ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5638);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1130250 Ranking CA (Klasyczne):2193 (23)
ID CR: 5687 Ranking CA (Szybkie)2136 (74)
Nazwisko Imię:Gałyga, Zbigniew Ranking CA (Błyskawiczne)2107 (184)
Rok urodzenia:1973
Klub:TMS Roszada Gliwice
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DMP - III liga Seniorów (SL)2017-03-26219019965.575.2515+3
2DMP - II liga seniorów 2011-09-1121982113595.5815-8
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 20112011-05-15220020744.574.6915-2

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXV Memoriał Remigiusza Bobołowicza2017-11-25214720865105.815-11
2II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2016-12-1021402040574.4815+7
3XXIV Memoriał Remigiusza Bobołowicza2016-11-26214520835.5105.915-5
4XII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka2016-10-2921781941597.215-33
5VI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ks. Prof. Antoniego Czaplińskiego2011-12-03217720776.5106.415+1
6I Turniej o Puchar Restauracji Adria - OPEN A2011-10-1621642113695.1315+13
7II Rapid Open Katowice - Open A2011-10-0222011926597.4715-37
8III NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STRUMIENIA2011-06-04220020956.5106.415+1

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - BLITZ2017-11-11209620137.5116.7115+11
2XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-052165203220.53725.1615-69
3II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych2016-12-0921442057795.5815+21
4 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar W. Winiarczyka - Grupa A OPEN2016-11-1321592031596.0315-15
5XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-062183208319.53321.1215-24
6XII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2011-11-0621892065213221.4415-6
7XI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2010-11-0722222081243826.2215-33
8XV Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - Seniorzy2010-10-02220022029157.515+22

Tabela przeciwników
 
XI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w12386IIISzydłowski, Oskar1600Żory 1983
2b04341IGrygierczyk, Wojciech 2000UKS Pałac Młodzieży Katowice 1991
3w1655IIJanulek, Dawid1800Pawłowice Śl. 1996
4b110922Dudka, Janusz 1799Będzin 1961
5w05332kSłabek, Grzegorz 2233KKSZ Kraków1965
6b14357IISpyra, Piotr1800GKS Gwarek Ornontowice1990
7w14346II+Skwarczyński, Marcin 1800GKS Gwarek Ornontowice1981
8b1158I++Polok, Kacper 2051KSz Silesia Racibórz 1994
9w1I++Zawierucha, AleksanderKS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny1967
10b01232IMBulski, Krzysztof 2332KSz HetMaN Szopienice Katowice1987
11w01007kBanasik, Krzysztof2200LKS Zarzewie Prudnik1985
12b12692I+Bojdoł, Robert 2100UKS SP1 Jedynka Tychy 1986
13w11106kZowada, Kazimierz 2170JKSz MCKiS Jaworzno 1952
14b0963FMTymrakiewicz, Rafał2300LZS Goniec Kluczbork1977
15w02927k+Stachańczyk, Jacek 2200JKSz MCKiS Jaworzno 1977
16b16851I+Foltyn, Łukasz 2100MUKS SZS Cieszyn1988
17b01287k+Piesik, Piotr 2208UKS Hetman Częstochowa 1990
18w02694IJelonek, Michał2041KS DORS Ruda Śląska 1983
19b12696kBłasiak, Mirosław 2152AKS Mikołów 1954
20w=1118IKastelik, Adrian2069AKS Mikołów 1990
21b12372I++Szmyd, Arkadiusz2100SIL Progres Żory 1983
22w0947FMMulet, Piotr2328Pszczyna1973
23b=1288I++Dudys, Jakub2100KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1991
24b=9242I+Janik, Robert 2100UKS Trójka SP3 Chrzanów 1966
25w=966I+Siedliński, Piotr2100JKSz MCKiS Jaworzno 1991
26b04343mGonsior, Monika 2155KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny1978
27w0794kBanasik, Henryk 2200SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1958
28w115892IOlszyński, Michał 2000LKS Zarzewie Prudnik1983
29b11161I++Milanowski, Jan 2100Pawłowice Śl. 1964
30w14389IWaruga, Wojciech2000KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny1962
31b12698II+Woźniak, Dawid 1800UKS SP1 Jedynka Tychy 1986
32w14138IISitek, Dawid1800KSz Zefir Rybnik-Boguszowice1975
33b14380I+Kamiński, Piotr2100SIL Progres Żory 1984
34w12693I+Więcek, Paweł 2100PSSz Pszczyna 1976
35b1291ISzczurek, Natalia 1796KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1992
36w14425I+Świech, Piotr2100AKS Mikołów 1958
37b1792kBanasik, Marian 2200SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1962
38w112279IIIZięba, Robert1600LKS Zarzewie Prudnik1983
39b04402ICieślar, Monika1800UKS Pałac Młodzieży Katowice 1991
40w1Bierski, Tomasz Pawłowice Śl. 1970
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)