ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8107);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13256);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21847657 Ranking CA (Klasyczne):1635 (228)
ID CR: 60209 Ranking CA (Szybkie)1719 (242)
Nazwisko Imię:Polak, Sylwia Ranking CA (Błyskawiczne)1594 (9)
Rok urodzenia:2003
Klub:RzKSz Rzeszów
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Finał Mistrzostw RzKSz2017-12-15161817414103.325+17
2X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa Grupa B2017-11-12160214047.596.8425+16
3Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10158118482.591.6225+21
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga2017-07-30163714486118.2525-56
5Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz2017-06-2316061503795.7625+31
6Półfinał Mistrzostw Rzeszowskiego Koła Szachowego2017-05-05162515705105.825-19
7DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-0315321724692.2525+93
8Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-0815621507495.2225-30
9II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej2017-02-1215631630252.0525-1
10V Turniej Noworoczny2016-12-3115201689482.2425+43
11Turniej Jesienny2016-12-16159914807.595.9425+38
12DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2016 Grupa A2016-12-04158214487.5106.825+17
13IX Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B2016-11-1315201443895.4925+62
14I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B2016-10-16152314064.574.6225-3
15Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK do OOM dziewcząt do lat 13 (ur. 2003-2004)2016-10-08151614035.585.225+7
16Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31152613467107.425-10
17XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. B do R=18002016-07-0315121520594.4125+14
18Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz2016-06-2415111569372.9425+1
19Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szachową2016-05-0115331383474.925-22
20Półfinał Mistrzostw RzKSZ RDK2016-04-08152915065.5105.325+4
21Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20162016-03-1314871337896.325+42
22 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 20162016-03-12148713158.5118.0325+11
23I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B2016-01-2414591422573.8525+28
24TURNIEJ JESIENNY w RDK2015-12-11141614317115.2825+43
25VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B2015-11-11131913917.593.625+97
26Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D132015-10-03131014582.572.125+9
27Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2015-08-02132714822.5113.1925-17
28XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr C Jun ur 2001-20042015-07-05128213475.593.6925+45
29Półfinał Mistrzostw RzKSz2015-06-12125014723.5102.225+32
30Turniej Zimowy 2015-03-13125013882.582.48250

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III TSz dla dzieci młodzieży i dorosłych o puchar Wójta Gminy Trzebownisko2017-10-0716901484896.8425+29
2X Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2017 Grupa B Juniorzy ur 1999-20062017-10-0117331542596.7525-43
3XXVII Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2017 - Grupa C Jun. 2002-20062017-09-23174315306.596.9325-10
4*** VII Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LGD "Siedlisko" ***2017-07-16169716845.573.6425+46
5Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002 - 2003.2017-06-11169515416.596.3925+2
6I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Boguchwały - Grupa B juniorzy 2003 i mł.2017-06-03165814657.58625+37
7XIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - Dzieci z roczników 2003-20072017-05-21169614765.597.0225-38
8Eliminacje do Mistrzostw Juniorów Rzeszowskiego Koła Szachowego2017-05-19167315846.595.5825+23
9V Otwarte Mistrz. Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec Jun. ur. 2001-20052017-05-14162515347.595.5825+48
10VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa B Juniorzy 1999-2003r.2017-03-1816241536584.9625+1
11XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2017 - Grupa B Jun. 99-072017-02-26161715635.595.2225+7
12Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr B - Juniorzy ur. 2000-20052017-02-05161915295.595.5825-2
13XX Jubileuszowe Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe - Grupa B2016-12-0315961514453.0525+23
14XXVI Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2016 - Gr. C Jun. ur. 2001-20052016-09-24160115384.584.7225-5
15XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Gr. B Jun. ur. 1998-20032016-08-21156516814.593.0625+36
16 Mistrzostwa Woj.Podkarpackiego Juniorek na 2016 r. do 13 lat - ur.2003-20042016-06-1215301359896.5725+35
17XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - Dzieci z roczników 2002-20062016-05-2214861410674.225+44
18Eliminacje do Mistrzostw Juniorów 20162016-05-06143914907.5135.5925+47
19Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK w Jaśle2016-04-2414211393463.2425+18
20VI Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa M. 2016 - Gr C Jun. 2003-20072016-03-1913891326684.7225+32
21XVI MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2016 - Grupa B Jun. ur. 1998-20062016-02-28138513564.584.3225+4
22VI Międzynarodowy Turniej Szachowy WIEŻA w Krasiczynie grupa Juniorek2015-11-2913641305221.1625+21
23XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2015 - Grupa C Jun ur. 2000-20042015-09-1913601373483.8425+4
24VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa C - Jun. ur. 03-072015-08-3013521339594.6825+8
25XXI Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2015" - Gr. C Jun. ur. 2003 i mł.2015-08-2313261367593.9625+26
26XI Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2015-06-21129314923.592.1625+33
27Międzypokoleniowy Turniej Szachowy Głogów Młp. 2015 - Grupa C Szk. Podst.2015-05-2312701209574.0625+23
28XV MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2015 - Grupa B Jun 97-052015-03-0812421292593.8725+28
29Eliminacje do Mistrzostw Rz K Sz2015-01-16125013554124.3225-8

Tabela przeciwników
 
Eliminacje do Mistrzostw Rz K Sz
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w02812IIIŁasica, Marcin 1517RzKSz Rzeszów1998
2b08675IIIWoźny, Adam1160RzKSz Rzeszów2002
3b012511IVOklejewicz, Marcin1219RzKSz Rzeszów2003
4w119759IVWoźniak, Daria 10512004
5w02776IIMiąsik, Patrycja 1566RzKSz Rzeszów2001
6b01433II+Nowakowski, Jacek 1787RzKSz Rzeszów1958
7w124714IVSzwarc, Maksymilian 14002004
8b024113IVRegulski, Sebastian 11942007
10b16549IIIBarłowski, Kamil 1252RzKSz Rzeszów2003
11w116484IVKokociński, Adam 1400RzKSz Rzeszów2003
12b06696IIBrud, Damian1784RzKSz Rzeszów1983
13w02793IIIDomaradzki, Grzegorz1411RzKSz Rzeszów1964
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 Grupa C - BLITZ2016-06-29160014116.596.7525-6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)