ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6322);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1111108 Ranking CA (Klasyczne):2058 (43)
ID CR: 1156 Ranking CA (Szybkie)2123 (12)
Nazwisko Imię:Stoppel, Mariusz Ranking CA (Błyskawiczne)2127 (234)
Rok urodzenia:1969
Klub:UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
Tytuł:I+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10206519922.55315-7
2Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1120742045131.6215-9
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13206920533.563.1215+5
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-14207220104.584.7215-3
5Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-0921192151194.1415-47
6DMP - II liga seniorów 2011-09-1121062101584.0815+13
7Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach 2010/11 2011-04-17210018973.543.0415+6

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich2012-11-2421122145352.2515+11
2Druzynowe Mistrzostwa Okregu w szachach szybkich2011-11-13210018526.575.6715+12

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1GRAND PRIX WARZELNI PIWA Turniej II Sezon 52017-12-13211120836.5105.415+16
2GRAND PRIX WARZELNI PIWA Turniej I Sezon 52017-10-25211520565.5105.815-4
3Turniej Szachów Rodzinnych w ramach festynu w MDK-12017-06-1821131813110.8515+2
4Grand Prix WARZELNI PIWA Sezon 4 Turniej V2017-05-17208821056.5104.815+25
5GRAND PRIX Warzelni Piwa Sezon 4 Turniej IV2017-03-08206321166104.315+25
6Otwarte Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pom. w Szachach Błyskawicznych - Turniej Drużynowy2017-02-19205019626.595.5815+13
7GRAND PRIX Warzelni Piwa Sezon 4 Turniej III2017-01-18205720544.510515-7
8Mistrzostwa UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz w Blitzu 20162016-12-2720571784564.98150
9Grand Prix WARZELNI PIWA Sezon 4 Turniej II2016-12-07208120414105.615-24
10Mistrzostwa UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ w Blitza2015-12-2920891943585.615-8
11XX-lecie UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ Grupa SENIORZY I JUNIORZY2015-06-20207220865.594.3215+17
12Mistrzostwa UKS MDK-1 HETMAN w Blitzu2014-12-3020831888696.7515-11
13XXI MP Domów Kultury-turniej towarzyszący2014-11-08207519586.595.9415+8
14II LIGA JUNIORÓW - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-27208419017.5118.1415-9
1560-lecie Andrzeja Karpińskiego2014-04-26207120616.5115.6115+13
16Mistrzostwa UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ w Grze Błyskawicznej2013-12-27208718793.564.6215-16
17Blitz Szczyrk OPEN2013-07-27210819456.5117.9215-21
18Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2013-04-21213619936.5117.5915-16
19Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2013-04-21213620684.595.3115-12
20Turniej z okazji 40 urodzin Zbigniewa ROBAKA2013-01-18213121038.5158.115+5
21Mistrzostwa MDK-1 w Blitza2012-12-27211318658.597.2915+18
22Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2012-10-21212321484.5115.1715-10
23Turniej Szachów Rodzinnych-Festyn w MDK nr 12012-06-2421121864443.2415+11
24Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych - Mężczyźni2012-01-0821091913796.7515+3
25European Blitz Chess Championship 20112011-12-1620982131352.2515+11
26Indywidualne Mistrzostwa KPZSzach w Blitza - Mężczyźni2011-01-30210019917117.1515-2
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)