ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4597);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13269);

Karta zawodnika
create table:Table 'trn_log2' already exists
BRAK FOTO ID FIDE: 1130250 Ranking CA (Klasyczne):2193 (23)
ID CR: 5687 Ranking CA (Szybkie)2136 (74)
Nazwisko Imię:Gałyga, Zbigniew Ranking CA (Błyskawiczne)2107 (184)
Rok urodzenia:1973
Klub:TMS Roszada Gliwice
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DMP - III liga Seniorów (SL)2017-03-26219019965.575.2515+3
2DMP - II liga seniorów 2011-09-1121982113595.5815-8
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 20112011-05-15220020744.574.6915-2

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXV Memoriał Remigiusza Bobołowicza2017-11-25214720865105.815-11
2II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2016-12-1021402040574.4815+7
3XXIV Memoriał Remigiusza Bobołowicza2016-11-26214520835.5105.915-5
4XII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka2016-10-2921781941597.215-33
5VI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ks. Prof. Antoniego Czaplińskiego2011-12-03217720776.5106.415+1
6I Turniej o Puchar Restauracji Adria - OPEN A2011-10-1621642113695.1315+13
7II Rapid Open Katowice - Open A2011-10-0222011926597.4715-37
8III NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STRUMIENIA2011-06-04220020956.5106.415+1

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - BLITZ2017-11-11209620137.5116.7115+11
2XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-052165203220.53725.1615-69
3II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych2016-12-0921442057795.5815+21
4 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar W. Winiarczyka - Grupa A OPEN2016-11-1321592031596.0315-15
5XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-062183208319.53321.1215-24
6XII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2011-11-0621892065213221.4415-6
7XI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2010-11-0722222081243826.2215-33
8XV Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - Seniorzy2010-10-02220022029157.515+22

Tabela przeciwników
 
XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w15832IGawor, Jan Paweł 1746MKS MOS Wieliczka 2002
2b=9739II+Tarasek, Bogdan 1934Bytom 1963
3w1640IGolenia, Jan1964MKS MOS Wieliczka 2002
4b0IMGolubka, Petro1970
5w0775IMirski, Michał 2049UKS Hetman Koronny Trzebinia1997
6b=6218IZiemski, Przemysław1951KS DORS Ruda Śląska 1988
7w09982IIBober, Mateusz1956Rybnik1997
8b11912IIIBizoń, Jakub 1632UKS Ognisko Rydułtowy2000
9w015806ITrybuś, Daniel 1950KSz ZEFIR Boguszowice 2004
10b16198II+Adamczyk, Piotr 1800UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1968
11w16830IIPolok, Robert 1738PSSz Pszczyna 1986
12b16213IIZiemski, Jarosław1975KS DORS Ruda Śląska 1986
13w02311kKlepek, Witold2027Pawłowice2000
14b16585II+Rychlik, Sylwester1956TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1982
15w=4397II+Zychowski, Marek2019LKS Sparta Lubliniec1967
16b0543k+Bilczewski, Kacper2025UKS Ognisko Rydułtowy2000
17w120134I++Trybuła, Agata 1856KS Entropia NZSPW Warszawa1984
18b14550II+Kozłowski, Marcin1898UKS Hetman Częstochowa 1985
19b0471mKubicka, Anna 2099KSz HETMAN Katowice 1999
20w0948kFlak, Paweł2214Akademia Szachowa Płock1982
21w12696kBłasiak, Mirosław 1832AKS Mikołów 1954
22b12523IPasieka, Marcin 1914SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1999
23w0641I++Golenia, Wojciech 2096MKS MOS Wieliczka 2003
24b04134kJaniszewski, Maciej 2165KS DORS Ruda Śląska 1982
25w13146I++Adamczyk, Zuzanna 1767UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2004
26b112892IVŁysik, Bogdan1749UKS przy SP 8 Chrzanów 1971
27w1659FMWiewióra, Eneasz 2421SSz GMINY Pawłowice1994
28b0IMMirzoev, Emil 1970
29w01081I++Sapeta, Robert2113Stowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice1982
30b01161I++Milanowski, Jan 1965SSz GMINY Pawłowice1964
31b14386IIKwaśniewski, Paweł1904KSz Górnik Lędziny1991
32w=173I++Jaskółka, Tomasz2148LKS Olszanica 1995
33b01249mŚwicarz, Maciej2315MDK Fabryczna Polonia Wrocław1981
34w=7978IIRadwański, Sebastian 1686Stowarzyszenie AS Płock1995
35b1947FMMulet, Piotr2250SSz GMINY Pawłowice1973
36w01287FMPiesik, Piotr 2427UKS Hetman Częstochowa 1990
37b110085IINiedbała, Rafał 2005SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1978
38w0197IMSabuk, Piotr2409WKS Kopernik Wrocław 1992
39b11118I++Kastelik, Adrian2232UKS 21 Podlesie 1990
40w1FMVoitovich, Vladislav1970
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)