ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8753);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21864330 Ranking CA (Klasyczne):1325 (117)
ID CR: 64849 Ranking CA (Szybkie)1410 (81)
Nazwisko Imię:Salamon, Julia Ranking CA (Błyskawiczne)1567 (11)
Rok urodzenia:2008
Klub:KSz Polonia Wrocław
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D092017-10-20143812668.596.5725+48
2Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D92017-09-2413901334674.0625+48
3MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2017-07-0913761280574.4125+14
4Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS-LB) - dziewczęta2017-06-1113251282673.9225+51
5III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH2017-04-2313241284473.9225+1
6IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C2017-03-1912901176674.6225+34
7OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C2017-03-12127412364.573.8525+16
8Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta2017-03-0512841288494.4125-10
9IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN2017-01-1512741205463.625+10
10PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D092016-11-1212791220595.2225-5
11Złoty Jelonek Owocowy - Grupa B (1250-1400)2016-09-04125812424.573.6425+21
12Weekend z szachami w JCK - KLS Piechowice2016-06-2612071376471.9625+51
1331. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa A - SMERFY2016-06-1911891159463.2425+18
149 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa C do lat 92016-05-0811591258351.825+30
15Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat w Szachach - Juniorki2016-05-0311291185593.7825+30
16Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)2016-02-04106912514.582.0825+60
17Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 9 lat2015-11-1411031159283.3625-34
18Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D092015-10-1611971221083.7625-94
19Turniej Owocowy dla IV i V kategorii2015-10-0411621255472.5925+35
20Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 92015-09-2012501143174.5525-88

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - OPEN2017-12-09138513874.573.525+25
2Igrzyska Strefa Jeleniogórska 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach2017-11-2213911348242.2425-6
3Igrzyska Jelenia Góra 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych2017-10-2413811278342.5625+10
4Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D102017-08-08134113467115.3925+40
5Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 102017-05-2113261251695.425+15
6Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa C2017-05-13129012824.563.0625+36
7Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego gr. C2016-12-17130511673.564.1425-15
8Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich2016-11-2013311321263.0625-26
9X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa D (do lat 8)2016-10-23132011924.564.0225+11
10Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Dziewczęta (8-latki)2016-06-0413031098332.2825+17
11Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta do lat 82016-05-22135711724.596.6625-54
12Złoty Jelonek Czekoladowy - Grupa B (1400)2016-04-2313971190364.6225-40
13Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - G72015-12-1914001178343.1225-3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D102017-08-09160014027118.3625-33

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D10
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b022691ISzczotka, Klara 1563MUKS Stoczek 45 Białystok2008
2w123730IIISolarek, Zuzanna1258KTS Kalisz2007
3b123733IIŻurawicka, Aleksandra1309MUKS Fidei Węgrów 2007
4w024674IJanikowska, Wiktoria1435KSz Jelonka Jelenia Góra 2007
5b131126IIMościcka, Alicja 1211KS LAURA Chylice2008
6w126838IIKulczycka, Zofia1399MUKS MDK Śródmieście Wrocław2008
7b024466ISzopa, Emilia 1536KKSz Kraków2007
8w027037IIFilipiak, Magdalena 1600UKS Trzydziestka Olsztyn2008
9b120199IIŚliwicka, Weronika 1237UKS OPP Toruń2008
10w115663IIDudzińska, Weronika1306OTSz Ostrów Wielkopolski 2008
11b128886IIPietryk, Joanna 1369UKS SP3 w Bogatyni2008
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)