ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26064);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36220)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7076);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21849129 Ranking CA (Klasyczne):1394 (157)
ID CR: 56870 Ranking CA (Szybkie)1500 (362)
Nazwisko Imię:Papierz, Sandra Ranking CA (Błyskawiczne)1484 (185)
Rok urodzenia:2007
Klub:IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski
Tytuł:II+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-112017-09-2214371332495.7625-43
2Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (DZIEWCZĘTA)2017-09-1713821247774.7625+55
3WAKACJE z SZACHAMI - grupa A2017-08-19144512792.575.0425-63
4Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D102017-06-0414361226564.6225+9
5Mistrzostwa Ostrowca Św.2017-03-25137614133.583.625-2
6Mistrzostwa Ostrowca Św. do lat 122017-03-25137612865.584.9625+13
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MŁODZIKÓW2017-03-2513761254664.0225+49
8Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-0513391340694.525+37
9Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 D92016-10-1412681218895.1325+71
10Wakacje z Szachami grupa B2016-08-19128111154.575.0425-13
11Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D102016-06-05127711874.574.3425+4
12IV Szachowy Memoriał Powstańców Styczniowych - Turniej rankingowy B2016-03-06124912634.573.3625+28
13DRUZYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO. IV LIGA - JUNIOR2016-02-21119912005.573.525+50
14Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (DZIEWCZĘTA)2015-10-0411801201594.2325+19
15Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-92015-10-01118412222.562.725-4
16Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D82015-06-0711711206110.4525+13
17Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-03112911885.593.7825+42
18DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO2015-04-1210671109683.5225+62
19Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 102015-03-28105712811.551.125+10
20JuraPark - Bałtów Turniej Młodych Talentów 2015-02-229781164571.8225+79
21Weekend z szachami w Bałtowie - Turniej Młodych Talentów2014-10-199631083372.3825+15
22Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D82014-06-089721212020.425-9
23V Turniej Szachowy "Ziemi Odrowążów"2014-05-1110001250061.1425-28

Tabela przeciwników
 
Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-9
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w022667IISzymajda, Karolina1328KSz Piątka Skierniewice2006
2b=29296IIIBukała, Weronika 1247UKS Jedynka Bełchatów 2006
3b125163IIIMałecka, Natalia 1050UKS Pałac Nieborów2006
4w017288IIKaryś, Katarzyna 1296LUKKS Miedziana Góra 2006
5w124697IIINowaczyk, Wiktoria1161UKS Dziewiątka Sieradz 2006
6b025133IIISzczepanik, Magdalena 1247KSz Piątka Skierniewice2007
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IX GRAND PRIX - turniej nr 1. Grupa B - 10 lat2017-09-17145213627.595.5825+48
2VIII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ C. GRUPA DO 10 LAT2017-07-2914631299696.4825-11
3Turniej na Zamku Krzyżtopór w Ujeździe GRUPA DO LAT 102017-06-1814441364221.2225+19
4Turniej im. Józefa Mazgaja. GRUPA DO 10 LAT2017-05-28142711905.564.825+17
5Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szachach szybkich - 20172017-05-2114001308331.8925+27
6I Turniej szachowy miasta Morawicy2017-04-3013881490372.5225+12
7Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO LAT 102017-04-23137211946.585.8425+16
8Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3 - grupa do lat 102017-03-19136812004.564.3225+4
9FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. D-102016-12-11136212533.553.2525+6
10VIII Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej C2016-11-1913461361594.3225+16
11XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy - Lubartów 2016 - Memoriał Ryszarda Czermińskiego2016-11-1213271433493.2425+19
12Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek2016-10-1613491200474.925-22
13VIII GRAND PRIX - turniej nr 1. Grupa do 10 lat2016-09-2513571371373.3625-8
14XXVI Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2016 - Gr. D Jun. ur. 2006 i mł2016-09-2413701307363.5425-13
15VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A2016-07-1713531286695.3125+17
16Turniej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe. GRUPA - 10 lat2016-06-1913361356473.2925+17
17XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno-Dzieci z rocznika 2007 i młodsi2016-05-22131912435.584.825+17
18XIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny. GRUPA do 12 lat2016-05-21133112803.573.9925-12
19Turniej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Grupa CD-102016-05-1513361275595.2225-5
20Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa C Juniorzy ur. 2004-20082016-04-1712961355583.3625+40
21Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO 10 lat.2016-04-03134012253.585.2825-44
22IV Szachowy Memoriał Powstańców Styczniowych - Turniej A2016-03-0613211393483.225+19
23VII GRAND PRIXr Gór Świętokrzyskich. ZIMA 2016 - turniej nr 5. Do 10 lat2016-01-24133913163.584.2425-18
24II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich - Górno 2016 - 12 lat2016-01-10136812754.595.6725-29
25TURNIEJ MIKOŁAJKOWY VII GP - turniej IV. GRUPA C (8 lat)2015-12-06131111698.596.2125+57
26VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - turniej III. GRUPA do 10 lat2015-11-2113101368372.9425+1
27IX OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI - TURNIEJ C2015-11-1113201187353.425-10
28Turniej o puchar Dyrektora Muzeum Narodowego w Kielcach. GRUPA do 10 lat2015-11-0813061316473.4325+14
29Puchar "VICTORIA KOMPLEXBUD" w szachach szybkich. GRUPA 10 lat2015-10-1813251250484.825-19
30I TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA OŻAROWA do lat 8 i 102015-09-2013081330473.2925+17
31XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2015 - Grupa D Jun ur. 2005 i mł2015-09-19131612035.595.8525-8
32VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa C - Jun. ur. 03-072015-08-3013061400372.5925+10
33I Międzynarodowy Turniej Szachowy -Chańcza 2015. GRUPA do 8 lat2015-08-2312981144685.6825+8
34Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D082015-08-08127912656.5115.7225+19
35Turniej o Puchar Wójta Gminy Miedziana Góra. Gropa do 10 lat2015-06-2812831558010.1725-4
36Turniej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe. C - do 10 lat2015-06-1412821236473.9225+1
37I Turniej Szachowy im. Józefa Mazgaja grupa do lat 82015-05-3112691274231.4725+13
38Szachowe Międzynarodowe Mistrzostwa Najmłodszych w Szachach Szybkich T82015-04-2912461285594.0525+23
39Turniej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Grupa C - do 10 lat2015-04-1912181229462.8825+28
40Turniej Szachowy o SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI - Grupa C Jun. ur. 2003-20072015-03-22120112564.593.7825+17
41Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży (U08)2015-03-211176110245325+25
42Charytatywny Turniej Szachowy na rzecz Tomasza Strząbały. GRUPA do 10 lat2015-02-0811891180252.5525-13
43VI ZIMOWY SZACHOWY TURNIEJ dla DZIECI ur.2002-2007 o Puchar GAZ-SYSTEM S.A.2015-01-3111791424130.625+10
44Memoriał Kazimierza Kutyły pod patronatem Starosty Ostrowieckiego2015-01-2511531246482.9625+26
45V GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. Grupa do 10 lat2015-01-1711021269471.9625+51
46V GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. Turniej IV grupa do lat 102015-01-1111001232261.9225+2
47Wojewódzki Turniej Mikołajkowy Młodych Talentów do 8 i 10 lat pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego2014-12-1410811179362.2225+19
48Lubelski Turniej Wojewódzki GRAND PRIX DZIECI i MŁODZIEŻY w SZACHACH - gr. D - ur. 2007 i młodsi2014-12-071003968773.8525+78
49VI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej C2014-11-2210121254020.425-9
50VI Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim - Grupa D Jun. 2007 i mł2014-08-319691164492.2525+43
51Mistrzostwa Nowej Huty Grupa C2014-06-159951061152.0525-26
52IV Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Holenderska2014-06-119931206140.9225+2
53Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa D Juniorzy ur. 2007 i mł.2014-03-2310001066383.2825-7

