ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8029);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21856850 Ranking CA (Klasyczne):1423 (337)
ID CR: 58672 Ranking CA (Szybkie)1425 (159)
Nazwisko Imię:Wesołek, Krzysztof Ranking CA (Błyskawiczne)1418 (57)
Rok urodzenia:2006
Klub:ZSPim.KrólaJana ||| Sobieskiego w Puszczy Mariańskie
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2017-11-05144713413.574.4825-24
2Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C112017-09-2314681436494.8625-21
3TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA2017-08-2115011516394.3225-33
4I Turniej Klasyczny od 12502017-07-22150413882.542.6425-3
5I Turniej Kołowy 18002017-06-1714761529593.8725+28
6Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne Rozważne2017-06-11145014584.573.4325+26
7II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej A2017-05-2815191488173.7825-69
8Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 20172017-05-21148115583.572.7325+19
9Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-21148115583.572.7325+19
10Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A2017-04-0214671476473.4325+14
11VI Memoriał Janusza Heka2017-03-05143214724.573.0825+35
12XVIII Mini-Elo2017-02-1914161432473.3625+16
13Otwarta Liga Mazowiecka 2016/20172017-02-0514131687150.8525+3
14SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-11 (ur. 2006 i 2007)2017-01-15142613804.595.0425-13
15Turniej Kwalifikacyjny A2016-12-18144613573.574.3425-20
16Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)2016-10-30144314603.573.3625+3
17VII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej 20162016-10-2313921446572.9425+51
18Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów2016-10-09136213814.573.2925+30
19Wakacje z Szachami grupa A FIDE2016-08-19137413253.573.9925-12
20Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-3114251384395.0425-51
21MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-1014181327463.7225+7
22Wakacyjne granie w Puszczy Mariańskiej Open A2016-06-2613591402562.6425+59
23Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112016-06-1213711369373.525-12
24DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-15134712944.573.9925+12
25Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-15134712944.573.9925+12
26Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki - MŁODZICY (30'+30" na III i II kat.)2016-05-0813281256574.225+19
27Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-03-2013201405372.6625+8
28V Memoriał im. Janusza Heka2016-03-06130013903.572.6625+20
29Grand Prix Chylice-Piaseczno Szachy Rozważne2016-02-28133013072.573.7125-30
30Otwarta Liga Mazowiecka2016-02-21136016100.591.7125-30
31Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska 20162016-02-03134313154.573.7825+17
32Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne2016-01-1713441288474.0625-1
33Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne2015-12-20132714033.572.825+17
34VI Hetmańska Buława2015-12-0612981369472.825+29
35I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 Grupa B2015-10-1813211330262.9425-23
36Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 92015-10-0413361217474.6225-15
37V Turniej Kołowy (1600)2015-09-1313371381373.0825-1
38MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2015-07-1213521233474.6225-15
39Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-07134013903.573.0125+12
40Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-05-1712661426572.0325+74
41IV Turniej Kołowy (1600)2015-04-26126013902.572.2425+6
42Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-04-19126413532.572.6625-4
43Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-03-2912521356372.5225+12
44Mecz Kołowy ZP Studzieniec-UKS Hetman Puszcza Mariańska2015-02-26125112563.573.4325+1
45Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-02-22127212892.573.3625-21
46III Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 152. rocznicy Bitwy pod Węgrowem.2015-01-1913031254142.2825-31
47Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-01-1113351357273.2925-32
48Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2014-12-2114001282274.6225-65

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2017-11-18143712435.58625-12
2IX Memoriał im. Stanisława Kurta - Turniej drużynowy2017-07-0214261569251.5525+11
3I trurniej tematyczny - partia hiszpańska2017-07-0114381336474.4825-12
4XVIII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2017-05-03142014404.583.7625+18
5XI Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach klasy 4-6 SP2017-03-0313911152664.825+29
6I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego w Szachach Szybkich2017-01-2813841440241.6825+7
7XI Mistrzostwa Klubu UKS HETMAN Puszcza Mariańska2017-01-0613851304353.0525-1
8I Turniej Tematyczny - Partia Wiedeńska2016-12-0413771280695.6725+8
9XVI Ułańska Fantazja2016-12-03136713573.563.0625+10
10Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2016-11-191317131768425+50
11XV Ułańska Fantazja2016-08-2112791344462.4625+38
12I Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska o Puchar Wójta Gminy Puszcza Mariańska2016-06-04126614302.571.9625+13
13XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-0112491316483.2825+17
14Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - 2002 i młodsi2016-04-0912411367251.6525+8
15Turniej Szachowy w Dwójce - do 16 lat2016-01-3012311363251.625+10
16X Mistrzostwa Klubu UKS Hetman Puszcza Mariańska2016-01-06122713062.562.3425+4
17Otwarty Turniej Szachowy2015-09-2612561411041.1625-29
18VII Memoriał im. Stanisława Kurta2015-07-1912151394351.3525+41
19XIV Ułańska Fantazja2015-07-1812021364251.4525+13
20Pruszkowski Festiwal Gier Szachy Turniej klasyfikacyjny na IV kategorie2015-05-3111601210331.2925+42
21TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - DNI PIASTOWA 20152015-05-02116213771.571.6125-2
22XVI Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2015-05-0111681307141.2425-6
23XIII Ułańska Fantazja2015-03-2111861379030.7525-18
24Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Klasy 1-32015-03-2012031156131.7125-17
25Mistrzostwa Klubu UKS Hetman Puszcza Mariańska2015-02-2811601418371.2625+43
26 Szachy Aktywne Grand Prix o c Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2014-11-3011481296251.525+12
27VI Memoriał im. Stanisława Kurta2014-08-2411641381030.6625-16
28XII Ułańska Fantazja2014-08-23118513060.541.3625-21
29XI Turniej Ułańskiej Fantazji2014-07-1912001430030.6325-15

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Blitz-Eliminacje Strefowe MA+WM2017-09-21140715642.572.0325+11
2XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej Błyskawiczny2017-08-19140514854103.925+2
3Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2017-03-25134515285102.625+60
4PORONIN turniej błyskawiczny2017-01-1413281413362.2825+17
5Iwonicz OPEN Blittz2016-07-28127914884.5112.5325+49
6Rowerem na Szachy2015-06-14123114163.561.5625+48
7Przystanek Galeria2014-10-1812001394371.7525+31
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)