ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9396);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1195360 Ranking CA (Klasyczne):2009 (481)
ID CR: 32002 Ranking CA (Szybkie)2124 (502)
Nazwisko Imię:Baum, Jonasz Ranking CA (Błyskawiczne)2034 (194)
Rok urodzenia:2004
Klub:UKS CZTERNASTKA Warszawa
Tytuł:k+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2017-07-30203118695.596.3925-22
2I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open A2017-07-03196621994.591.8925+65
3Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-142017-05-2819231729775.2525+43
4Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 142017-04-0819221888594.9525+1
5Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31191016469.5119.0225+12
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-16189719374.593.9625+13
7OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - C122016-05-0719111736696.5725-14
8Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-122016-04-2419001667675.5325+11
9I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Grupa A2015-11-1519181816595.7625-18
10Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C11(chłopcy rocznik 2004 i 2005)2015-10-1619011646897.2925+17
11XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open B2015-08-2919051889484.1625-4
12Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2015-08-0218971801695.6725+8
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-18185719194.572.8725+40
14IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2015-06-28182117816.595.0425+36
15Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C122015-05-0218081587675.4625+13
16Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-1418491669596.6625-41
17II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2014-12-0718481729695.9425+1
18Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2004-2006)2014-10-1218401590675.6725+8
19Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C112014-10-10184116646.596.5725-1
20I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2014-09-28183417785.595.2225+7
21XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open B2014-08-2918051953361.825+29
22Wakacyjno - weekendowy turniej MZSzach (Fide)2014-08-1017991765352.7525+6
23DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA2014-08-02175918046104.425+40
24Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)2014-06-08176417342.552.725-5
25Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne -Chłopcy 8-10 lat2014-05-1117531519675.5325+11
26Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (8)2014-04-2717511839251.925+2
27Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (7)2014-03-23173818212.551.9525+13
28FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - CHŁOPCY2014-03-0917581555696.8425-20
29III Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN A 2200 FIDE2014-02-10175718083.583.4425+1
30GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY2014-01-1217381599796.2125+19
31XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-B2014-01-0417421880272.1725-4
32X MEMORIAŁ SZACHOWY IM. BŁ. BPA LEONA WETMAŃSKIEGO2013-10-2717281732473.4325+14
33Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Szachach2013-09-2217631772273.4325-35
34KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN C - Międzynarodowy Turniej Caissa Open2013-08-30173817365.594.525+25
35Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. B2013-08-13167318035.592.8825+65
36120th YMCA Spring 2013-D2013-06-18169517054104.925-22
37Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (6)2013-04-0716581808351.525+37
38Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Chłopcy2013-03-11164516105.594.9525+13
39Prestigio Cup d.Grand Prix Szachylice Okolice2012-12-30163415794.574.0625+11
40Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (2)2012-12-09162418421.551.125+10
41Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych (gr A- zawodnicy z IV -III i II)2012-10-2816051536574.225+19
42Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92012-09-1616131415575.3225-8
43WRZESIEŃ 2012 - Grupa 16002012-09-0915791458674.6225+34
44Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. C2012-08-12156815114.574.0625+11
4518.Mistrzostwa Milanówka o Puchar Burmistrza Open B2012-07-0815491436685.225+19
46Przedwakacyjny Turniej na III i II kategorię na Bemowie2012-06-2415531365575.1825-4
474 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2012-05-1315651373464.525-12
48Warszawska Olimpiada Młodzieży - Szachy klasyczne - C102012-05-0615421484574.0625+23
49INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 - CHŁOPCY2012-05-0315071421795.5825+35
50Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię na Bemowie2012-04-01154513813.575.0425-38
51I Turniej Mini-Elo MZSzach2012-03-1815391616372.7325+6
