ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11395);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21858799 Ranking CA (Klasyczne):1395 (156)
ID CR: 58188 Ranking CA (Szybkie)1532 (436)
Nazwisko Imię:Pałejko, Gabriela Ranking CA (Błyskawiczne)1423 (59)
Rok urodzenia:2009
Klub:KSz. Hańcza Suwałki
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2018 - D092017-09-24135512168.5106.925+40
2I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C2017-08-1814031409283.9225-48
3XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewczęta2017-06-18136513316.594.9525+38
4TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - A2017-05-14133013734.573.0825+35
5Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta2017-05-0313301201696.03250
6MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH2017-04-23128011786.574.4825+50
7Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-05130713023.594.5925-27
8V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 102017-01-28126513205.593.7825+42
9Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP dziewcząt do lat 9 (ur. 2007 i mł.)2016-10-2212451232584.1625+20
10I Szachowe Wakacje z Szkołą Przyszłych Mistrzów - 1400-16002016-07-0312461191474.0625-1
11XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 09 - D092016-06-1912091209694.525+37
12Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat w Szachach - Juniorki2016-05-0311831144694.9525+26
13FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa C2016-02-0611641187594.2325+19
14KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "B"2015-12-1311521153473.525+12
15Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2016 - D092015-09-1911981210283.8425-46
16I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open D do lat 9 (2006 i młodsi)2015-07-0111231249692.9725+75
17Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta2015-05-0311511101495.1325-28
18FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA C2015-01-3112311118285.225-80
19Mistrzostwa Suwałk Juniorów Młodszych w szachach2014-06-1512501352151.825-19

