ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9406);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1194712 Ranking CA (Klasyczne):1374 (181)
ID CR: 33512 Ranking CA (Szybkie)1430 (10)
Nazwisko Imię:Kuźnik, Damian Ranking CA (Błyskawiczne)1423 (92)
Rok urodzenia:2003
Klub:KS 64 Zielona Góra
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A2016-06-05139315290.541.2825-19
2Finał Ligi Juniorów woj. Lubuskiego 20162016-05-1414121489020.7825-19
3XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ KL. V - VI Gimn i LO2015-08-29139714464.593.8725+15
4SZACHOWY CZERWIEC KS 642015-06-2013961331352.9525+1
5Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B2015-06-0713941241574.925+2
6Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (Finał "B")2015-05-2413911091110.8525+3
7Otwarty turniej szachow klasycznych2015-05-17134612517.595.6725+45
8SZACHOWY KWIECIEŃ KS 642015-04-2513471410252.0525-1
9SZACHOWY MARZEC KS 642015-03-21133514042.55225+12
10SZACHOWY LUTY KS 642015-02-21132613852.552.125+9
11Wrzesien z szachami2014-09-2713381336252.525-12
12XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Podstawowych Klas 3-42014-08-29131613874.593.625+22
13Wakacje z Szachami 20142014-07-19133812022.553.425-22
14Weekend z szachami II2014-05-25132913862.552.125+9
15Weekend z szachami I2014-03-0913121344352.325+17
16Mistrzostwa KS 642013-12-0213271484292.6125-15
17Liga Juniorów Wojewodztwa Lubuskiego 2013 grupa poludnie2013-06-0813431628040.6425-16
18Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 8 102013-06-0213171360593.9625+26
19Ferie z szachami2013-01-1813721316395.2225-55
20VI AKADEMIA SZACHOWA - GRUPA B2012-12-30143513113.596.0325-63
21III Liga Juniorów Województwa Lubuskiego2012-11-3014081542361.9225+27
22Turniej klasyczny - Grupa B2012-10-27135611968.596.3925+52
23Szkoleniowy turniej szachowy 2012-05-19135813524.594.5925-2
24Turniej Kołowy KS 642012-02-1713421525392.3425+16
25IV Akademia Szachowa - Turniej na kategorie/grupa B/2011-12-30131712634.563.4825+25
26Mistrzoswa Juniorów Klubu Szachowego "64"2011-12-1013081379493.625+9
27III Akademia Szachowa z udziałem trenera Kadry Polski - grupa B2011-07-2913391400031.2625-31
28Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 8 10 122011-04-30136413600.531.5325-25
29Grand Prix Trójmiasta Szachowego - Grupa B2011-04-1014001342263.4825-36

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa KS 64
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b07168IIKulczycki, Robert 1616KS 64 Zielona Góra 1984
2w15905IIIWoźniak, Mikołaj1255KS 64 Zielona Góra 2003
3b06866IIIŁawrynowicz, Tomasz1490KS 64 Zielona Góra 1999
4b18814IIIPiwecki, Marek1523KS 64 Zielona Góra 1968
5w06999IIIGodlewski, Jakub1369KS 64 Zielona Góra 1997
6b03249IIWilant, Marta 1374KS 64 Zielona Góra 1999
7w03257IIPoźniak, Marcin1650KS 64 Zielona Góra 2002
8b017445IIKasperski, Andrzej1477KS 64 Zielona Góra 1968
9w03302II+Zabawski, Grzegorz1840KS 64 Zielona Góra 1987
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IV Turniej Szachowy o Puchar Bachusa - Grupa B2015-09-0614371322353.325-7
2Turniej Pierwszych Kroków - klasyfikacyjno-rankingowy2012-01-2914001250553.525+37

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej szachow blyskawicznych - Dabki 20152015-08-25142315063.593.51250
2Otwarty turniej szachow blyskawicznych - T22015-06-21138412209.5117.9225+39
3Otwarty turniej szachów błyskawicznych FIDE - Grupa B2015-03-2213971289474.5525-13
4Obozowy turniej szachów błyskawicznych - VI Szachowe Wakacje2014-08-1914101403252.5525-13
5Zielony Mat 2014 (Grupa A) - turniej 22014-06-1414111334353.0525-1
6Turniej z okazji święta Niepodległości - Grupa B2013-11-11139214693.572.7325+19
7Turniej Szachowy o Puchar Bachusa - Grupa A2013-09-0814481429284.2425-56
8Liga Szkół Podstawowych "Zielony Mat" Grupa A2013-04-0614471526251.9525+1
9Grand Prix z okazji 60-lecia Gazety Lubuskiej w Szachach Błyskawicznych-Grupa B2012-12-0114371353695.5825+10
10Grand Prix z okazji 60 lecia Gazety lubuskiej w Szachach Błyskawicznych-Grupa B2012-11-03141813974.573.7125+19
11Grand Prix z okazji 60-lecia Gazety Lubuskiej w Szachach Błyskawicznych - Grupa B2012-10-06142613213.563.8425-8
12Ferie z szachami - Blitz2012-02-1714261473373.01250
13IV Akademia Szachowa - Turniej blitza2011-12-3014001281563.9625+26
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)