52Weekendowy OPEN w Hetmanie2012-03-1115341503473.7825+5
53II Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012_B 2012-03-0215061479694.8625+28
54Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową na Bemowie Grupa - A2012-02-25152315012.563.1825-17
55Turniej klasyfikacyjny A "Ferie Zimowe 2012"2012-01-2914891478573.6425+34
56Expressem FERIE po II kategorię2012-01-2714901444595.0425-1
572 Turniej na III i II kategorię w Zielonce2012-01-0815211444374.2725-31
58GWIAZDKOWY o kategorie w Hetmanie2011-12-16151914472.542.425+2
59O Puchar Prezesa Trakcji-Tiltry SA. (grupa A -- min. ranking 1400)2011-11-1315121492473.7125+7
6047. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa F2011-08-2814751476694.525+37
61VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2011-07-0314511358685.0425+24
62Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 82011-06-1214351346574.3425+16
63Mistrzostwa Mokotowa w szachach klasycznych juniorów grupa A2011-05-2914001496472.5925+35

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. A2017-11-1120902246492.6125+34
2Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w Szachach Szybkich z okazji Święta NiepodległoścI2017-11-0420711930796.2125+19
3Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C142017-08-08209619217118.0325-25
4V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-21208120545.594.8625+15
5Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - OPEN2017-04-2320791926574.925+2
6ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0820512025694.8625+28
7Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. A2016-11-11197421215.582.425+77
8Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa A (turniej rozgrywany w ramach akcji 90 turniejów na 90-lecie PZSzach)2016-10-1619891931484.6425-15
9XIX Turniej o Puchar Zamku Malborskiego2016-09-1820321864485.7625-43
10MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06204018358118.3625-8
11Iwonicz Open 2016 - Rapid - Turniej z okazji 90-lecia PZSzach2016-07-2320401885574.97250
12XIX Królewski Gambit Radomia gr. A2016-05-29205919424.585.2825-19
13Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-122016-04-1720591782564.98250
14Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1120562022473.8525+3
15I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-2519772187581.8425+79
16Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122015-08-08195919097116.2725+18
17Iwonicz Open - turniej szachów szybkich2015-07-3119291902573.7825+30
18XX TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 12 lat Warszawa Bielany 20152015-05-17191116795.564.7425+18
19Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - C122015-05-0318931696675.2525+18
20Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A2014-11-1118272008592.3425+66
21Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C102014-08-07186616477118.5825-39
22Turniej szachowy dla dzieci do 12 lat2014-06-15184915497.586.825+17
23XVII Królewski Gambit Radomia gr. A2014-05-2518091926472.3825+40
24Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy 8 - 10 lat (szachy szybkie)2014-05-09179015276.575.7425+19
25MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2013-12-0817911622575.0425-1
26Turniej Niepodległości 2013 - Warszawa2013-11-1117721793594.2325+19
27Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich 2013 (do FIDE)2013-09-2818021897162.2225-30
28I Malbork Junior Open2013-09-1517931552675.625+9
29Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C102013-08-03180516717117.4825-12
30X Puchar Borów Tucholskich2013-07-0617971778352.6525+8
31IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-06-01176115966.575.0425+36
32IX Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-04-2817171643674.225+44
33VII turniej do 20 lat w Konstancinie2013-03-17168917044.573.3625+28
34VI turniej do 20 lat w Konstancinie2013-02-17170415334.575.1125-15
35Mokotowski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 162012-11-1716921497564.525+12
36Jubileuszowy turniej szachów szybkich o Puchar Szefa Sztabu Generalnego2012-10-2016791788372.4525+13
37II Turniej do 20 lat w Konstancinie2012-10-1416691595463.625+10
38Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-1316601819392.6125+9
39V Turniej Ułanskiej Fantazji2012-07-22165116343.563.1225+9
40X turniej w Konstancinie do 20 lat2012-06-1716171600573.6425+34
41Mokotowski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 162012-06-0216311512353.325-7
42FINAŁ Mokotowskie GRAND PRIX do 16 lat o Puchar Burmistrza Bogdana OLESIŃSKIEGO2012-06-0216311512353.325-7
43TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA2012-05-27165715932.563.5425-26
44XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. B2012-05-2016271529563.7825+30
45Turniej w Konstancinie do 20 lat2012-04-1516301566474.1325-3
46Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - C102012-03-2516211378675.625+9
47V Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej 2 - grupa B (klasy 0-3)2012-02-18159613288.597.4725+25
48Turniej SP 173 Wesoła do 19 lat2012-02-11157515523.552.6525+21
49Turniej w Konstancinie do 20 lat2012-02-0515761640252.0525-1
50I Turniej w Aninie do 17 lat2012-02-0415611577352.425+15
51IVTurniej w Aninie do 17lat 2011-11-26154415812.541.825+17
52III turniej w Konstancinie do 20 lat2011-11-2015341581362.5825+10
53I Otwarte Mistrzostwa Zielonki Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich2011-11-0615571443595.9425-23
54II turniej w Konstancinie2011-10-3015581390575.0425-1
55I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - Grupa C2011-09-1815541279675.8125+4
56III Turniej Ułańskiej Fantazji2011-08-14156415781.541.9225-10
57Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSiR2011-08-07152816893.572.0325+36
58WAKACJE Z SZACHAMI - TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH2011-07-0615631491142.425-35
59O Puchar Starosty Otwockiego - turniej B2011-06-19154312956.575.6725+20
60IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C2011-06-0515041406674.4125+39
61Turniej w Aninie do 17 lat2011-05-2115031647130.9325+1
62TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODST NR 1732011-05-1414841576362.2225+19
63MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2011 ROK (CHŁOPCY)2011-04-2714561348795.8525+28
64Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich - chłopcy do 10 lat2011-04-17143513195.574.6225+21
65Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa chłopców2011-04-1614171255564.2625+18
66I Grand Prix o Puchar Łosia - turniej 52011-04-10143212893.564.1425-15
67XC TURNIEJ NIEDZIELNY2011-04-03141914763.572.9425+13
68III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C2011-03-2714271257464.3225-8
69Grand Prix Sp 173 do 16 lat2011-03-1914371669020.4225-10
70V Mistrzostwa Ursusa Przedszkolaków w szachach - 2011 - chłopcy2011-03-1214161200443.1225+21
71Turniej marcowy w NOK2011-03-0514001160454250
72Turniej marcowy w NOK2011-03-0514001199675.3225+16

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2017-12-06207819264.596.325-44
2Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C142017-08-09208118968118.1425-3
3SZCZYRK FIDE Blitz OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 20172017-07-25202020497.5115.0625+61
4II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - turniej szachów błyskawicz2018-06-30204119126.5117.3725-21
5Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych2017-05-03199120457.5135.4625+50
6MOKATE XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy2017-04-3019092028682.7225+82
7OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-07187721772.581.225+32
8TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2016-12-01188517785.595.8525-8
9MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07176618159.5114.7325+119
10TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2016-06-2017541757594.525+12
11TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2016-05-18174117025.594.9525+13
12O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-0317601610242.825-19
13Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122015-08-09167717657.5114.1825+83
14Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C102014-08-08164015738116.4925+37
15II LIGA JUNIORÓW - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-27160317355113.5225+37
16Turniej w ramach 15 Pikniku Olimpijskiego - 20142014-06-0716151435121.4825-12
17TURNIEJ MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2013-11-2516201757272.2425-5
18Mistrzostwa Warszawy 2013 - Blitz (do FIDE)2013-11-16160817424113.5225+12
19Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C102013-08-04156315827115.1725+45
20Piknik Olimpijski 20122012-05-26157016402.572.825-7
21WAKACJE Z SZACHAMI - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2011-07-04160014775.5106.725-30

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C10
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b19236IIIDziurdzia, Karol1355KSz Piątka Skierniewice2004
2w13827IISzczepanowski, Tomasz 1623KMKSz Victoria Kielce 2004
3b15620IIStępniowski, Jakub 1595UKS SP1 Leżajsk2003
4w=3780IIStopa, Dawid1620GKSz Hetman Pilzno2003
5b08663II+Czopor, Maciej1622KS Komunalni Sanok2004
6w03819IIMoszczyński, Michał 1262UKS Rotmistrz Grudziądz2003
7b0641IIGolenia, Wojciech 1822MKS MOS Wieliczka 2003
8w=5704IIWirkus, Oliwer1563UKS Zawisza Kolbudy 2003
9b13800II+Tarkowski, Kacper 1699AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2004
10w19179IIĆwięka, Konrad1759KGL Szarotka Wadowice Górne2004
11b18905IIKoziorowicz, Michał1480KSz Stilon Gorzów Wlkp.2004
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)