7
23X Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek- (open 1993 i starsi)2013-04-13232321284.564.5150
24XIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2013-03-1023202185574.7615+3
25XXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr 12012-11-24230820915.564.6815+12
26Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-13234921303.586.2415-41
27II MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA2012-09-29234722205.585.3615+2
28XXII Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2012 - Grupa A Zaw. od R=1801 wzwyż2012-09-1523262241795.5815+21
29III Szachowy Memoriał im. Mirosława Aleksandrowicza2012-07-0123292088797.215-3
30X Jubileuszowy Janowski Turniej Szachowy pod Patronatem Burmistrza Janowa Lub .z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2012-06-24231721935.574.6915+12
31MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY P-15 Z OKAZJI DNI MIASTA KĘDZIERZYN - KOŹLE2012-06-2323082132564.3815+9
32V TURNIEJ SZACHOWY IM. WITOLDA GOMBROWICZA 20122012-06-1722712193895.4915+37
33Mistrzostwa Mińskiego Tow. Szachowego - V Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2012-06-0222512134674.6215+20
34XII MEMORIAŁ SZACHOWY ZBIGNIEWA SKIENDZIELEWSKIEGO2012-05-1322622071696.7515-11
35Otwarte Mistrzostwa Konstancina-Jeziorna2012-05-06227520654.575.3915-13
36XX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12012-04-2822751977675.95150
37X Otwarty Turniej Szachowy - KŁOCZEW 20112011-06-0522882142474.915-13
38XII TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-05-28228020215.564.9215+8
39Turniej o Puchar Wójta Gminy Stanisławów2011-05-1422782100685.8415+2
40XI TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-04-16227219895.565.0415+6
41VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (open 19 l. +)2011-04-0923002036364.9215-28

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-24222619897.597.215+4
2I Otwarty Maraton Nocny w szachach błyskawicznych Grzybowice 2017 r2017-07-01225720046108.115-31
3III Mistrzostwa Restauracji "Gospoda"2017-06-06228820696.5118.5815-31
4Mistrzostwa Restauracji "Gospoda"2017-05-16230220937.5118.4715-14
5Turniej z okazji Święta Niepodległości 20162016-11-112233203411118.3615+39
6Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - Maraton Szachowy2016-11-112293209933.54231.515+30
7XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-062233211526.53422.4415+60
8Turniej szachów błyskawicznych podczas II ligi seniorów 20162016-09-05221822516114.9515+15
9Wakacje w Starej Remizie 20162016-08-14222520907117.4815-7
10Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-122255212781510.0515-30
11Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-11226321036.5107.115-8
12Pamięci JM Rektora Collegium Mazovia dr. inż Leszka Gadomskiego2016-05-20227020775.58615-7
13OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK - GRUPA "A"2016-05-15227219797.597.6515-2
14O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-0322831985686.815-11
15Turniej z okazjii Święta Niepodległości 2015-11-1122702043897.1115+13
16II Turniej Szachowy z Okazji 60. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Pionkom2015-11-0822902026697.3815-20
17Blitz Wieczorny podczas II Ligi Szachowej2015-09-08234021365118.3615-50
18Wakacje w "Starej Remizie"2015-08-23233921138107.915+1
19XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-092304211830.53828.1215+35
209 Turniej Poniedziałkowy w PZSzach2011-09-0523002046675.6715+4

Tabela przeciwników
 
XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w17529IIRutkowski, Bartłomiej1749WKSz GANT HETMAN1985
2b16585II+Rychlik, Sylwester2015TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1982
3w14397II+Zychowski, Marek2000LKS Sparta Lubliniec1967
4b029948IIRachtan, Andrzej1864Zawiercie 1967
5w13146I+Adamczyk, Zuzanna 1678UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2004
6b01247IMOrzech, Dominik 2419RPW Okucia Budowlane Łódź1982
7w16588I++Szczerba, Marek 2150TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978
8b12694I++Jelonek, Michał2129KS DORS Ruda Śląska 1983
9w=kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2000
10b=1287FMPiesik, Piotr 2414UKS Hetman Częstochowa 1990
11b0kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 1993
12w113676I+Gradowski, Jacek2090RPW Okucia Budowlane Łódź1971
13w1IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno1977
14b0191IMKlekowski, Maciej 2574TS WISŁA Kraków 1992
15b1645I++Dzierżak, Radosław2233UKS 21 Podlesie 1995
16w1198kMucha, Roman2301MKS MOS Wieliczka 1992
17b14619FMRawicz, Karol 2310RPW Okucia Budowlane Łódź1990
18w0mRazin, VadimKhmelnitskyi1990
19b=659kWiewióra, Eneasz 2383SSz GMINY Pawłowice1994
20b=5332kSłabek, Grzegorz 2296TS WISŁA Kraków 1965
21w01118I++Kastelik, Adrian2199UKS 21 Podlesie 1990
22w1I++Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1996
23b0676kMucha, Piotr2285KSz HETMAN Katowice 1997
24w112453kGodlewski, Artur2200Jedwabnik Milanówek1971
25b16006I++Widła, Piotr 2152MKS Sandecja Nowy Sącz 1988
26b1IINiedbała, RafalMiedary 1978
27w02536kŻyłka, Stanisław 2025MKSz Rybnik 1999
28b1774ISzolc, Grzegorz 1946KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1996
29w14362kGałyga, Zbigniew 2183Tychy 1973
30w13105IWielek, Thomas1945UKS 21 Podlesie 1995
31b110171kBąbel, Waldemar2056Częstochowa1935
32w12311kKlepek, Witold2093PSSz Pszczyna 2000
33b116208IIWółkowski, Andrzej1766KS Roszada Żory1985
34w11081I++Sapeta, Robert2111SSz GMINY Pawłowice1982
35b14389I+Waruga, Wojciech1928GKS Gwarek Ornontowice1962
36w11912IIIBizoń, Jakub 1530UKS Ognisko Rydułtowy2000
37b14485I++Temel, Jan1981St Eurobeskidy Łodygowice1954
38w16643IOchodek, Mariusz2000LKS Wisła Strumień1975
39b16198II+Adamczyk, Piotr 1787UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1968
40w110106IIStebakow, Cezary1653Czeladź1971
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)