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Szachowy 2017-12-12153215334.594.5250
2Miejskie Igrzyska Dzieci Miasta Suwałki - dziewczęta2017-11-26148213826.574.4825+50
3FINAŁ - IGRZYSKA DZIECI Grupy Północnej SZS w Szachach - Dziewczęta2017-11-2514781321342.8425+4
4VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. C - Szk. Podst. kl I-III - na kat. V i IV2017-10-28145113555.574.4125+27
5Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D082017-08-08146512458118.5825-14
6I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA (pula nagród 3200zł)2017-07-0814701570393.2425-5
7Mistrzostwa Ostródy w szachach. Memoriał Józefa Babiaka2017-07-0114661488362.8225+4
8XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VIII Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2017-04-09140614495.573.0825+60
9XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 82017-04-0213841152897.1125+22
10XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VII Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2017-03-1913741413483.625+10
11XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VI Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2017-02-1913291467472.1725+45
12XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - V Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2017-01-1413301322363.0625-1
13XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - IV Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-12-0413381250474.3425-8
14XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - III Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-11-26133113633.573.2225+7
15Igrzyska Grupy Północnej - szkoły podstawowe dziewczęta2016-11-2013751284353.125-2
16Igrzyska Szkolne Miasta Suwałki 2016 - dziewczęta2016-11-19133113075.573.7125+44
17XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - II Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-10-02135013732.573.2925-19
18XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - I Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-09-18135912804.584.8825-9
19MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 8 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06137212017.5118.0325-13
20WAKACYJNE GRAND PRIX JUNIORÓW - III2016-07-2713751282353.1525-3
21MISTRZOSTWA SUWAŁK DO LAT 7 i DO LAT 6 W SZACHACH2016-04-2313611108332.4325+14
22XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 82016-04-0313371171675.0425+24
23X Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 72016-04-0213011068775.5325+36
24XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 72016-03-20127913554.593.625+22
25Drużynowy Puchar Województwa Podlaskiego dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w szachach - dziewczęta2016-02-2112901297252.4525-11
26Drużynowe Mistrzostwa Miasta Suwałk dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w szachach - dziewczęta2016-02-2012911286242.0425-1
27PUCHAR SZKÓŁKI SZACHOWEJ 20162016-01-2312641156563.925+27
28XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 52016-01-1712491309483.3625+15
29Turniej Szachowy z okazji XX-lecia UMKSz Jaćwież Suwałki - do lat 9 - Szachiści grają dla Polonii 20152015-11-2912261172574.0625+23
30Finał grupy północnej Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska SP Dziewczęta2015-11-2112251234362.9425+1
31VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa C2015-10-2412241107463.9625+1
32XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 1 turniej2015-09-2712291326262.2225-5
33Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D082015-08-08118112117115.0625+48
34Turniej wakacyjny - 42015-07-2912101250152.225-29
35Turniej wakacyjny - 12015-07-1412161355141.2425-6
36Mistrzostwa Polski do lat 6 w szachach - dziewczęta2015-06-0712011039796.3925+15
37TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 292015-05-2712101224252.425-9
38TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 282015-05-2012051241241.825+5
39Mistrzostwa Suwałk Przedszkolaków do lat 62015-05-1711741029442.7625+31
40TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 272015-05-1311921245141.7225-18
41TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 262015-05-06118312442.552.125+9
42Suwalska Liga Szkolna grupa A2015-04-2611211201472.7325+31
43Suwalska Liga Szkolna grupa A2015-04-2611211201472.7325+31
44TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 242015-04-2211001308251.1525+21
45Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 82015-04-1910791129352.1525+21
46TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 232015-04-15110511840.541.5625-26
47TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 222015-04-0111121239141.3225-7
48TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 212015-03-25114511730.541.8425-33
49Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 82015-03-2211271046574.2725+18
50IX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 72015-03-2110901089573.525+37
51TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 202015-03-1810761176241.4425+14
52TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 192015-03-11107612221.551.5250
53TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 182015-02-2510831205141.3225-7
54TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 172015-02-1810821280140.9625+1
55XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 5 turniej - grupa A2015-02-1510821080242250
56TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 162015-02-1110861240141.1625-4
57TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 152015-01-2111201238041.3625-34
58TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - KAMEDULSKA 01/20152015-01-2010751121452.225+45
59TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 142015-01-1410871181141.4825-12
60XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 4 turniej - grupa A2015-01-1110481123462.425+39
61TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 132015-01-0710551355020.325-7
62GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 062014-12-2010141031573.3625+41
63TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 122014-12-1710261312030.4825-12
64RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR LOKALNEJ GRUPY RYBACKIEJ2014-12-1310331218151.325-7
65TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 112014-12-1010401340020.325-7
66SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA D - MŁODZICY 2014-12-0610401168130.99250
67TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 10.2014-12-0310391171130.9625+1
68TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 92014-11-2610511334030.4825-12
69TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 82014-11-1910631332030.5125-12
70TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 6.2014-11-0510851234030.925-22
71TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 5.2014-10-29108712231.551.625-2
72IV TURNIEJ "GRAND PRIX SUWAŁK- 2014"2014-10-2610711326271.3325+16
73TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 4.2014-10-2210711268141250
74V Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty - Grupa C2014-10-1910761106373.2225-5
75TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 3.2014-10-1511021286041.0425-26
76TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 2.2014-10-0811231182020.8425-21
77TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 1.2014-10-0111391206141.6425-16
78Mistrzostw Polski do lat 6 - Dziewczynki2014-06-2212351056285.8425-96
79Szachowy Dzień Dziecka z mBankiem - grupa B2014-06-0112501006575.625-15

Tabela przeciwników
 
Finał grupy północnej Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska SP Dziewczęta
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w1Puszko, Kinga 1970
2b1Banaszewska, Noemi1970
3w011436IIISchyllo, Wiktoria 1211KSz. Javena Hańcza Suwałki2005
4b02104IIIWysocka, Edyta1271KSz. Javena Hańcza Suwałki2004
5w02102ISzulc, Zofia1682UMKSz Jaćwież Suwałki2003
6b126776VWołągiewicz, Anna 931KSz. Javena Hańcza Suwałki2007
7w120861IIWalendykiewicz, Martyna 1362KSz. Javena Hańcza Suwałki2006
8>
9b122950IVPalacz, Karolina11022005
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D082017-08-09141312718117.5925+10
2Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji 40-Lecia K.Sz. Hańcza Suwałki - grupa "B"2016-09-25140213686.5116.0525+11
3MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK DO 8 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07134512679116.7125+57
4Turniej szachów błyskawicznych podczas I Szachowych Wakacji2016-06-3013151424482.825+30
5Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D082015-08-09135412805116.625-39
6Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora ZS nr 3 Gr. A do lat 102015-08-0214001361273.8525-46
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)