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości- Turniej B2016-11-1114901296575.2525-6
2Turniej Finałowy "Szachy z Gambitem" - Finał XI GP Starachowic i VI SSJ-TurniejB2016-05-1814941306575.1825-4
3VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej IX2016-05-1114801385574.4125+14
4IX Grand Prix Starachowic - Turniej IX2016-05-0414631483473.2925+17
5VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej VIII2016-04-2714791308353.6525-16
6IX Grand Prix Starachowic - Turniej VIII2016-04-20148914493.573.9225-10
7IX Grand Prix Starachowic - Turniej VII2016-04-0614851385463.8425+4
8VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej VI2016-03-2314581311674.925+27
9IX Grand Prix Starachowic - Turniej VI2016-03-0214621312464.225-4
10VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej IV2016-02-1714651321464.1425-3
11IX Grand Prix Starachowic - Turniej V2016-02-0314391494472.9425+26
12IX Grand Prix Starachowic - Turniej IV2016-01-13143914363.573.5250
13VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej III2015-12-09139914124.562.8825+40
14VII GWIAZDKOWY TURNIEJ JUNIORÓW - TURNIEJ B2015-12-05141212474.575.0425-13
15IX Grand Prix Starachowic - Turniej III2015-12-0214251567151.5525-13
16VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej II2015-11-1814311270464.2625-6
17IX Grand Prix Starachowic - Turniej II2015-11-0414381468252.325-7
18VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej I2015-10-2113761270774.4825+62
19IX Grand Prix Starachowic - Turniej I2015-10-0713471419472.825+29
20Otwarty Turniej Juniorów "Pożegnanie Lata"2015-09-1612941305562.8825+53
21Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D082015-08-09127212636.5115.6125+22
22Turniej "Powitanie Lata" - Turniej B2015-05-2012241142553.0525+48
23V Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Holenderska2015-05-1311881332351.5525+36
24V Starachowickie Szachy Juniorów - Gambit Królewski2015-04-2211421244462.1625+46
25V Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Caro-Kann2015-03-2510861245461.7425+56
26VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej V2015-02-0411011395040.625-15
27V Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Francuzka2015-01-2111111330020.4425-10
28VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej IV2015-01-0711081376150.8525+3
29V Starachowickie Szachy Juniorów - Przyjęty Gambit Hetmański2014-12-1711221278020.5825-14
30V Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Dwóch Skoczków2014-11-1911301240010.3525-8
31V Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Sycylijska2014-10-0811501220020.825-20
32Otwarty Turniej - Pożegnanie Lata2014-09-1711641331020.5625-14
33Powitanie Wakacji - do lat 82014-06-2911551294120.6225+9
34Turniej "Powitanie Lata" - Finał GP i SSJ - Turniej B2014-06-18117013400.541.1225-15
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)